jose ernesto sosa

 • #111909635

  4 sene önce yaşlı ve bitik diye kapının önüne falan koymadık. şampiyon olduktan sonra sosa milan'a gideceğim diye tutturdu. antremanlara çıkmadı. dönemin yöneticileri epey dil döktüler sosa'ya takımda kalması için. ikna olmaya başlıyor sanırken mevzu başa döndü ve biz de takımda tutamayıp milan'a sattık adamı.

  ayrıca sosa aidiyet duygusu olmayan bir futbolcu. iyi para veren takıma gider.

 • trabzonspor tekrar anlaşırsa iyi futbolcudur, fenerbahçe anlaşırsa fener’e atılan kazıktır.

 • fenerbahce'nin

  1) parasal anlamda düzlüğe çıkması
  2) psikolojik olarak rahatlaması
  3) özgüvenini kazanması

  için şampiyonluğa ihtiyacı var. bunun için de gençler çıkaralım, 3 yılda onlar pişsin, 4. yıl şampiyon olalım gibi uzun vadeli bir planın yanında, kısa vadeli olarak şampiyon olması gerekiyor.

  bunun için de en az 1 yıl üst düzey oyunculara ihtiyaç var. bizi şampiyonlar ligine soksun, o bütçeyi oluştursun zaten seneye yeni transfer yaparsın.

  ayrıca gs şampiyonlar ligi için oluşturulmuş kadrosuyla şampiyonlar liginde ne yaptı? biraz gerçekçi olmak lazım. hangi şampiyonlar ligi kadrosu bu ekonomiyle? katılıp para kazanmak bile yeterli şu anda.

 • eşi istanbul'da yaşayacaktır.

  bence van persie'nin tam tersi olacak. robin istanbul dışına çıkmıyordu. jose de 5 istanbul takımı var onlara gelir, daha kupa falan da var.

  trabzon'daki maçlarda da 2 kırmızı kart, birkaç hafta sakatlık, bana hava değişim yazın derken hop askerlik bitti.

 • futbol hayatının volesiyle trabzonspor'a transfer olan futbolcu.

  yengemiz artık mini şortu, sütyensiz olarak giydiği tril bluzlarıyla trabzon sokaklarında nezih nezih gezer

 • adam istanbuldan kacta milanoya gitti kari dirdiri yuzunden, simdi o kari gidip trabzona mi yerlesicek? enteresan...

 • talisca'nın yedeği olurmuş, kılıbıkmış, bu adam bu ligde oynayan en iyi beş ofansif orta sahadan biridir, meziyet ve karakter olarak talisca'nın bir kaç gömlek üstü olup bize şampiyonluk yaşatmış adamdır. sosa'nın gitmek istediği dönemde ülke savaş alanı gibiydi, milan'dan teklif gelmiş adama niye gitmesin, bir de üstüne dünya para kazandırdı adam bize, neyin tribindesiniz siz.

 • evinin salonunda gununu gecirip turkiye'de uc bes ilden baskasina gitmemis cocuklara dert olmus geri donmek istemesi. bak evladim 31 yasinda bir adamsan ve milan'dan takimina 7.5 milyon euro kazandirip gidiyorsan dunyanin hic bir yerinde sana hain falan denmez. ayrica lig bitince gitmek istedigini soylemisti. ayrica bunlar insan, fm'de aldigin kagit profil degil. milan'da yasamak ile istanbul'da yasamak arasindaki farki italya'ya gidersen sen de anlarsin.

  lan bu takima sergen geri dondu sergen. bilmez ki bu ergenler. sosa donerse fiko haric kimsenin hayir diyecegini sanmiyorum.

 • 'hahahahha milan istiyormuş ahahhehafkladflş' yazan arkadaşlara ne oldu acaba ya?

 • bir ara ernstin yeri dolmuyordu, sonra fernandesin dediler, geçen sene dembabanın yeri dolmamıştı zaten. şimdi de sosanın yeri dolmuyor.