debe başlıkları

aziz yıldırım

 • dediğini yapan başkan.

  (bkz: sikerim böyle fenerbahçeyi)

  dedi ve yaptı.hatta öteye bile geçti.

 • baskan.

  aksam yapacagi aciklamalari simdiden söyleyeyim de bosuna zaman kaybetmesin insanlar:

  - lens'i biz istemedik, dirar daha iyi (intro).
  - tesis yaptik.
  - mayis'ta tekrar aday olurum taraftar beni kizdirmasin.
  - 3 temmuz süreci ve fetö ile mücadele.
  - senol günes hani vatanseverdi?
  - ben fenerbahce icin hapis yattim(remix).
  - söz veriyorum sampiyon olacagiz.
  - cumhurbaskanimiza maca geldigi icin tesekkür (outro).

  en az bir saatinizi heba etmekten kurtarmis oldum sizi, simdiden rica ederim.

 • "bu ulkede cumhurbaskanina bir sey dersiniz ceza almazsiniz; federasyona bir sey dersiniz ceza alirsiniz." dedi demin.

  vay arkadas...

 • angry birds'le sponsorluk anlaşmasını yanlış anlamış zat.

  olm sen saldırmıcan oyundaki kuşlar saldıracak.

 • fenerbahçe dergisinin mart sayısında yazmış. yargıtay kararını beklemekten vazgeçmiş. bu durum yönetimi zayıflatıyormuş. yargıtay karar verse dahi hiçbir eyleme girişmeyecek. istifa etmiyor yani.

  olağanüstü toplantı da kesinlikle olmayacakmış. en az 5 sene daha kalır.

  hey gidi gençliğim.

 • her şeyden önce kötü yürekli bir adamdır, çok insanın ahını almış, işsiz kalmasına yol açmıştır. şimdi erman toroğlu söyledi de hatırladım. kendisini eleştiren, hoşuna gitmeyen şeyler söyleyen nice basın- yayın çalışanının işten atılmasına sebep olmuştur. o insanların çoğu sadece işlerinden atılmamış, bir daha iş bulamamışlardır. adamdaki kin duygusu akıl almaz boyutta. ekmek parasıyla oynayan, işten atılanların çoluk çocuğunun ahını alan iflah olmaz. iflah olmayacaktır.

 • kısaca şunları demek istemiştir;

  içeride adamım falan kalmadı. işler eskisi gibi yürümüyor. 11'ler elime ulaşmıyor, istemediğim hakemler maçlarıma atanıyor. istemediğim hakemler başka takımların maçlarına atanıyor. artık benim de aleyhime hakem hatası yapılıyor. federasyon beni sallamıyor. ağzımı açsam herkes gibi bana da ceza yazıyorlar. gelin hakeminden federasyonuna kadar kim varsa temizleyelim. tüm mevkilere benim adamlarımı yerleştirelim. ve hakem hataları fenerbahçe dışında her takıma yapılsın. kime ne istersem de söyleyeyim. yoksa bu iş yürümez. türk futbolu ilerlemez.

  bunu söylemeye çalışmıştır izlediğim yarım saatlik konuşmasında.

  ulan biraz utanman olsun be. daha iki hafta geçti galatasaray'ın 11'ini yayıncı kuruluşun içine yerleştirdiğin adam tarafından alışından tut yediğin tüm haltları dinlememizin üzerinden.

  bu adamın tek hayali türk futbolunda tayyip erdoğan yetkilerine sahip olmaktır.

  isterse ligi erteler, isterse hakemleri istediği maçlara atar, istediğini temizler, federasyon başkanını belirler, istediği futbolcuyu alır, istediği yerli yabancı sınırını belirler, rakip kulüp başkanlarını bile kendisi atamak ister. bütün amacı bu. futbol falan değil.

  taraftarından başkanına, futbolcusundan eski teknik direktörüne kadar bunların hepsi, futbolda her şeyin aziz'in iki dudağı arasında olmasını istiyor. bilmem anlatabildim mi? bilmem anlatabildim mi bu insanlar kimlere benziyor?

  daha dün bunların radarcı hocası kendileri lehine hata yapılmadığı için hüngür hüngür ağladı. hıçkıra hıçkıra ağladı maçta rakip takım aleyhine hata yapılmadığı için. verilen tüm kararlar doğru olduğu için bir çocuk gibi sabahlara kadar ağladı bunların eski hocası. bunların gerçekten adalet peşinde olduğuna mı inanıyorsunuz?

  hala bunların lafına inanan samimi olduğunu düşünen kaldı mı bilmiyorum.

 • tapeleri getirin önüme koyun dedim diyor. güzel. peki madem tapeler yalan, neden mahkemede '' şimdi oradaki tarla, iş manasında, tarlalar işler bitti mi diyoruz.'' '' şimdi biz maçlardan önce kurban keseriz. inşaat o anlamda'' gibi saçma sapan cevaplar vermiştir?

  yani bana sahte tapelerle gelseler. ben bu lafları demedim derim. ama o konuşmaları yapsam böyle saçma sapan cevaplar veririm. her şey ortada. cemaatin darbeci olması ne öbürünün hırsızlığını, ne de bunun şikeciliğini değiştiriyor.

 • burada kendisine destek mesaji yazan 6 yazarin gecmisini tarayinca ucunun bjkli ucunun gsli oldugunu gordum. helal olsun iyi trolluyorlar valla.