sparki5
profili

 • gökhan gönül

  gittiyse yolu açık olsun, beşiktaş'ta çok büyük emek verdi.

  geçen sene iç sahada takım yuhlanırken bir o bir de dorukhan yuhlanmadı. bu bile taraftarın kendisini ne kadar taktir ettiğini gösterir.

  beşiktaş taraftarı tarafından yuhlanmadan beşiktaş kariyerini noktalamak her futbolcuya, yöneticiye nasip olmaz bilen bilir.

  ben hala orta yolun bulunup takımda kalmasından yanayım.

 • 13 şubat 2020 tff'nin göztepe beşiktaş maçı kararı

  edit: 10 tane iş adamının verdiği karar ile adaletin sağlandığını ve beşiktaş'ın haksız olduğunu söylüyorlar. daha kötüsü buna inanmamızı bekliyorlar. siz kurduğunuz düzene tapın bizim derdimiz başka.

  türk işi kural yorumlama yapmayın. top kime geliyormuş, top kimseye gelmiyor çünkü top sahipsizken çalıyor düdük. hakem top daha yere inmeden dönmüş götünü pozisyona.

  bu mantık ile altı pas içine girmeden penaltı çalınmasın ne olacak canım 1-2 metreden densin. ya da 1 metre dışarı çıkan topa taç verilmesin? veya direğe çarpan topa gol verelim 1-2 santimin lafı olmaz.

  adamlar istiyorlar ki beşiktaş kulübünün hakkı yensin taraftar ses çıkarmasın. yok kardeşim öyle bi dünya. bu adam topa 5 metre uzakta ''bak top kime geliyor'' diyor. öyleyse hakem oyunu durdurmadan önce yetişecekti topa göztepeli böyle bi dünya var mı ya.

  gören de namağlup gidiyoruz 1 maç kaybettik onun için ağlıyoruz sanacak. 7 maç kaybetmiş beşiktaş bütün beşiktaşlılar bu maçı bekledi maç tekrarlatmak için milyonlarca taraftar gizli tarikat kurdur göztepeye karşı. kural ne ise o uygulansın demek, hakkını aramak suç oldu bu ülkede.

 • 25 ocak 2019 beşiktaş bb erzurumspor maçı

  saha görevlilerinden ricamdır, erzurumspor'un kalesinin arka diregindeki yarragı ordan kaldırabilirsiniz. çünkü her pozisyonda yarrak var diye arka direğe orta açıyoruz.

 • fikret orman

  genç aslanlar rahatsız olmuşlar
  al bak burda ne var

  aaaa oda ne koskoca gs, branşı ayakta tutmak için yardım topluyor hemde sosyal sorumluluk projesi adı altında. lan kendi gerçeginizden haberiniz yok insanlar ne durumda amatör branşlarda ruhunuz duymuyor. fikret orman göreve geldiginden beri diyor biz bu branştan zarar ediyoruz ama bu branşta kalacağız cünki engelli vatandaşlarımızın spora katılmalarını spor yapmalarını istiyoruz. ama rakibimiz yurt dışından oyuncu transfer ediyor yav engelli branşına neden yabancı transfer eder bir takım zarar ettigi halde manyakmısınız siz. yabancı oyuncuya verecegi parayı ülkesinde sosyal hayata katılamayan engelli vatandaşları için harcamak varken.

 • ganyotçu ebubekir öztürk'ten izmir marşına küfür

  inşallah söylediği eylemi gerçekleştirip dağı taşı sikerde zamanında atalarının yaptığı çoluğa çocuğa karışma hatasını tekrarlamaz.