debe başlıkları

caner erkin

 • kısa özet geçeyim; aşil tendonu koptugundan hemen ameliyata alınmış olmalıdır. o ayağın üstüne ne kadar basarsa tendonun üst kısmı baldıra o kadar çıkar. ameliyat yarası büyür işlem zorlaşır. ameliyatta kopan üst kısımla bilekteki kısmı birleştirecekler ve maalesef bu tendon sakatlıktan öncesine göre daha kısa olacak. bu da bir daha o deparların %80'ini anca atacagı anlamına geliyor. aynı zamanda aynı sakatlığı gecirme ihtimalı daha fazla artık. bir süre aşil botu, sonra koltuk değnekleri, fizik tedavi sonrası yürümeye baslayabilir. 5 ayda yarrağımı döner. parsiyelse dönme ihtimali vardı, kopmuşsa herifin bacak hareketini ayağa ileten tendonu yok artık. ayağı bileğin ucunda araba camındaki pelüş köpekler gibi sallanıyor. bu sene caner'i unutun, belki son 5-6 hafta. o ayağın üstüne basmaya başladıktan sonra bir de göt korkusu süresi var. tekrar kopacak diye şükoya bile yanaşamaz. ricky hickman 1 tam sezonda zor geri döndü canımın içleri. eski caneri unutun. dönerci falan açsın bence.

  neden bu kadar iddialı konuşuyorsun derseniz nickime bakın. doktor kopmuş ameliyat olacaksın dediğinde ben bayılmıştım. bu kesin dövmüştür. geçmiş olsun.

  edit: yuksek muhendisim ben 4 ayda eski haline döner demiş.

  (bkz: #63657890)

  4 ayda düz koşuya başlasın yukarıdaki entrynin çıktısını alıp yiyecegim. videosunu da bu entryi editleyip altına koyacağım.

 • (bkz: efendi)

  fişeğimisss, kıymetlimisss diye diye yere göğe koyulamıyordu. daha bunun gibi birçok vukuatı olacak. siz şimdiden "renqliler qısqanıyo" yazın.

 • doğarken ebesine itiraz edip etmediğini merak ettiğim futbolcu.

 • bugün yerine kim olsa topu kaleciye göndermişti, o göndermedi.

  gol de en az adriano kadar katkısı var.

  sol bek.

  edit : ne tineri mk? fenerliyim.

 • asena'dan şükran ovalıya, fenerbahçe'dan beşiktaş'a geçiş yaparak 1 yıl içinde çağ atlamış futbolcudur. ismail kartal'dan şenol güneş'e, aziz yıldırım'dan fikret orman'a kısmından bahsetmedim henüz.

 • bakıyorumda dünden beri fenerliler sarmış burayı. halen kuyruk acısı çekmelerinden ötürüdür muhtemelen. 3 ay önce siz anca bizim futbolcuların formasını alırsınız diyenler simdi gelmiş bu futbolcuları kötülemeye çalışıyor. bide burda yok artık galatasaray rekabetimizi özledik yazmışlar.
  bak güzel fenerli kardeşlerim. o zaman şimdi gidin galatasaray başlığına " biricik sevgilim, eski güzel günlerimizi ve tatlı rekabetimizi çok özledim. ama artık kocamız beşiktaş buna izin vermiyor. çok üzgünüm :(((( " yazın. hadi siktirin gidin.

 • adam ilk maçında çılgın atıyor; ilk hatasında takımdan gönderilmeli diye yorum yapanlar ortaya çıkıyor. olm futbol izlemeyi lan siz; hatta insanların olduğu ortamlardan uzak durun.

 • aklıma mayıs ayında "götünüz yiyosa caneri alın" ve "formalarını feneriumdan alabilirsiniz" diyen fenerbahçeliler geldi.

  (bkz: ah be oğluuuum)

 • beşiktaş'a transfer olduğu söylenen futbolcudur.

  ismail köybaşı'yı fenere gönderip caner ve gökhan gönül'ü almak ne demek.

  bunlar geçen sene aziz başkan'ı kızdırmayın q7'yi alır osmanlıspor'a kiralar falan diyordu :=)

  nasıl gençler? böyle iyi mi?