debe başlıkları

fernando muslera

 • vefa bir semt adıymış amk. yıllardır gs'nin götünü 7 metre bir çizgi üstünde tek başına kurtaran adamın nasil satıldığını izliyorsunuz sayın ekşiciler.

  tanım: satışa gelmeyi hiç hak etmeyen kaleci.

 • konya maçında yediği gole eyvallah da, önce efes maçında el üstünden yedirdiği üçlüklerin hesabını versin.

 • space jam'deki gibi tolga zengin adlı uzaylı yaratık tarafından yeteneklerinin çalındığı kaleci.

 • formsuz günler mi? adam resmen takımını maicon ile birlikte ayakta tutan yegane isimdi lan. etmeyin eylemeyin. beşiktaş'ın attığı gollerle birlikte en az 5 golünü bizzat engelledi. 8 oluyordu lan
  tarihe geçecektiniz az kalsin.

 • bugün hatalı çıkış yapıp gol yiyecek kaleci. çıkmıyor diye sövenler bugün de çıktığı için sövecek.

 • formsuz da üç senedir mi formsuz aq. her maç yan toptan orta gelecek diye aklımız g.tümüze kaçıyor. şl'de dört yedik her maç ibre bu herife hiç dönmedi nedense. lobici midir nedir. herif sempatik diye takımın anasını s.kiyo afedersiniz her maç kimsenin sesi çıkmıyo.

  maicon suçlu, serdar suçlu, semih suçlu, hakan balta suçlu, lato suçlu, denayer suçlu, selçuk suçlu, tolga suçlu.. takım her ciddi maçta yüz tane gol yiyor ama muslera ligin en iyi kalecisi.

  afedersiniz de sikerler böyle iyi kaleciyi. yemin ederim yan toplara bakamıyorum artık. yeter be bu ne kazandıran sempatiklikmiş aq.

  not: çok sinirliyim; şarzım da az. noktasına virgülüne pek bakamadım, affola.

 • taffarel'in antrenörlükten ayrılmasından sonra performans yükselmesi duran kaleci. yine de şu anda türkiye'deki aktif kalecilerin en iyisidir.

  tafo ne büyük adamdın sen.

 • galatarasay'ı şampiyon yapmışlığı vardır kova diyenler siktirsin gitsin futbol izlemesin.

  not: siyahbeyaz

 • bu güne kadar çok gol kurtardın, takımı kurtardın,teknik direktörü kurtardın,başkanları kurtardın artık kendini kurtar muslera git bu takımdan senin sikindirik takımlardan gol yemen beni çok üzüyor eminim sen de üzülüyorsundur.
  nolur git bu sefer kendini kurtar.

 • birkaç maç iyi oynayıp, bütün sezon yatanlardan değil bu adam. tek başına şampiyonluk getirenlerden. yılbaşı tatilini uzatmak için bilerek kart yiyen topçulardan değil bu adam. maç kaçırmayanlardan. sakatlıkları bahane edip yatmak yerine, kırık parmağıyla kalecilik yapan adam bu adam. tribünleri tahrik eden topçulardan değil, kendi taraftarı sahaya meşale attı diye onlara en büyük tepkiyi koyan bir adam bu adam. kendinize gelin beyler. zeki, çevik ve ahlaklı adam bu adam.