gökhan gönül

 • bacağındaki dövmenin hakkını veren kartal.

  icerdesin koç. seviliyorsun.

 • sivasspor’da 36 yaşında kone var, alanyaspor’da sözleşmesi biten cisse (36) var, galatasaray’da selçuk inan var futbolu bıraktı ama yaşlılar kulübü için bir sezon daha oynar. ayrıca konya’da eski oyuncumuz serkan kırıntılı’yı(35) da kaleye alalım. başakşehir’den de skrtel’i (35) geri alalım. trabzon’dan da novak yerine pereria’yı (36) aldık mi süper bir ihtiyar heyetine sahip oluruz.

  ama bu kadroyu erol bulut’a vermek olmaz, çağırın aragones gelsin. hay vizyonunuza sizin.

 • isteyen gelmesini destekler, istemeyen desteklemez. ama gerçek fenerbahçeli bence unutmaz, unutmamalı. çünkü biz gökhan'ı çok sevmiştik. boş mukaveleye imza atacak kadar bizi seviyor zannederken, sembol oyuncumuz derken, menejerine uyup, ezeli rakiplerimizden birini tercih edip, yıllarca oraya hizmet etti.

  ben transferini desteklemiyorum. hem bize yaşattıkları, hem de ilerlemiş yaşı dolayısıyla, son derece saçma bir transfer.

  ali koç, kendince, eski sembolümüzü yeniden kulübe kazandıracağını düşünmüş olabilir. ona yanlış yapıldığını düşünmüş de olabilir.
  ama bu işte gökhan'ın da sorumluluğu olduğunu gözden kaçırmamaları gerekirdi.

 • ali koc’un ruya 11’i...

  rustu rencber

  gokhan gonul - emre asik - mustafa dogan - abdullah ercan

  yusuf simsek - ali gunes - haim revivo - caner erkin

  elvir balic - hasan vezir

 • gittiyse yolu açık olsun, beşiktaş'ta çok büyük emek verdi.

  geçen sene iç sahada takım yuhlanırken bir o bir de dorukhan yuhlanmadı. bu bile taraftarın kendisini ne kadar taktir ettiğini gösterir.

  beşiktaş taraftarı tarafından yuhlanmadan beşiktaş kariyerini noktalamak her futbolcuya, yöneticiye nasip olmaz bilen bilir.

  ben hala orta yolun bulunup takımda kalmasından yanayım.

 • şunlardan birini (gs forması) hakeme verin, demiş.

 • fenerbahçe’de oynarken en sevdiğim futbolculardan biriydi. hala severim kendisini. keşke hiç gitmemiş olsaydı ve sadece çubuklu ile aklımıza kazınsaydı. efsaneler tek bir forma ile hatırlanır. fenerbahçe taraftarı kızsa bile gökhan gönül’ü sever.

 • ulan adam tüm türkiye’nin önünde sağlık ekibindeki emekçi kardeşimize vurdu.

  o sedyeci kardeşimizin gururu ne olacak? ailesi izliyor, belki çocuğu izliyor. işini yapıyor diye neden tartaklanıyor? bu sorulara cevap vermeyip bu iğrenç hareketi hala savunuyorsunuz.

  şu iğrenç taraftarlığınız gözlerinizi kör etmiş ancak kalbinizi kör etmesin be güzel sözlükçüler.

  edit: mesajla hala gökhan'ı savunmaya çalışanlar var. bak güzel kardeşim bu işin rengi olmaz. eski entrylerime bakabilirsiniz, galatasaraylıyım. bu hareketi en sevdiğim oyuncumuz fernando muslera'da yapsa savunmam, savunamam. bu insanlar milyonlar kazanırken, işinde olan bir sağlık çalışanına vurmasını benim yüreğim kaldırmaz. önce insanlık, sonra taraftarlık.

 • "her şeyden önce huzurluyum" dedi ya la adam.