keynesinenistesi12
profili

 • erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular

  bu başlıkta her gece mutlaka dirty talking sorusu soruluyor.

  olum velev ki seviyor, seninle mi yapacak ? ya da velev ki sevmiyor, sen mi sevdireceksin. yani şimdi güzel bi dirty talking yapardım size; ama neyse.

 • 12 temmuz 2019 fitch'in türkiye kararı

  s-400 ve kıbrıs olaylarının ekonomi, borsa, üretim, teknoloji, yatırım gibi konularla alakalı olduğunu sananları göstermiş başlık.

  ağzınıza bir emzik veriyorlar, gece gündüz ağlamanızı kesiyorlar. s-400 ve kıbrıs olayları şu an ki yeni emziğiniz. yatıyorsunuz s-400, kalkıyorsunuz s-400. bir tanesi de demiyor ki “bunların parası neyler ödenecek, hadi ödendi nelerden fedakarlık edilecek” diye.

  dün akşam haberlerde sırf yola asfalt dökülmediği için yoldan kalkan toz yüzünden toplanılamayan domatesler vardı. daha yapılan yola asfalt dökemiyoruz; ama milli beka meselesi olarak götümüze sokmalık s-400 alıyoruz. peki neden ? amerika ile zıtlaştık çünkü. peki zıtlaştık da ne oldu ? adamlar bize g20’de hem patriot hem de boing kitledi. olan kime oldu ? sana, bana, bize.

  artık açın gözünüzü abi, lütfen. dış güçler, türkiye’yi kıskanıyorlar, savunma silahları şart gibi boş laflarla vaktinizi öldürmeyin.

  bb’den bb-‘ye düşmesinin tek sebebi gelişmekte olan ülke statüsünden geri kalmış ülke statüsüne düşmemizden kaynaklanıyor. yatırım yapılabilir bir ülke değiliz. aptal çöl bedevilerinin parsel parsel toprak alması ülkeye yatırım değildir bu arada. gelip fabrika kurup, araba ya da teknoloji üretirse yatırım olur.

  bence az bile düşürmüşler. temmuz sonundan itibaren asıl düşüşleri göreceksiniz.

  not: ytd

 • sözlükte kadın olmak

  kendilerine piyasa yapmak için bu tarz başlıklar açarlar. ''merhabalar aq, ben kadınım'' entrysidir bu. ondan sonra da 40 kişi yazar ve ''cevap vermiyorum abaza sapıklar'' diye laf eder.

  sözlükte karakter sahibi kadın yazar ciddi anlamda çok ama çok az. şanslıyım ki bir kaç tanesini tanıma, hatta bir tanesini sevme şansım oldu. onlar haricindekiler kusura bakmasınlar; ama sohbet etmeyi bile bilmeyen, sadece şımartılmak ya da yakışıklı, zengin birini bulmayı hayal eden tipler.

  sizlere kızmıyorum aslında. içinde bulunduğunuz toplum ve erkek ırkı sizi bu duruma itiyor. rağbet gören şeyler, karakter yoksa eğer, bir süre sonra şımarır. bu böyledir.

 • ahlaki çöküşün sorumlusu

  eğitimsizlik.

  eğitimsiz aileler, eğitimsiz anne babalar, çocuklar, gençler, öğretmenler, müdürler, patronlar, doktorlar, polisler, avukatlar, imamlar, milletvekilleri, başbakanlar, cumhurbaşkanları.

  bir ülke eğitimsizse her şey çöker. ahlak da çöker, sistem de çöker, adalet de çöker.

 • arkadaş ortamında telefonu çalınan yazar

  (bkz: acıma yetime döner koyar götüne)

  hırsız her yerde ve her şartta hırsızdır. bitti.

 • ben yandım bari siz yanmayın tavsiyeleri

  birinden hoşlanıyorsanız eğer ona da söylemeyin. götü başı ayrı oynuyor sonra. köpek çekin, süründürün, eziyet edin. süper kıymetli oluyorsunuz olum.

 • 12k çözünürlükte hazırlanan new york videosu

  ilgili video

  videonun orjinali 12k, youtube maksimum 8k video alıyor; ama biz 1080p izleyebiliyoruz. çünkü yüksek altyapı :))

  hayran kalmamak elde değil efendim. elin gavuru yapıyor. bizimkilerde türkiye tanıtımına nusret koyuyor. yap şöyle bir video istanbul için de millet memleket görsün.

 • spor ayakkabı kot sakal ve tişörtle yapılan iş

  mimarlık, müteahhitlik, galericilik, pazarcı, esnaf, minibüs şoförü, taksici ve daha bir sürü iş.

 • 17.00'de işten çıkıp 17.30'da evinde olan insan

  yol yakınlığı ya da uzaklığı fark etmeksizin o kişi benim. işten çıkmak için can atar, bir an önce evime giderim. işten nefret ettiğimden değil. ailemin evdeki varlığının verdiği çok garip bir huzur var. sanki eve gidersem bütün dertlerim bitecek gibi.

  o sebepten sağda solda takılmam, saatlerce mekanlarda oturmam. ev gibisi var mı ya ?

 • et yemekle tecavüz etmek arasında bir fark yok

 • çirkin bir kadın olmak

  çirkin kız yok değil, var; ama güzel bir giyim tarzı ve kendine bakmak (bundan kasıt boya, badana değil)’la çözebilir.

  ayrıca her kadının bence kendine has bir cazibesi oluyor. kimisi kadınlığıyla, kimisi hoş sohbetiyle, kimisi şehvetiyle, kimisi sahiplenmesiyle.

  öğüt vermek haddime değil; ama saçma sapan tiplerin ilgisiziliği yüzünden çirkin olduğunuzu düşünmeyin. kendinize saygılı olun.

 • yazarlara ekşi sözlük'ten gelen son mesaj

  mesaj özelliği varmış. ben o sekmeyi bildirim kısmı sanıyodum