debe başlıkları

meral akşener

 • bir istanbul üniversitesinde feminazilik oynayan hewallere bakıyorum bir de kendisine bakıyorum.

  kadının onurunu kadının gücünü meral abla temsil ediyor.

 • hakkında solcu çomarın ayrı, sağcı çomarın ayrı komplo teorisi kurduğu güzel insandır.

  bak solcu kardeşim olayın chp ile falan ilgisi yok, chp yönetiminin atatürk ve türkiye düşmanı terörist tipleri doldurduğunu söyleyenlerin hepsi sağcı değil. iyi parti olmasa belki de bir kısmı sandığa bile gitmeyecek solcu parti yönetimleri yüzünden

  bak sağcı kardeşim olayın küresel güçlerle falan ilgisi yok, ulaşım ve inşaat sektörleri dışında her alanda (eğitim, kültür, ekonomi, turizm v.s.) türkiye geriye gidiyor. bunu muhafazakar-milliyetçi bir seçmen olarak ben söylüyorum.

  iyi parti türk siyasetine bir renk getirmiştir. daha önce söylediğim gibi sağcı-solcu farketmez yeter ki radikal görüşlere sahip olmasın herkese kapısı açıktır.

 • parti binasının açılışına bomba gibi başlamış iyi parti genel başkanı.

  "25 ekim'de partiyi kurduk, 29 ekim'de herkes iyi oldu. törenlerde kimse hastalanmadı. demek ki bunların iyi olması için iyi parti'nin kurulması gerekiyormuş." - sn. meral akşener

 • daha önce de demiştim yine diyorum, isterse iblisin kayıp kızı olsun gene de oyumu vereceğim kişi. en fazla kandırılmış oluruz amk, niye kasıyorsunuz ki? görüyorsunuz ülkemizde kandırılanlar am üstünde göt sikiyor, kandırılmayanlar ceremesini çekiyor.

  kandırılmıyorsak zaten sorun yok, kandırılıyorsak da bu saatten sonra sikimde olmaz amk. ne zaman ki kandırılanlar bunun bedelini öder o zaman tekrar gelin konuşuruz. o zamana kadar tercihim ali türkşen'in partisidir. gökten allah inse bunu değiştiremez.

 • tertemiz siyasetçi isteyen kimi romantiklere istediğini veremeyebilir, sıkıntı yok. o romantikler küçük bi azınlık olarak oylarını temiz siyasetçi(!) kılıçdaroğlu'na atabilirler.

  siyaset dediğin kirli ve karmaşık bir olay. kritik nokta tekrardan medeniyet sahnesinde yer almamızı sağlayacak aksiyonlara girilebilecek mi, on senedir kafasına odunla vurulan orta kesime nefes aldırılacak mı, liyakat ve adalet ve eğitim ve üretim kavramlarının içi doldurulmaya başlanacak mı bunlara bakacaksın.

  bu kadının kadrosu sanıyorum seçime kadar güzel bir hale gelecek. ve sevgili dostum, önünde iki seçenek oluşmak üzere(ki sırf seçeneğin olabilmesi bile büyük şans senin adına). ya bu yeni kadroya şans vereceksin ya da ağlak romantikliğinde yaşamaya devam edeceksin, ta ki kafana yediğin odunlardan salak olana ya da beyin kanaması geçirip ölene kadar.

  seçim senin.

  tanım: oy verebileceğim bir siyasetçi, kendisinden ziyade kadrosuna.

 • make turkey great again.

 • akp'nin getirdiği yetkiler ile akp'lilerin içinden geçecek türkiye cumhuriyeti 1. ve son başkanıdır. allah size öyle bir oyun oynuyor ki siz hala oyunu yönettiğinizi zannediyorsunuz. bitişinizin ibretlik derecesi de zulmünüz ile doğru orantılı olacak.

  akşener, sonrasında başkanlık sistemini de kaldıracak ve parlementer sisteme geri dönerek modern bir anayasanın yazılmasını da sağlayacaktır.

  çünkü bu kadın hepinizden daha delikanlı ve verdiği sözleri tutan bir insan evladıdır.

 • hala alacağı oy %2 %3 diye algı kasmaya çalışanları göstermiştir. kadın mhp de teşkilat bırakmadı he yavrum 2 he 3 . sandıkta görürsün.

 • "muhafazakar kesimde 17/25 aralık - 15 temmuz arası dönemde fetö çevresine yakınlığı büyük soru işaretlerine ve güvensizliğe neden olduğu" iddia edilen siyasetçi.

  akp'nin kendisine bakanlık teklif ettiği 7 haziran 2015 sonrası bu aralıklarda değil demek ki. * akşener o teklifi kabul edip mhp'den atılsa tıpkı tuğrul türkeş gibi akp saflarına katılmasını istenecekti. nasıl bir soru işareti ve güvensizliğe neden olduysa artık.

  sevgili aktroller, akp her ferdiyle fetö'ye batmışken bu kadına yapıştırmaya çalıştığınız fetö damgasının yürümesine imkan yok. başka şeyler bulun artık.

 • clinton'ın hilton otelinde muhalefet liderleriyle yaptığı görüşmeye bahçeli tarafından görevlendirilerek gönderilmiştir. clinton, bizzat liderleri davet etmişti. bahçeli ile araları o zaman değil, adı partide ön plâna çıktığında bozulmuştur. tbmm başkanlığı için akşener'i aday gösterecek misiniz sorusuna "hep onun adını soruyorsunuz, siz sorduğunuz için şansını kaybetti" diye bir cevap vermişti hatta.