debe başlıkları

guneyk12
profili

 • izmir'in en önemli sorunu

  çalışan maaşlarının düşüklüğüdür. aynı işi yapan istanbul lu çok daha fazla kazanmaktadır.

 • 43 su markasında ağır metale rastlanması

  hep 50 liralık espirisi de yapıldı, gülmeniz bittiyse artık hangi şerefsizler bizi zehirliyormuş, marka ve satıldığı yerleri de bilmemiz gerekiyor.

  bu işin şakası yok. ciddi ciddi sağlığımızı tehdit edip ceplerini dolduran orospu evlatları açığa çıkmalıdır.

 • chp'nin kurultay yapmama kararı alması

  oy da yok size mk çocukları. akp düşmanı olarak kime oy vereceğiz? askere kurşun sıkan pkk terör örgütünün şakşakçısı hdpy ye mi? akp stepnesi mhp ye mi? liderinin bile partinin geleceğinden umudunu kestiği için istifa eden iyi parti ye mi?

  kime oy vereceğiz allahsız kitapsızlar. o koltuk babanın malı mı bay kemal? muharrem ince yi de sevmiyoruz ama partide lider değişince hareketlenme olur diye ufak bir kıvılcım da olsa umutlanmıştık ama onu da yok ettiniz.

  daha da sandığa gitmem. sandığa dahi küstürdünüz beni.

  vereceğim tek oy kaldı o da ilk yerel seçimlerde, izmir büyükşehir belediye için akp oyu olacak onu da sizden aldığım intikama sayın sayın orospu çocukları.

  sikerim yapacağınız siyaseti, çakma gandi.

 • herturluyazar ekşi sözlük'ten uçurulsun kampanyası

  bahsi geçen entry biraz acımasız gerçekler tadında olmuş. gerçeklerimizle yüzleşmek yerine onları yüzümüze söyleyenlere düşman olmak asıl büyük hata budur.

  uçurulmasın, yazdıklarını hazmedemiyorsan engelle gitsin.

 • dünyanın en güzel kokusu

  tiner kokusu.

  yeminle burnumdan ciğerlere giderken algılarım açılıyor.

  şampiyon beşiktaş.

 • elon musk'ın türkiye'deki gizli projesi

  tarsus gizli kazısına atıf yapılmadığı için hiç ilgimi çekmeyen durum.

  -elon kardeş, şöyle bi yanaş hele. biz geçende toprak altından temiz bi ufo çıkardık, ilgilenirsen uygun fiyattan vereceğim haberin olsun. sen almayacaksan ruslar kapıda yatıyor sevdiğim birine gitsin istiyorum iyi düşün.

 • içinin pisliği yüzüne vuran ünlüler

  eser yenenler midir nedir o ayı, onu sokakta görsem yolumu değiştiririm kapkacçı, balici gibi tipi var, evlat olsa sevilmez mk.

  edit: tipe bak hele http://3.bp.blogspot.com/…pw2la0j0m/s1600/gobek.jpg

 • 10 ekim 2017 erdoğan'ın sırbistan ziyareti

  napalım lan dalyarak sırbistan a gidip biz mi karşılayalım?

  çok da umurumda olmayan ziyaret, ülkemiz için faydalı olduğunu düşünmüyorum.

  edit: vakti zamanında zat ı mübarek hz lerini amariga ya gittiğinde karavana onbaşısı karşılamıştı, o gün ak trollerin sesi hiç çıkmıyordu. bu da böyle bir anımdır.

 • tek kolon oynayarak 37 trilyon bulmak

  adam rakamlardan o kadar emin ki başka kolon oynamaya tenezzül bile etmemiş.

  ulan mal oğlu mal bari 3. veya 4. kolona yaz çıkacak olan rakamları en azından bu kadar göze soka soka yapmayın şu pisliğinizi.

  değerli kardeşlerim şans oyunlarına vereceğiniz parayla gidin çoluk çocuk sevindirin veya benim gibi kumbara yapıp ne için istiyorsan onun için para biriktirin (ben dövme yaptıracağım onun için biriktiriyorum) paranızı bu pezevenklere yedirmeyin.

  edit: makineye oynatmış o yüzden hile yok diyenler oldu, güzel kardeşlerim adam makineye oynattıktan sonra elindeki kupona göre toplara ayar çekilse veya düzenek ayarlanmış olsa nasıl anlayacaksınız?

 • yaz saati uygulamasının kaldırılmasındaki amaç

  insanlara yapılan bu eziyetin mantıklı bir açıklaması var mıdır merak konusudur.
  öncelikle şu şurada bir dursun;
  https://www.google.com.tr/…2=c1zcn4fla21lmxyblivxbw

  mevzuyu diktatör olunca yapılacak ufak şımarıklıklar şeklinde değerlendirmek kolaya kaçmaktır, bu işin ardında bence başka bir mesele var, psikolog filan değilim, bildiğiniz eli anahtar tutan basit bir teknikerim ama bu işin psikolojik boyutu çok mühim, aslında bu keyfi uygulamanın bilinçaltımıza kazıdığı bize verdiği mesaj;

  sizin otoritenizi tanımıyorum, tek güç benim, benim irademe bu şekilde boyun eymeye mahkumsunuz ve buna alışın, benim istediğim şekilde yaşamaya mecbursunuz ve bunu artık kabullenmelisiniz.

  evet arkadaşlar bu keyfi uygulamanın bana hissettirdikleri aynen bunlar. bu keyfi uygulama basit bir olay değildir, bence bu otoritenin danıştığı uzman psikologlar tarafından verilmiş bir fikirdir, insanların dirençlerinin nasıl kırılacağını veya bizim bilinçaltımıza nasıl imgeler işleneceğinin hesabı titiz çalışmalar neticesinde tespit edilmiş ve uygulanmaya başlanmıştır.

  günlerce konusuldu, dost meclislerinde, okullarda, iş yerlerinde sürekli bu konu tartışıldı, bu uygulamanın yararlı bir tarafını bulabilen kimse çıkmadı ama bu uygulamanın devamındaki ısrar da anlaşılamadı.

 • afgan mültecilerin türk öğrenciye tecavüz etmesi

  klasik müslüman davranışı. sonra avrupa neden bizi kabul etmiyor?

  lan siz bu kafayla yaşamayı bile hak etmiyorsunuz.

  kabul edin madem allah a inanıyorsunuz, allah neden bu savaşları katliamları müslüman coğrafyasında olmasına izin veriyor çünkü helak olmanızı istiyor çünkü yoldan çıktınız da ondan.

  bu mültecilere kapılarını açan devlet yöneticilerinde bezelye büyüklüğünde beyin olsaydı bu çomarların ülkelerine girmelerine izin vermezlerdi. sadece türkiye değil tüm dünya için geçerli bir durum bu. adamın ülkesine hayrı yok kaçmış gelmiş kapına sana ne hayrı dokunacak, mikrop her yerde mikroptur.

 • 19 nisan 2016 şanlıurfa'da kaçak elektrik eylemi

  açık ve net soysuzluk, ahlaksızlık, kul hakkı yeme ve orospu evlatlığıdır.