yillarsonra6
profili

 • aşı yaptırmayanların ab vizesi alamayacak olması

  yeterince az evrak istiyorlardı bunu da eklediler sonunda. ne tarla tapusu kaldı ne ticaret sicil gazetesi ne maaş bodrosu ne bankada kaç paran olduğu. bu aşı evraklarının çevirisinin bilmem nerden onayını da isterler. onaylatmaya gidince sağlık bakanlığı “ oo paris'e gidiyosun demek ateşle bakıyım 100 lira aşılıdır belgesi için “ dedimi tamamdır iş.

 • 23-24-25-26 nisan 2020 sokağa çıkma yasağı kararı

  allah bi dört gün daha evde boş buzdolabıyla başbaşa kalanlara, çoluğunu çocuğunu doyurmakta zorlananlara mubarek ramazan ayında yardım etsin.
  marketlerde ( beylikdüzünde mevcut ) yardım askılarını elinizden geldiğince doldurmayı unutmayın. bunların ekmek yasağı kavgası bitmez umursamayın. komşunuz açken tok yatmayın.

 • 16 mart 2020 tarafsız bölge yayını

  cnnturk izlemiyoruz. başka kanalda denk gelirsek bakarız. alt yazıya korona virüs hdp chp gizli ittifakı yazmayı unutmasınlar.

 • 28 nisan 2018 abdullah gül açıklamaları

  çok geniş bi mutabakat olursa, tüm partiler birleşirse, cebimden para çıkmazsa seçim dönemi parti otobüsünün mazotunu koyarsanız ayrıca yemek kartı ve aylık full akbil verirseniz beni yapın aday.

 • abdullah gül

  saadet partisi adayı olabilir ona mani olan yok. çatı aday olursa sikerler öyle muhabbeti, aynı yere iki kere yıldırım düşmez. önce ilk tur adayı bi olsun ikinci tura kalabilirse isteyen gider atar. benden siyasal islamcılara oy yok.hepsine oy yok. karşı karşıya kalsalarda oy yok. böyle salakça bi tezgahı yerse iyi parti ve chp kilit vursunlar parti kapılarına uğraşmasınlar bu işlerle.

 • mossad'ın yeni başkanı

  şimdi de kendini öldürüp kendi yerine geçmiş ve zirvede bırakmış efsane.