gökhan gönül

 • şunlardan birini (gs forması) hakeme verin, demiş.

 • fenerbahçe’de oynarken en sevdiğim futbolculardan biriydi. hala severim kendisini. keşke hiç gitmemiş olsaydı ve sadece çubuklu ile aklımıza kazınsaydı. efsaneler tek bir forma ile hatırlanır. fenerbahçe taraftarı kızsa bile gökhan gönül’ü sever.

 • ulan adam tüm türkiye’nin önünde sağlık ekibindeki emekçi kardeşimize vurdu.

  o sedyeci kardeşimizin gururu ne olacak? ailesi izliyor, belki çocuğu izliyor. işini yapıyor diye neden tartaklanıyor? bu sorulara cevap vermeyip bu iğrenç hareketi hala savunuyorsunuz.

  şu iğrenç taraftarlığınız gözlerinizi kör etmiş ancak kalbinizi kör etmesin be güzel sözlükçüler.

  edit: mesajla hala gökhan'ı savunmaya çalışanlar var. bak güzel kardeşim bu işin rengi olmaz. eski entrylerime bakabilirsiniz, galatasaraylıyım. bu hareketi en sevdiğim oyuncumuz fernando muslera'da yapsa savunmam, savunamam. bu insanlar milyonlar kazanırken, işinde olan bir sağlık çalışanına vurmasını benim yüreğim kaldırmaz. önce insanlık, sonra taraftarlık.

 • "her şeyden önce huzurluyum" dedi ya la adam.

 • fenerbahçenin resmi ağızdan teklifi:

  ""gökhan, 1 milyon 710 bin euro garanti para alıyordu. maç başı da yaklaşık 20 bin euro alıyordu. bu sene bizden istediği ücret 2 milyon 750 bin euro garanti para, diğer şartlar aynı artı menajerine 500 bin euro istedi. yani 3 milyon 550 bin euro'ya yakın bir para. bu ücreti fenerbahçe artık veremez. önerimiz 2 milyon euro artı diğer şartlarına 'evet'ti. en son ilhan bey, '2 milyon 250 bin euro'ya çıkartalım, arkadaşlarla aradaki farkı biz hallederiz.""

  beşiktaş kap açıklaması: gökhan gönül ile anlaşmaya varılmıştır. buna göre oyuncuya;

  -2016-2017 sezonunda 1.750.000 avro,
  -2017-2018 sezonunda 1.750.000 avro,
  -2018-2019 sezonunda 1.700.000 avro,
  -2019-2020 sezonunda 1.650.000 avro garanti ücreti ödenecektir.

  ayrıca oyuncuya görev aldığı müsabakalarda puan başı 4.000 avro ödenecektir.

  beşiktaşın 2.5 puan ortalama ile oynadığı yerde(çok iyi rakam) maç başı 10.000 euro alıyorken fenerbahçede 20.000 euro alacaktı.

  harici diğer tüm şartlara da tamam demiş fenerbahçe.

  hala burada parayı seçti diye elinde hesap makinesi 3 yılda bu kadar 4 yılda bu kadar saçmalayan çocuklar var. çocuk diyorum çünkü yetişkin insanlara benzemiyor yaptıkları benzetmeler hesaplar.

  fenerbahçeden nefret ettiğinden beşiktaşın renklerine aşık olduğundan veya kendinizi inandırmaya çalıştığınız para sebebiyle gelmedi beşiktaşa. vaktinde maskesini takıp gezdiğiniz zat yüzünden geldi.

 • fenerbahçe taraftari gokhan gonul gibi bi yıldızın statlarina gelişini konfetilerle kutladi bi ara, taç atışı öncesinde.

  helal olsun kanaryalar*.

  kusursuz oynadi bugun nazar değmesin.

 • birader ne güzel manchesteri yeniyorsun yenmişsin dalgana bak , niye ezik ezik eski sevgiliyi düşünüyormuş gibi triplere giriyorsun.

  hayır adam son şampiyon takımda , şampiyonlar liginde , ligde çıkıp top oynuyor. görende zanneder aldık gokhanı klubun kapıcısı yaptık asgarı ucret + agi çalıştırıyoruz.

 • transferi savaş suçu olan futbolcu.

  gördüğümüz üzere beşiktaş yönetimi bu transferde gözyaşı bombası kullanmıştır.açık, net..

 • oğlum mal mısınız?

  adam gelmiş ''orman çocuğu, hakkımızı helal etmiyoruz. delikanlıysan o stada çıkarsın'' filan yazmış.

  ne bu futbolu bu kadar içselleştime amına koyim. '' 1 milyon dolar verseler 3'lü prizi götüne sokar mısın'' başlıklarına yazan adamlar, gelmiş gg'yi fazla paraya gitti diye eleştiriyor.

  anlaşamadığı, adam yerine konmadığı, kurumsallıktan bir haber takımda, az paraya oynayacağına, neden başka klübe gitmesin ?

  beşiktaşa da gökhan'a da hayırlı olsun. ben de isterdim gökhan daha fazla takıma hizmet etsin ama, olmadı. yolu açık olsun.

  fb:not.