gökhan gönül

 • sivasspor’da 36 yaşında kone var, alanyaspor’da sözleşmesi biten cisse (36) var, galatasaray’da selçuk inan var futbolu bıraktı ama yaşlılar kulübü için bir sezon daha oynar. ayrıca konya’da eski oyuncumuz serkan kırıntılı’yı(35) da kaleye alalım. başakşehir’den de skrtel’i (35) geri alalım. trabzon’dan da novak yerine pereria’yı (36) aldık mi süper bir ihtiyar heyetine sahip oluruz.

  ama bu kadroyu erol bulut’a vermek olmaz, çağırın aragones gelsin. hay vizyonunuza sizin.

 • isteyen gelmesini destekler, istemeyen desteklemez. ama gerçek fenerbahçeli bence unutmaz, unutmamalı. çünkü biz gökhan'ı çok sevmiştik. boş mukaveleye imza atacak kadar bizi seviyor zannederken, sembol oyuncumuz derken, menejerine uyup, ezeli rakiplerimizden birini tercih edip, yıllarca oraya hizmet etti.

  ben transferini desteklemiyorum. hem bize yaşattıkları, hem de ilerlemiş yaşı dolayısıyla, son derece saçma bir transfer.

  ali koç, kendince, eski sembolümüzü yeniden kulübe kazandıracağını düşünmüş olabilir. ona yanlış yapıldığını düşünmüş de olabilir.
  ama bu işte gökhan'ın da sorumluluğu olduğunu gözden kaçırmamaları gerekirdi.

 • ali koc’un ruya 11’i...

  rustu rencber

  gokhan gonul - emre asik - mustafa dogan - abdullah ercan

  yusuf simsek - ali gunes - haim revivo - caner erkin

  elvir balic - hasan vezir

 • gittiyse yolu açık olsun, beşiktaş'ta çok büyük emek verdi.

  geçen sene iç sahada takım yuhlanırken bir o bir de dorukhan yuhlanmadı. bu bile taraftarın kendisini ne kadar taktir ettiğini gösterir.

  beşiktaş taraftarı tarafından yuhlanmadan beşiktaş kariyerini noktalamak her futbolcuya, yöneticiye nasip olmaz bilen bilir.

  ben hala orta yolun bulunup takımda kalmasından yanayım.

 • şunlardan birini (gs forması) hakeme verin, demiş.

 • fenerbahçe’de oynarken en sevdiğim futbolculardan biriydi. hala severim kendisini. keşke hiç gitmemiş olsaydı ve sadece çubuklu ile aklımıza kazınsaydı. efsaneler tek bir forma ile hatırlanır. fenerbahçe taraftarı kızsa bile gökhan gönül’ü sever.

 • ulan adam tüm türkiye’nin önünde sağlık ekibindeki emekçi kardeşimize vurdu.

  o sedyeci kardeşimizin gururu ne olacak? ailesi izliyor, belki çocuğu izliyor. işini yapıyor diye neden tartaklanıyor? bu sorulara cevap vermeyip bu iğrenç hareketi hala savunuyorsunuz.

  şu iğrenç taraftarlığınız gözlerinizi kör etmiş ancak kalbinizi kör etmesin be güzel sözlükçüler.

  edit: mesajla hala gökhan'ı savunmaya çalışanlar var. bak güzel kardeşim bu işin rengi olmaz. eski entrylerime bakabilirsiniz, galatasaraylıyım. bu hareketi en sevdiğim oyuncumuz fernando muslera'da yapsa savunmam, savunamam. bu insanlar milyonlar kazanırken, işinde olan bir sağlık çalışanına vurmasını benim yüreğim kaldırmaz. önce insanlık, sonra taraftarlık.

 • "her şeyden önce huzurluyum" dedi ya la adam.

 • fenerbahçenin resmi ağızdan teklifi:

  ""gökhan, 1 milyon 710 bin euro garanti para alıyordu. maç başı da yaklaşık 20 bin euro alıyordu. bu sene bizden istediği ücret 2 milyon 750 bin euro garanti para, diğer şartlar aynı artı menajerine 500 bin euro istedi. yani 3 milyon 550 bin euro'ya yakın bir para. bu ücreti fenerbahçe artık veremez. önerimiz 2 milyon euro artı diğer şartlarına 'evet'ti. en son ilhan bey, '2 milyon 250 bin euro'ya çıkartalım, arkadaşlarla aradaki farkı biz hallederiz.""

  beşiktaş kap açıklaması: gökhan gönül ile anlaşmaya varılmıştır. buna göre oyuncuya;

  -2016-2017 sezonunda 1.750.000 avro,
  -2017-2018 sezonunda 1.750.000 avro,
  -2018-2019 sezonunda 1.700.000 avro,
  -2019-2020 sezonunda 1.650.000 avro garanti ücreti ödenecektir.

  ayrıca oyuncuya görev aldığı müsabakalarda puan başı 4.000 avro ödenecektir.

  beşiktaşın 2.5 puan ortalama ile oynadığı yerde(çok iyi rakam) maç başı 10.000 euro alıyorken fenerbahçede 20.000 euro alacaktı.

  harici diğer tüm şartlara da tamam demiş fenerbahçe.

  hala burada parayı seçti diye elinde hesap makinesi 3 yılda bu kadar 4 yılda bu kadar saçmalayan çocuklar var. çocuk diyorum çünkü yetişkin insanlara benzemiyor yaptıkları benzetmeler hesaplar.

  fenerbahçeden nefret ettiğinden beşiktaşın renklerine aşık olduğundan veya kendinizi inandırmaya çalıştığınız para sebebiyle gelmedi beşiktaşa. vaktinde maskesini takıp gezdiğiniz zat yüzünden geldi.