debe başlıkları

meral akşener

 • bir partiden ayrılıp parti kuranlar genelde %1.5 i geçmiyormuş. akp gökten zembille indi zaten.

 • fetöcüler tarafından destekleniyor diye tanımlanan lider.

  olm siz nasıl bi karaktersizsiniz ya? sizin ananıza, bacınıza küfür etmekten biz yorulduk, siz karaktersizlik yapmaktan bıkmadınız. lan piç, fetöcü babandır, taptığın adamdır. daha düne kadar kol kola yürüdünüz, güzellemeler yaptınız, fethullah hoca efendi diyeceksiniz dediniz be hafızasını siktiğim piçleri!

  sizsiniz olm fetöcü. çıkarlarınız yüzünden birbirinize girdiniz, ülkenin amk koydunuz hala ona buna fetöcü diyosunuz. ulan böyle bir orospu çocukluğu olur mu ya? sizin ben olmayan haysiyetinizi sikeyim. edilen küfür, hakaret de fayda etmiyor ki! ne diyeceğimize de şaşırdık paralı köpeklere.

  ha bir de diyorlar ki, şeçimde baraj altı kalır, mhp'lilerin desteğini alamaz, emine ülker tarhan gibi olur vs.. boş laf. ulan senin ağa babanın götü yemedi de, mhp'ye kurultay yaptırmadı her türlü alavere dalavere yaparak, saçma sapan mahkeme kararları icat ederek. yeterli imza toplandı, taban kurultay istiyor ama adamlar kurultay yaptırmadı, stepne-koltuk değneği bahçeli koltuğundan gidip de akp oylarını bölmesin diye. madem çok delikanlıydınız bırakysadınız da adamlar kurultay yapsaydı. sizin işiniz kancıklık olm.

  meral akşener gelirse, akp oyları eriyecek hooop kurultay yaptırmayalım.
  refarandumda hayır çıkacak hooop mühürsüz oylar kabul edilsin.

  siz bu alemin gördüğü en karaktersiz adamlarsınız.

 • bi düşünmek lazım.
  ama düşünmek için beyin lazım.

  15'inden sonra işler değişecekti.
  çünkü 15 mayıs 2016 mhp olağanüstü kongresi yapılacak ve mhp özüne dönecekti.
  yani ayın 15'i, mayıs'ın 15'i.
  temmuz'un değil.

  siz bu argümanları ortaokul terk kasabalı yandaşlara anlatın.
  onlar inanılmaz güzel inanıyor.
  çünkü beyin...

 • bu tip mektupları özel kalem müdürü yazar. peki neye istinaden yazar.
  bir kişi bakan olduğunda makama onbinlerce tebrik çiçeği gelir ve üzerlerinde gönderenin kartviziti vardır. özel kalem bunları toplar ve teşekkür amaçlı bir mektup yazar.
  bu mektup o mektuptur.
  meral akşener nasıl bakan oldu?
  meral akşener çillerin iktidarda olduğu yıllarda kurduğu zübeyde hanım şehit anaları vakfında çillerin yardımcısıydı. sonra dyp'de kadın komisyonları genel başkanlığına sanırım ahmet küçükel'den sonra getirildi. 1995 aralık seçimlerinde ise milletvekili oldu.
  çiller o dönem mesut yılmazla bir yarış içerisindeydi ve milletvekillerini partide tutabilmek için hemen hemen her vekili bakan yaptı.
  meral akşener 08 kasım 1996 ve 30 haziran 1997 yılları arasında içişleri bakanlığı yapmıştır.
  yani milletvekili olduğu dönemde içişleri bakanlığı yapılmıştır.
  kendisinin bakan olmasında fethullah gülen'in hiçbir etkisi olmadığı gibi organik bir bağı da yoktur. aksine zübeyde hanım şehit anaları vakfındaki performansı ve dyp kadın komisyonları genel başkanlığı döneminde yıldızı parlamış ve partinin dinazorlarının önüne geçmiştir.
  bu satırları gönül rahatlığıla yazacak kadar meral akşeneri tanıyorum. kendisinden asla haz etmem, lakin saygı duyarım.

 • şöyle montaj bir video üzerinden karalama yapılıyor hakkında. mustafa kemal atatürk'ün yurtta sulh cihanda sulh ilkesini ülkesinin her yerinde bombalar patlarken, şehrine toplar yağarken söylediği için darbeci ilan ediliyor, fetöcü ilan ediliyor.

  konuşmanın yapıldığı sırada ülkenin durumu: kilis'e leblebi gibi top yağıyor, rus uçağını düşürmüşüz, sürekli şehit geliyor, millet neresi patlayacak diye paranoyak olmuş.

  en çok vurgu yaptıkları cümle de sonra. 15'inden sonra inşallah işler değişecek cümlesi. darbenin tarihini vermiş, biliyormuş, oymuş buymuş. ulan burada millet bu insanları aşağılarken kızardım ama yemin ediyorum hak ediyorsunuz bazen yahu.

  ya bak balıkesir yazıyor ekranın üstünde. aç bi bak bu kadın ne zaman gitmiş balıkesir'e, ne demiş orada, bi dinle de mi? yooook. biz sıçtık ülkenin ortasına, sıvadık bir de ama temizliyemiyoruz, herkese de bok atıyoruz.

  kadın 27 nisan 2016 tarihinde balıkesir'e gidiyor ve orada miting yapıyor. yapılması planlanan 15 mayıs 2016 mhp olağanüstü kongresine de atıfta bulunarak 15'inden sonra işler değişecek diyor. ama işte kansızlık bunu gerektiriyor ya, o videodan kesi bundan kırp, şundan düzelt ortaya bunu çıkartıp aha fetöcü diyorlar.

  bokunuzu temizleyin kardeşim.

  15'inden sonra işler değişecek cümlesi aha burada geçiyor 22:40

  edit: imla.

 • 12 eylül referandumunda (hani hsyk ergenekon savcılarını görevden alacak iken recep tayyip erdoğan'ın anayasa değişikliği için ülkeyi referanduma götürdüğü ve evet çıksın diye uğraştığı referandum) fetoş'un lafı ile akp'liler ölüleri ayağa kaldırıp oy kullanmaya götürürken... bu kadın kanal kanal dolaşıp yapmayın etmeyin çok kötü olacak diyordu.

  bu kadın fetoşcu ise akp'nin ileri gelenleri ne merak ediyorum.

 • " başbakan olacağım "demesi bazı mallara göre ilginç planları olduğunu gösteriyormuş. mhp genel başkan'ı olmak isteyen birinin " yozgat valisi olacağım " veya " yukarı cicikli muhtarı olacağım "demesi lazım.
  "6 ay içinde başbakan olacağım " dediği yalanı tutmayınca dümdüz iftiraya geçmiş yalancı şerefsizler. allah hepinizin cezasını versin.

 • "bahçeli ve savcılara sesleniyorum elinizde benim paralel devlet yapılanması ile bağlantım olduğunuza dair bilgi ve belge varsa, mahkemeye başvurun. eğer elinizde belgeler olduğu halde mahkemeye gitmiyorsanız bu suçtur."

 • benim eniste galu bela zamanindam beri ulkücu. zamanın ügd baskanı, doktriner diye tanımlana heriflerden biri. dhkpc'nin olüm listesinde gormüşlugüm var adını.

  kizı yegenim ögrenciyken fetoculara takılmıs, evlatlıktan reddediyordu, zor ikna ettik genctir menctir diye. fetoya nefreti o kadar yani.

  benim kuaför mhp'li. 45 50 yaşlarınfa. dukkana ortadogu filan aliyor, bengü türk izletiyor filan bize... ağır bahceli taraftarı.

  kuaförümle muhabbet ediyoruz gecen. dedim niye istemiyorsunuz muhalifleri. her birine bir kulp buldu:

  koray aydın kendisi önce kendi memleketinde vekil olabilsin.
  sinan ogan kayinbabasi sayesinde mhp'li oldu; adamdan bile saymayız.
  umit özdag icin dedigini tam anımsamiyorum ama gene anlaşilabilir buldugum seyler...

  meral hanım?
  o da paralelci! kisa kesti, digerlerini anlattigi gibi uzatmadi.
  kaynak? dedim. geveledi.

  eniste aradi bir iki gun sonra. abimi filan sordu. sonrasinda ben ona sordum: "kimi destekliyorsunuz enişte?"

  aksener'i dedi. paralelciymis? dedim.

  dedigi cümleyi yaziyorum aynen, zekaya dair bir cikarsama yok:

  "senin gibi zeki bir insan buna nasıl inanabilir? manipülasyon o laflar."

 • bir gün ülkeyi yönetirse atatürk ilkelerini yıkıp şeriat getirmeye çalışmayacağı ve insanların yaşamına müdahale etmeyeceği kesindir. bundan ötesi de benim için şu an önemsizdir. isterse 1 km bile duble yol ya da köprü yapmasın hiç problem değil.