comboatar4
profili

 • tuborg gold'un tadının çok fena bozmaya başlaması

  sevdiğimiz her şey bozuluyor zaten. şu hayatta keyif aldığım yegane aktivite tuborg gold açıp maç seyretmekti, hem süper lig bozdu hem tuborg gold. artık sevmekten korkuyorum.

 • 27 nisan 2020 metrobusteki kalabalık

  iyileşen sayısı vaka sayısını geçti artık umut var diye bas bas haberlerde bağırırsanız bu kalabalığı kabul edeceksiniz. 3 haftadır oturarak seyahat ediyordum işe gidip gelirken, hatta bazen metrobüste 3-5 kişi oluyorduk. bugün durağa girince anladım kalabalık olduğunu. keyfiyetten çıkanlara önlem getirilmesi gerek. sadece işine gücüne giden insanlar kullanabilmeli toplu taşımayı. sokağa çıkma yasağında nasıl belge ile belli meslekler çalışabiliyorsa metro ve metrobüs için aynı sistem gelmeli.

 • kira gelirlerinin durdurulması gerekliliği

  size hiç kira ödememenin yolunu anlatıyorum;

  kiracı olduğunuz yeri terkedin.

 • sadece kira geliriyle geçinen insan

  arkadaşlar ne çok kasmışsınız ya yok mal sahibi olmak zormuş, yok kiracılar başa belaymış, yok mal sahibi oldun mu dert sahibi olurmuşsun. şu fakirler üzülmesinler diye yaptığınız taklalara bak ya. kabul edin işte kira yemek çok güzel çok rahat. sabahları istediğin saatte uyanmak radyoyu açmak çay kahve içmek güzel. bu bahtsızlarda gün ağarmadan servise metrobüse yetişmeye çalışıyorlar işte, ee sonuçta işe güce gidecekler ki bize kiralarımızı günü gününe yatırsınlar. eskiden bu köleleri çalıştırmak için kamçılamak gerekiyordu karınlarını doyurmak gerekiyordu şimdi devlet bizim için her şeyi ayarlamış, kölelik edecekleri işleri bile kendileri bulmak zorundalar. hem masraflarını çıkarıyorlar hem paramızı veriyorlar. hele birde aralarında konuşmuyorlar mı emlak balonu, ev fiyatları haddinden çok daha fazla yakında düşecek diye. ahahaha evet aslan parçası yakında evleri bedava dağıtacaklar sende ev sahibi olacaksın, hadi şimdi sözlüğü bırak işinin başına dön.