debe başlıkları

azuma3
profili

 • younes belhanda

  başlık çok sessiz, galiba belhanda bugün maç alıyor. golden sonra da gözleri doldu, futbolcuğunu bir kenara bırakırsak duygusal bir adam olduğu belli. fatih hoca bu tür oyuncuları kolay bırakmaz.

 • younes belhanda

  gs'de eren diye bir forvet var. ne ilerde top tutuyor, ne duvar oluyor. kanatta sinan diye eli cebinde gezen bomboş bir futbolcu var. üstüne rodrigues ve n'diaye'de formsuz. maicon'a hiç girmiyorum. yani böyle bir kadron varken belhanda mı gs'nin derdi. adam ilk yarı ozan'la birlikte götünü yırttı. sonra 2.yarı, fizik kalitesi yüksek schalke orta sahasına karşı pili bitti. yeri geldiğinde bizde eleştiriyoruz ancak bugün nagatomo bile geldiğinden beri en kötü futbolunu oynadı. yani su maçı belhanda'ya yıkmak biraz fazla oluyor.

 • beşiktaş

  bugünkü maçı kaybederek muhtemelen ligi dördüncü bitirecek. futbol ciddi iş arkadaş, öyle devre arası en iyi oyuncunu satarsan, yerine de alanya'nın 30'luk forvetini alırsan, yansıması da böyle oluyor. seneye şampiyonlar liginde olmazsan hem prestij hem de mali açıdan büyük kaybın olacak.

  bütün bunların sorumlusu negredo ve lens transferlerini de katarsak fikret başkandır. negredo'ya verilen yıllık ücret çok fazla, elden çıkaramazsan, seneye şampiyonlar ligi geliri olmadan daha iyisini alman zor. üstelik takımın en iyi oyuncusu talisca'yı artık alman çok zor, üstüne kadron da aşırı yaşlı.

  sonuç olarak bjk'nin geçirdiği 2 yıllık başarılı süreç bugün itibarıyla sona ermiştir. talisca gibi oyuncuda bir daha zor bulursun, tadını çıkarın kalan haftalarda. seneye bundan daha güçlü bir bjk olmayacak.