selçuk inan

 • (bkz: kör ölür badem gözlü olur)

  en az 6 sezondur hiçbir şey yapmayan, hiçbir faydası olmayan, oynadığı maçlarda sadece takıma zarar veren, fizik gücünü geliştirmek yerine her geçen gün kötüye giden; takım kötü gittiğinde, kavgalar yaşandığında, hakkımız yendiğinde, yenildiğimizde bir kere sorumluluk alıp basın karşısına çıkmayan ve takımını savunmayan üstelik son zamanlarda sadece 80. dakikada oyuna girip 1 maç bile tamamlayamayan adama ben 20 küsür senelik galatasaraylı olarak hakkımı helal etmiyorum.

 • saha içinde ısınma koşusu yapan üstüne de sezonun ilk maçında penaltıyı gerizekalıca kullanarak kaçıran türk futbolcu. gelsin amına koduğum yabancı sınırlaması. liginizin amk

 • sakın tek bir dikine pas daha atma, neden biliyor musun? çünkü, inanırım.

 • üzerine çok gidilen terliksi fitbolci... imiş.

  siz koduğumun evlatları üzerine gitme görmemişsiniz. biri medyatik olunca, isterse elli kişinin katili olsa bile bir noktadan sonra o sikişik merhametiniz devreye giriyor. camı penceresi olmayan barakada çocuk bakmak zorunda kalan annenin üzerine gidilmiştir, okula giden çocuğuna harçlık verebilmek için öğlenleri boş yarım ekmek yiyen babanın üzerine gidilmiştir, sırf dini inanışı ya da inanmayışı yüzünden eğitimi baltalanan öğrencinin üzerine gidilmiştir, otobüste itin tekinden tekme yiyen ve kimseden yardım göremeyen ve hatta mini eteği yüzünden ayıplanan kızın üzerine gidilmiştir...

  vaadettiği işi yapmayan, yapmadığı gibi yediği kaba pislemekten geri kalmayan ve buna rağmen parasını çatır çatır alan ve hatta bunu kankeytoları ile paylaşarak kendine destekçi satın alan, üstüne üstlük bir grup embesil tarafından savunulan ala yavşakların üzerine gidilmemiştir...

 • antalyaspor maçında yine karaktersizliği gözler önüne sermiş, yüzüne tükürme isteği uyandıran "futbolcu".
  bütün takım kötü oynadı diyenler haksızlık yapıyor. bu akşam antalyaspor yapması gereken herşeyi yaptı. fakat galatasaray alternatif üretmedi. bu durumun en büyük sorumlusu igor tudor'dur. yanlış anlaşılmasın hoca değildir ve gitsin takımın başından diyen arkadaşlardan değilim. kendisinin taktisyen yönleriyle ön plana çıkan bir teknik adam olmadığını aksine takım planlaması yapan bir teknik adam olduğunu düşünüyorum. o yüzden de kendisine desteğim devam etmekte. ama, bu karaktersiz selçuk'un yıllardır yaratılan öyle bir ağırlığı var ki tudor kendisini selçuk'u kazanmak zorunda hissediyor gibi geliyor bana. bahsi geçen karaktersizin ise sadece sabit ücretini ve fırsat olursa gol primini kazanma derdinde olduğu da ortada. frikik veya penaltı olduğu an hemen topun başında bitmesinin sebebi de bu. o yüzden de igor tudor'a bu adamdan kurtulması için cesaret vermeliyiz. gerekirse oyuna girdiğinde ve topu her ayağına aldığında ıslıklanmalıdır. kimse koca bir camiayı salak yerine koyamaz. hatasını telafi etmek yerine sakat numarası yaparak hatasını başından savmaya çalışan bir karaktersiz bu formayı giyemez.
  edit:imla.

 • bu sabotaj imkanını geri çevirmeyecek, at fava bekle.

  edit: maalesef yanılmadık.

 • ya beyler bir şey anlatacağım; bu selçuk son adamken rakibi kovalamayıp yürüdü ya, ben onu fernando sandım ve çok üzüldüm. demek ki fernando da bir sakatlık var veya son dakikada oyundan düştü dedim. meğersem bu kansızmış. hem rahatladım fernando olmadığı için hem de neden bu adamdan nefret ettiğimi belki yüzüncü kez tekrar anladım.

  penaltıyı atacak beleşten alkış alacak diye de kahroluyordum ki gomis'in kara ellerinde gördüm topu da rahatladım.

  edit: bacağı çekmişmiş de o yüzden koşamamış. sorun da bu işte, herif orta şiddette bir depar bile atamayacak kadar bitik. bitik amına koyim bitik. kovun şu adamı. giydirmeyin bu formayı.

 • go to besiktas

 • son 2 sezonun en faydalı performansını bugün kayserispor karşısında gerçekleştirdi. tebrikler.

 • insanlar sarhoş olunca eski sevgilisi arıyor, arkadaşına ilan-ı aşk ediyor, türlü çılgınlıklar yapıyor ama benim aklıma sen geliyorsun.
  seni bitireceğiz arslanım.