debe başlıkları

solidsnake17
profili

 • tolga karel'in abd'de tır şoförlüğüne başlaması

  amerika da tam tır şoförlüğü yapılacak ülke ha. güzel ve geniş yollar, nerdeyse her kasabada olan leş bar. of ya. kıskandım lan resmen.

  durduk yerde aklıma başka meslek düşüren haberdir.

 • 8 ekim 2018 teknosa rezaleti

  bunun adı gasp ve hırsızlıktır. stoğunda yoksa nasıl fatura kestin, fatura kestiysen nasıl ürünü vermezsin?

  gitsinler mahkemeye, anasını ağlatsınlar.

  barbaros şansal ne haklı bir adammış be. ülkenin her köşesinden bok akıyor.

 • ekonomi kötüye gidiyor diye sevinçten deliren tip

  olm delirdik lan delirdik. sevinmemiz ondan.

  tane tane, bilale anlatır gibi anlattık neyin neden olacağını. derinlemesine bilenler bir ton şey yazdı, üretimle alakalı sektörlerde bulunan insanlar izlenimlerini yazdı, bu işler bağıra bağıra geldi, biz geldiğini gördük, biz de bağırdık " geliyor, geliyor " diye ama " koyduk mu ;) " diye takıldınız.

  şimdi oturup ağlayalım mı? vurduk kendimizi deliliğe keza bu kanat zaten 16 yıldır türlü eziyetler çekiyor, eziyeti paylaşma kısmına gelince birden yine bizi suçlar oldunuz.

  vallahi siz adam olmazsınız.

 • erkeklerin reddedilince yaptıkları

  böyle başlıklara yazmayı sevmiyorum ama, erkeklerin çirkefleşmesi genelde reddedilme yüzünden değildir, kafa karışıklığı yüzündendir.

  burda ayrılan sevgiliden tekrar şans isteme veya bir yakınlaşma sonrası olan girişimden bahsetmiyorum, bunlar benim nezdimde reddetmeye girmiyor.

  şöyle ki ( kendi adıma konuşuyorum ) net bir şekilde reddedilme, kimi zaman kırıcı da olsa, en güzelidir.

  örnek bir diyalog verelim

  erkek : akşam dışarı çıkalım mı? bir şeyler içeriz. ( bu soruyu sorabilecek kadar tanış olduğunuzu farzediyorum ).
  kadın : kusura bakma, senle görüşmeyi düşünmüyorum.

  lakin bir kadın ;
  " ya işte akşam işim var da başka zaman yapsak onu " gibi nispeten yuvarlak bir cümle kullandığında erkekte bu durum otomatikman olumlu tarafından algılanıyor ( belki kadınlar da böyle algılıyordur, bilemiyorum ).

  bir de, son zamanlarda özellikle sosyal medya kullanımının patlaması ile beraber insanlar düşünmeden hareket eder oldu. insanlar kendilerine yalan söylenmesinden hoşlanmaz, siz bir şeyler yapalım dediğinizde sürekli " vaktim yok ya " diyen birinin sizden başka her şeye vakit ayırabiliyor olması ciddi anlamda sinir bozucu oluyor.

  sosyal medyanın mal gibi kullanımı bu da işte malesef. amerika'da bir kadın sigorta şirketinden " depresyon " tazminatı alırken gün aşırı parti fotoğraflarını sosyal medyada paylaştığı için mahkemeden ceza aldı. düşünmeden paylaşım bunlara yol açıyor işte.

  ruh hastası derecesinde olan tiplere bir şey diyemiyorum, zaten hastalar ama normal adamların çirkefleşmesinde kadınların tutarsız tavırlarının etkisi büyük.

 • 17 ağustos 2018 dolar kuru

  afedersiniz ama şu üstteki gibi yazılara uyuz oluyorum. tamamen insanların duygularına oynayan, bomboş popülist bir yazı.

  çok gazeteciydi de adam ölmeden neden haberi olup da haber haline getirmedi? devletin sorumsuzluğunun manevi bedelini neden bana yüklemeye çalışıyorsun? yaşadığım memlekette elimden geldiğinde ihtiyacı olanlara bir şeyler yapmaya çalışırken hiç haberimin olmadı ( çünkü kimsenin haberleştirmediği ) bir rahmetlinin vebali neden boynumda?

  muhalifin dibi olmama rağmen bazen gerçekten muhalif kanattan ben bile tiksiniyorum.

  alın o zaman ben de iyice saçmalaştırıyorum durumu;

  doların artışı tek adamın ölüşünden tabi ki daha önemlidir çünkü doların artışı sonrası kanser ilaçlarının bedeli artacak ve daha fazla insan tedavi alamadığı için ölecek.

  al işte, daha mı iyi oldu böyle? çok mu duyarlı gözüktüm? gündemle ilgilenen halka değil, devlete çak. konuyla ilgilenmeyen kişi ve kurumların üstüne git, bizim önümüze onları at, bizi ölü bir adamın önüne atma!

 • bbp'nin satışa geldik açıklaması

  götümle gülmek istiyorum ve izninizle gülüyorum

  (bkz: ahahhahhahhahhhahhahhaha)

 • araplar için yas ilan etmek

  ne hikmetse kendi vatandaşı ölünce yas ilan etmeyen ama suudi kralı veya filistinliler ölünce anında yas ilan eden hükümete dikkat çekince ırkçı kemalist oluyorsun.

  diğer ırkları yüceltmek üstünden kendi ırkını aşağılayarak ters ırkçılık yapmak da bizim icadımız olsa gerek.

  edit : şunu da eklemek istiyorum; hümanizmden dem vuranları görüyorum. kusura bakmayın ama hümanizm tüm insanları içine aldığında geçerli bir kavramdır. israil çocuk öldürürken ortalığı ayağa kaldırıyorsan iki gün sonra hamas da rastgele roket atıp çocuk öldürdüğünde ortalığı ayağa kaldırmalısın. demokrasi, adalet, hümanizm gibi kavramlar zulmü gören senken değil, güçlü olan senken dilinden düşmemeli. müslüman alemi önce kendi içerisindeki katliamlara, cuma çıkışı bombalarına bir çeki düzen versin de, sonra diğer düşmanlarını lanetlesin.

  ama yok diyorsanız ki biz cihad ederiz, biz allahın dinini yayacağız. başka adamın da sana ettiği zulmü meşrulaştırmış olursun sadece.

 • cin musallatı belirtileri ve alınacak önlemler

  cin musallatı yoktur, şizofreni vardır. içine cin girdiğinden kuşkulandığınız kişiyi paranormal güçleri olduğu iddia edilen hocalara, hacılara değil psikiyatrlara götürünüz.

  kendi doğruluğunu kendi içindeki iddialardan doğrulayan bir kitaptan alınan bilgilerle iş yapmaya çalışmayınız.

 • erkeklerin şişman kadınları sevmeme nedenleri

  üst girideki her şeyi anladım da dudak kenarı salyası nedir yav.

  (bkz: hepsini yapıyorum da gözümden ateş çıkaramıyorum)

 • arda turan

  ben bu adama alınan tavrın halkın kodları ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. öyle yüzyılda bir gelecek bir yetenek olduğunu da düşünmüyorum. hala real madrid efsanelerinden sayılan raul bile yetenek olarak çok abartı bir adam değildi mesela. olay yetenek veya bir noktaya gelmek değil, orda kalabilmek, oraya layık olabilmektir.

  nihat, tugay gibi adamları hiç kimse aşağı çekmeye çalışmadı, insanlar blackburn maçlarını bekledi sırf tugay var diye. eğer arda'ya hakettiğinden fazla kötü davranıldığını düşünüyorsanız, malesef yanlış düşünüyorsunuz. arda'yı ne türk halkı geri çekti ne de arda 100 yılda gelecek bir yetenek.

  edit: aklıma geldi bak şimdi, bu adam televizyona çıkıp merkez bankası bence faizleri düşürmeli diye açıklama yaptı. şahsım nezdinde tiksinme gelen gün o gündür mesela.

 • 22 ekim 2017 ömer koç koleksiyonuna saldırı

  zaten ülkenin laik kesmi ancak alkış tutsun. lan vursanıza iki tane, kırsanıza ağızlarını. 4 5 kişilik grubun da anasını belleyemeyeceksek, yaşamayalım daha iyi.

  bu hayvanlar alkıştan, protestodan anlamaz, serginin etrafında mutlaka insanları ayıran şeritlerden vardır, onun metaliyle vuracaksınız işte.

 • şu anda çalan şarkı

  a perfect circle - the noose

 • letgo

  üstteki arkadaş kusura bakmasın ama 1000 tl'ye ps3 satarak karşıdaki adamı sikmiştir. karşıdaki insan büyük ihtimalle piyasayı falan bilmeyen cahilin biriydi, sıfır ps4'ü buluyor insanlar o fiyata, ikinci el ps3'ü iteleyerek gerçek bir donanımhaberci olduğunu göstermiş.

 • siyah sütyen

  sevgili dişiler, lütfen bunu düz, beyaz, dar tişörtün içine giymeyin. iki gram aklım var o da kayıyor, rica ediyorum.

  edit : resmen halkın sözcüsü olmuşum.

 • evli misiniz bekar mısınız diye soran jinekolog

  üstteki mal kültür mültür bir şeyler saçmalamış. jinekoloğa ne? asistanına ne? yargılanacak durum olsa bile yetkili mercii onlar mıdır? salak salak konuşmayın, bir gece babanız bir hata yapıp ananızın içine boşalmış diye doğmuşsunuz, bu size salak salak konuşma hakkı vermiyor. sokarım sizin de kültürünüze.

  edit: kaçmış mal. benim entry anlamsız kaldı şimdi

 • arap ırkını sevmemek için nedenler

  tüm araplar diye genellemesem de türkiye'ye gelen kısmı için sebeplerim açıktır. geçenlerde bir başlıkta afrika'dan gelen siyahilerin topluma entegre oluşu ( onların da çoğu resmi olarak burada değiller ), kimseye bulaşmamaları vs. gibi sebepleri göstererek türkiye'de yabancı düşmanlığı olmadığını savunmuştu, aynen katılıyorum.

  turist olarak da yerleşimci olarak da bir yere gidersen, oranın kurallarına ve yaşayışına uymak zorundasın. sen geldiğin ülkede bokunu yiyor olabilirsin ancak gittiğin ülkede çevre temizliği önemliyse, yere çöp dahi atamazsın, eğer atarsan dışlanmaya hazır olmalısın.

  kendi ülkesinde oturan araptan banane, isterse bok içinde yüzsün, gidip ondan nefret etmem ama biz daha buradakileri adam edememişken daha beter bir öküzlüğü de kaldıramam.

 • volkan şen

  kurban olduğum rabbim. önce emenike malını yollamamıza vesile oldu, sonra bunu. daha sonra bize verdiği içhuzuru az geldi ki galatasaray'a gönderdi. rakip takım da olsa üzüldüm, çekilecek çileniz varmış gardaşlar. allah sabır versin.