debe başlıkları

fatih terim

 • 8.5 senede 7 kez şampiyon olmuş galatasaray efsanesi. isterse takımı komple al ahliyle takas etsin bir bildiği vardır derim. hoca ve kaleciyi kafaya takmamak ne rahat his aq.

 • devletten hangi desteği almış çok merak ediyorum? bir tane mantıklı argüman sunun zırvalamadan önce. tabii ondan da önce yaşananları bir hatırlamaya çalışın azıcık nöronunuz kaldıysa.

  adam ne diyor? ''önceki şampiyonluklarımdan daha özel.''

  bunu niye diyor sence dallama? 7 şampiyonluğu olan, kadıköy'de bile kupa kaldırmış adam bunu niye der?

  nedeni gayet basit, evet kampanyasına katılmadı diye üstü çizildi bu adamın. basında sürekli üzerine gelindi. haklı yönleri de vardı. çomarlık yapmıştı. devamında tazminat olayını dava ederek halkın gözünde hak ettiği parayı almaması için baskı yapıldı. kendini kaybetsin diye 4-5 uyduruk penaltı çalındı aleyhimize. hiçbir oyuna gelmedi. işine bakmaya devam etti.

  şampiyonluk maçı öncesi cumhurbaşkanı apaçık başakşehir'i destekleyin mesajı verdi, yine de başaramadı. onun takımını da yendik. akhisar rahat rahat as kadro çıksın diye kupa finali bir gün sonrasına alındı lan daha 2 hafta önce.

  bütün bunlara rağmen şampiyon da olduk.

  bunu yazmak için tam bir fosil beyin motivasyonuna sahip olmak gerekir.

  bu adamın özel olarak nitelendirme nedeni tam olarak budur.

  dediği gibi de bariz bir şekilde özel olmuştur.

 • türkiye'de rakibi olmadığını tekrar gösterdi. yönetim derhal hoca yatalak olana kadar takımın başında kalacak şekilde sözleşme imzalamalı.

  donk, denayer gibi oyunculardan bile maksimum performans alarak galatasarayı zirevede tuttu. belhanda ve feghouli gevşekleri ise ayrı bir konu.

  ilk geldiğinde "imparator fatih terim" diye bağırıp dalga geçmeye çalışan fenerbahçe taraftarını,

  şenol güneş varken şampiyon olamaz diyen beşiktaş taraftarını,

  hocanın zamanı geçti, anca gaz veriyor diyen galatasaray taraftarını göt etti.

 • galatasaray adına iki şeyin değişmeyeceğini bir defa daha göstermiştir. bunlardan biri, eğer galatasaray'ın şansı bir şekilde varsa, muslera şampiyonluk modunu açar ve her topu kurtarır. diğeri ise aha bu adam. bu adam ile yakın puandaysanız ve son 5 haftaya lider giriyorsa bu adamdan şampiyonluğu saha içinde alamazsınız. ancak ve ancak allah isterse kaybeder şampiyonluğu.
  bunu biz fenerbahçeliler çok kez gördük. bunlar daha yeni gördü.

 • son dönemde bilinenin dışında bir naiflik, bir durgunluk, olana bitene kayıtsızlık halindedir. aziz yıldırım ile beraber ne içirdiler bunlara bilemiyorum. darısı devlet büyüklerimizin başına.

 • tudor’a her maçtan sonra soran belli bir kliğin adamı olan gazetecilerin istifa edip etmeyeceğini sormalarını bekliyorum bu şahsa. yer mi? mağlubiyetse mağlubiyet. hadi?

 • 2017-2018 sezonunu ilk yarısında; tudor'un 13 puan ve namağlup kapattığı ilk 5 haftalık "kolay" fikstürle başladığı ikinci yarıda, 2 mağlubiyet alıp sadece 9 puan toplayabilmiş bir eski teknik direktör.

  bu 5 maçlık seride başarısız olarak görülen şenol güneş ve aykut kocaman 11 puan topladılar. yine bir başka başarısız teknik direktör olan abdullah avcı da 10 puan toplayarak ligde liderlige oturdu. bugün mağlup olduğu kasımpaşa ise, ikinci yarının ilk 5 haftasında 10 puan alarak galatasaray'dan daha fazla puan topladı.

 • çıkardığı kadroya laf etmeye kimsenin götü yemiyor. tudor çıkarsa şu kadroyu anasını sikmiştiniz adamın. ikiyüzlü hainler sizi.

 • dönüşü tam zamanında gerçekleşen efsane.

  göztepe maçında ligin ilk maçı olan kayserispor' a karşı olan istek ve arzuyu tempoyu gördüm. bunun yanı sıra yedek kulübesi dahil tek yürek olma durumu da vardı. bu yeni gelen yabancı futbolcularımız terim' i yavaş yavaş tanıyacaklardır. şimdi devre arasında güzel güzel işler terim bunları. kim sahada ne yapması gerekiyor?yardımlaşma ne zaman nasıl yapılır, kim kimin açığını nasıl kapatır, geriye düşünce nasıl oynanır? derbi maçı nasıl oynanmalıdır? kısaca g.saray futbolcusu nasıl olunur ve nasıl takım haline gelinir? bunları yavaş yavaş futbolcuların dna' larına kodlar.

  yürüyedur hoca.

 • 2011 senesinde galatasaray'a imza attığı vakit avrupa'da 44. sırada bulunan galatasaray'ı 2 sene çalıştırdıktan sonra 2013 senesinde ilk 10'a. sokmuştur.
  başarısızlık net bir şekilde görülüyor!

  2013 senesinde milli takıma imza attığı vakit dünya sıralamasında 58. sırada, yeşil burun adaları ve burkina faso gibi ülkelerin gerisinde kalan milli takımı 2016 senesinde fransa, hollanda ve italya'nın üstünde 13. sıraya yükseltti.
  büyük taktisyen lucescu'ya 25. sırada bıraktığı milli takım, şu anda kongo'nun gerisinde 42. sıradadır.
  milli takımı da batırmıştır!

  beşiktaş taraftarının ilahlaştırdığı şenol güneş ile fenerbahçeliler'in büyük fenerbahçeli dedikleri aykut kocaman'ın başarılarını toplayıp, üstüne bir de ersun yanal'ı eklesek gene fatih terim'in gölgesine yaklaşamıyorlar.

  bu kadar başarısız olduğu söylenen bir kişinin galatasaray'a imza atması fenerbahçeliler'i ve beşiktaşlılar'ı sevindirmesi gerektirirken,
  neden iki gündür soluk alma yerlerini burunlarından, makatlarına indirmişlerdir?

  hadi uzun yıllara dayanan fbjk kardeşliğini anlarım da, içimizdeki irlandalılar size ne oluyor? sizler için;
  riekerink bey,
  imparatudor,
  prandelli sezar,
  mancini sinyor,
  mustafa böyük de,

  elin gevurunun bile grande terim dediği, bizim fatih'e neden bu kadar düşmansınız?

  mevzubahis galatasaray ise fatih terim kim?

  yoksa kişilere olan kininiz yüzünden galatasaray'ın başarısızlığına mı iman ediyorsunuz?

  bu kadar mı alçaldınız?

  edit: daha imzası kurumadan rakipleri titretmiş, fenerbahçe ve beşiktaş puan kaybetmiştir. imzası bile yetti!