debe başlıkları

fatih terim

 • tudor’a her maçtan sonra soran belli bir kliğin adamı olan gazetecilerin istifa edip etmeyeceğini sormalarını bekliyorum bu şahsa. yer mi? mağlubiyetse mağlubiyet. hadi?

 • 2017-2018 sezonunu ilk yarısında; tudor'un 13 puan ve namağlup kapattığı ilk 5 haftalık "kolay" fikstürle başladığı ikinci yarıda, 2 mağlubiyet alıp sadece 9 puan toplayabilmiş bir eski teknik direktör.

  bu 5 maçlık seride başarısız olarak görülen şenol güneş ve aykut kocaman 11 puan topladılar. yine bir başka başarısız teknik direktör olan abdullah avcı da 10 puan toplayarak ligde liderlige oturdu. bugün mağlup olduğu kasımpaşa ise, ikinci yarının ilk 5 haftasında 10 puan alarak galatasaray'dan daha fazla puan topladı.

 • çıkardığı kadroya laf etmeye kimsenin götü yemiyor. tudor çıkarsa şu kadroyu anasını sikmiştiniz adamın. ikiyüzlü hainler sizi.

 • dönüşü tam zamanında gerçekleşen efsane.

  göztepe maçında ligin ilk maçı olan kayserispor' a karşı olan istek ve arzuyu tempoyu gördüm. bunun yanı sıra yedek kulübesi dahil tek yürek olma durumu da vardı. bu yeni gelen yabancı futbolcularımız terim' i yavaş yavaş tanıyacaklardır. şimdi devre arasında güzel güzel işler terim bunları. kim sahada ne yapması gerekiyor?yardımlaşma ne zaman nasıl yapılır, kim kimin açığını nasıl kapatır, geriye düşünce nasıl oynanır? derbi maçı nasıl oynanmalıdır? kısaca g.saray futbolcusu nasıl olunur ve nasıl takım haline gelinir? bunları yavaş yavaş futbolcuların dna' larına kodlar.

  yürüyedur hoca.

 • 2011 senesinde galatasaray'a imza attığı vakit avrupa'da 44. sırada bulunan galatasaray'ı 2 sene çalıştırdıktan sonra 2013 senesinde ilk 10'a. sokmuştur.
  başarısızlık net bir şekilde görülüyor!

  2013 senesinde milli takıma imza attığı vakit dünya sıralamasında 58. sırada, yeşil burun adaları ve burkina faso gibi ülkelerin gerisinde kalan milli takımı 2016 senesinde fransa, hollanda ve italya'nın üstünde 13. sıraya yükseltti.
  büyük taktisyen lucescu'ya 25. sırada bıraktığı milli takım, şu anda kongo'nun gerisinde 42. sıradadır.
  milli takımı da batırmıştır!

  beşiktaş taraftarının ilahlaştırdığı şenol güneş ile fenerbahçeliler'in büyük fenerbahçeli dedikleri aykut kocaman'ın başarılarını toplayıp, üstüne bir de ersun yanal'ı eklesek gene fatih terim'in gölgesine yaklaşamıyorlar.

  bu kadar başarısız olduğu söylenen bir kişinin galatasaray'a imza atması fenerbahçeliler'i ve beşiktaşlılar'ı sevindirmesi gerektirirken,
  neden iki gündür soluk alma yerlerini burunlarından, makatlarına indirmişlerdir?

  hadi uzun yıllara dayanan fbjk kardeşliğini anlarım da, içimizdeki irlandalılar size ne oluyor? sizler için;
  riekerink bey,
  imparatudor,
  prandelli sezar,
  mancini sinyor,
  mustafa böyük de,

  elin gevurunun bile grande terim dediği, bizim fatih'e neden bu kadar düşmansınız?

  mevzubahis galatasaray ise fatih terim kim?

  yoksa kişilere olan kininiz yüzünden galatasaray'ın başarısızlığına mı iman ediyorsunuz?

  bu kadar mı alçaldınız?

  edit: daha imzası kurumadan rakipleri titretmiş, fenerbahçe ve beşiktaş puan kaybetmiştir. imzası bile yetti!

 • --- spoiler ---

  bir fenerbahçeli olarak galatasaray’ın başına geçmesi beni çok mutlu etmiştir. gelsin şimdi xelçuklar, hakan baltalar yeni yüksek maliyetli futbolcular. bu klüp harbi birilerinin çiftliği olmuş. koskoca milyar dolarlık mecidiyeköy arazisi gitti, riva arazisi gitti, florya gitti. ama yine terim geldi. ünal aysal gelse de voltanı tamamlasalar keşke. tek merak ettiğim kovulduğunda alacağı tazminat miktarı ne kadar acaba. zira terim tazminatlara bayılır. adamın tek geçim kaynağı. bunca şeye rağmen bide fenerliler korkuyor demezler mi şaka gibi.
  --- spoiler ---

  adamların terim yüzünden gün ışığı görmemekten, defalarca kupa ve final kaybetmekten şirazeleri kaymış. birilerinin çiftliği olmuş derken çiftliklerinin sahibi 20 yıldır tek başına yönetiyor bunları. yüksek maliyet xelçuk diyor da alpere 6 ozana 8 veren noel baba sanki amk. birde gelip diyor ki ''gs'nin başına geçmesi beni çok mutlu etmiştir''. bak bunu fenerbahçe'li söylüyor. terim'den en çok muzdarip olan camia'nın taraftarı. ulan sen 32 puan topladın diye bayram eden, galatasaray ise 32 puan'da kaldığı için teknik direktörünü kovan bir camia. allah akıl fikir versin diyorum.

 • umarım gelir. ama şöyle bol sıfırlı bir kontrat ile. kovulduğunda ise milli takımda olduğu gibi okkalı bir tazminat almalı tabi bir de.

  umarım gelir ki fatih kerim allah terimci embesil tayfa dileğine bir an önce kavuşur.

  adamlar o kadar dangalak ki 3 sene önce galatasaray'a operasyon yapıldığını, aysal'ın terim'i kovduğunu düşünüyor.

  ulan ünal aysal bunun önüne 2 yıllık sözleşmeyi koyup gayet şeffaf bir şekilde süreci yönetirken, kapalı kapılar ardında galatasaray'a büyük kazıklar atan tüpçüyle oynaşıp gs başkanının telefonlarına çıkmayan kimdi? zorla kovdurdu kendini ama aptal olmadığı için mağduru oynayarak, aptalların gözünde kahraman olarak gitti. bir de üstüne aslolan galatasaray'dır diye rol kesip takımı satmasına rağmen hala müritleri fink atıyor ortada. ne midesizsiniz lan.

  fenerbahçe, kebapçının reklamını alırsa iyi güleriz ama*

  türkiye'nin en kolpa en yavşak taraftarı bizimkiler ya her durumda belli ediyorlar. musleramızın başını da yiyecek puştlar.

 • (bkz: captain boomerang)

 • valla karsiydim ben de ama kardesim olmuyor.

  gelecek baska bir hoca da ilk yenilgisinde terim baskisi hissedecek.

  o yuzden ne kadar erken o kadar iyi. gelsin dibe dusersek ,terim konusu 3 yil kapanir..dusmessek sampiyon olursak ne ala.

  bu sene sampiyonluk hayal tudorla.ilk 3 bile zor.

 • tanınmış kişiler içinde en içi dışı bir adam.

  sosyal medyada adam diye tabir edilenlere bakıyorum hepsinden iki yüzlülük samimiyetsizlik akıyorken, herkes olduğu gibi değil olması gerektiği gibi gözükmeye çalışırken fatih terim bağıra bağıra hatalarımla sevaplarımla ben böyle biriyim diyebilmiştir.

  futbol üzerindeki siyasi baskının ülke tarihinde en yüksek düzeye ulaştığı dönemde, evet videoları çekmek için sıraya giren futbol camiasında bir kere bile siyasi konuşma yapmamıştır.

  ayıla bayıla savunduğumuz yabancı serbestliğini tek başına savasarak getirtmiş adamdır. kendisi gidince yine köpekler meydana indi ve yabancı sınırı getirilmeye çalışılıyor. her ne kadar galatasaray başarısız olmaya başlayınca gündemden kalkmış olsa da.

  hocam seni bilen biliyor. bu rezil camiada en temizi sensin.