debe başlıkları

fatih terim

 • tanınmış kişiler içinde en içi dışı bir adam.

  sosyal medyada adam diye tabir edilenlere bakıyorum hepsinden iki yüzlülük samimiyetsizlik akıyorken, herkes olduğu gibi değil olması gerektiği gibi gözükmeye çalışırken fatih terim bağıra bağıra hatalarımla sevaplarımla ben böyle biriyim diyebilmiştir.

  futbol üzerindeki siyasi baskının ülke tarihinde en yüksek düzeye ulaştığı dönemde, evet videoları çekmek için sıraya giren futbol camiasında bir kere bile siyasi konuşma yapmamıştır.

  ayıla bayıla savunduğumuz yabancı serbestliğini tek başına savasarak getirtmiş adamdır. kendisi gidince yine köpekler meydana indi ve yabancı sınırı getirilmeye çalışılıyor. her ne kadar galatasaray başarısız olmaya başlayınca gündemden kalkmış olsa da.

  hocam seni bilen biliyor. bu rezil camiada en temizi sensin.

 • 8 senede 16 kupayı taktik maktik olmadan kazanan teknik adam.

  elmander'e "thor yardımcın olsun" diyordu mesela.

 • içip içip aranan eski sevgili.

 • galatasaray-fatih terim ikilisi için en uygun fıkra herhalde aşağıdakidir

  adamın evine bir kedi dadanmış. bir gün adam kediyi almış, ormanlık bir yere götürüp bırakmış. sonra eve gelmiş.
  biraz sonra kedi çıka gelmiş.

  adam tekrar denemiş. fakat sonuç aynı.
  ... ...
  en son kediyi çok uzak ve yolları karışık bir yere bırakmış.
  eve dönerken yolu karıştırmış.
  aramış aramış yolu bulamamış.
  evi telefonla aramış:

  - hatun, kedi geldi mi?

  - evet geldi.

  - o şerefsiz kediye söyle; gelsin beni alsın .. :)

 • şu an çoğunluk tarafından takımın başına geçmesi isteniyor. gelirse de aynı çoğunluk gitmesini isteyecek. 20 yıldır bu böyle.

  fatih terim'in galatasaray takımında istenmeye durumu matematikteki sinusoidal fonksiyona en güzel örnektir.

  ek: sinüs eğrisinin çapı 1 yıl alınabilir*

 • gs'lilerin her yenilgiden sonra buluşma yeri.

 • hepimizin geri gelmemesini istediğimiz o türk futbolunda yabancı sınırını kaldırtan da, arda-emre-selçuk-burak kanserlerinden milli takımı temizleyen de kendisiydi. halen gelip bu başlık altında kendisini kötüleyenlerin beyinlerini sikeyim. ne istiyorsunuz lan halen adamdan. düne kadar taptığınız daha kadro kurmaktan aciz, yabancı sınırını geri getirmeye çalışan, onursuz luce çingenesinin yanında milyon kere daha büyük bir teknik direktördür. hiç kimseye kadro kurdurtmaz, takım içinde çeteleşmeye çalışanın gözünün yaşına bakmaz en azından onurlu bir adamdır. nokta!

 • göksel gümüşdağ: 'önümüzdeki sezon için yabancı sınırında farklı bir gelişme olabilir ama illa yapılacak anlamına gelmiyor. altyapıya eğilmeliyiz. altyapıdan yeni arda turan yeni emre belözoğlu çıkartmalıyız'

  recep tayyip erdoğan: bu tablo yeni futbolcuların yetişmesinde sorun ve tıkanıklık olduğunu gösteriyor.

  fikret orman: yabancı kuralı değişemez

  terim: dünyanın yasaklardan kurtulduğu bir ortamda, yabancı kuralı size mani değil

  yıldırım demirören: cumhurbaşkanı'nın söylemine katılıyorum. daha fazla yerli oyuncu olması lazım.

  gönderilme sebebi siyasidir. bunun tartışılacak bir tarafı yok. futboldan anlamazdı, tek bildiği kameraya güzel görünmekti diyenler zaten beyinsizdir. onlara laf anlatmaya gerek yok.

  yabancı sınırlaması konusunda fikret orman ile birlikte tayyip erdoğan'a ulu orta karşı çıktığı için federasyon yönetim kurulunda olan bir kebapçı ve 100 yılda bir gelen ahlaksız barcelona'lı eliyle kamuoyunda "problemin kaynağı" olarak gösterilmiş ve görevine son verilmiştir.

 • aşağılık düzenin overrated adamlarından. kerizi bol memleketimde bu adam imparatordur diye yedirildi hepimize.

 • zamanında kader ortağı olduğu ve uğruna galatasaray'ı sattığı tüpçü tarafından kovulmuş. zerre üzülmedim. üstelik yakın dostu ali dürüst ise judas'ı olmuş. çok güzel olmuş. satıp gittiğin günü unutmadık, artık kebabçı basmaya devam edersin hoca.