younes belhanda

 • aha hatrick yaptı bizim bedevi.. artık futbol hayatı bizde biter aq. siki tuttuk iyi mi:))

 • ikinci sarıdan kırmızı görmesin diye alındığı oyundan çıkarken ikinci sarıdan kırmızı gören ruh hastası *

 • kaçırdığı yerden sneijder dolu kaleye bi sağa bi sola çakıyordu.

 • kendisine degil 10 numara , hali sahada golu yedikten sonra giyilen ter kokulu forma bile verilmez

 • içim soğumuyor amına kodumun çocuğuna karşı. yıllarca yavşaklığını çeken takımı, taraftarı, hocasını göt altına atıyor hala yılmadan ya. hayır bi de bu adamın savunucuları, savunacak bi sikim kalmayınca eleştirenleri ırkçı ilan ediyor ya, iyice tüylerim diken diken oluyor.

  lan bu dallama izlanda'lı olsa 'ananı vikingler siksin' denecekti bu mu lan ırkçılık? trafikte küfrederken araba plakasına göre küfretmiyor musunuz amına koyayım ya?

  herhalde deve sikmesinden dem vuracağız. bal gibi de deve sikiyor işte. deve siktiği için küfretmiyoruz biz, kalleş olduğu için küfrediyoruz. yoksa izin günlerinde deve sikmeye devam edebilir.

  savunmaya yüzünüz varsa savunun yoksa yarrak kürek argümanlarla konuyu dağıtmayın.

 • seni sneijder’in yerine alıp, o adamın sırtından 10 numarayı çıkarıp sana giydiren yağlı suratın ta anasını avradını sikiyim

 • başlık çok sessiz, galiba belhanda bugün maç alıyor. golden sonra da gözleri doldu, futbolcuğunu bir kenara bırakırsak duygusal bir adam olduğu belli. fatih hoca bu tür oyuncuları kolay bırakmaz.

 • satıldıktan sonra spikerden sırasıyla duyacağımız isimler şöyle olacak:
  -ozan, selçuk, ozan, marcao, fernando, ozan, selçuk, muslera, linnes, selçuk, fernando, selçuk, ozan, galatasaray defansta top çeviriyor sayın seyirciler, linnes, fernando, ozan, baskı var muslera, taç!! ankaragücü taç kullanacak.

  ya da:
  marcao’dan selçuk’a, fernando, ozan, selçuk, marcao, selçuk, faul!?!? galatasaray kendi yarı sahasından serbest vuruş kullanacak.

 • önce sen yerde oturmayı bırak, taç mı değil mi itiraz etmeyi bırak, adam gibi topu kovala ya. kim olduğunu zannediyorsun sahanın içinde sadece geziniyorsun?
  bir an önce git burdan!!

 • gs'de eren diye bir forvet var. ne ilerde top tutuyor, ne duvar oluyor. kanatta sinan diye eli cebinde gezen bomboş bir futbolcu var. üstüne rodrigues ve n'diaye'de formsuz. maicon'a hiç girmiyorum. yani böyle bir kadron varken belhanda mı gs'nin derdi. adam ilk yarı ozan'la birlikte götünü yırttı. sonra 2.yarı, fizik kalitesi yüksek schalke orta sahasına karşı pili bitti. yeri geldiğinde bizde eleştiriyoruz ancak bugün nagatomo bile geldiğinden beri en kötü futbolunu oynadı. yani su maçı belhanda'ya yıkmak biraz fazla oluyor.