death is the bitch14
profili

 • 25 ocak 2021 fenerbahçe kayserispor maçı

  muhtemelen erol bulut'un maçtan önce "arkadaşlar verkaç diye bir şey keşfettim süper" diyerek takımı çalıştırdığı müsabaka.

  e madem yapabiliyordunuz niye aylardır kanser ettiniz ibneler?

 • yasakların 31 mart 2021'e dek uzatılması ihtimali

  aynen beyler. anasının amına kadar uzatılsın diyerek destek veriyorum.

  sizin tuzunuz nasıl kuru lan? para nereden geliyor? faturalarınızı nasıl ödüyorsunuz? söyleyin biz de yapalım aynısını. "vaka sayısı sıfıra inene kadar devam etsin" diyor adam. neyin kafası lan bu? nasıl bir ütopyada yaşıyorsun başkan? sanki simcity oynuyor herif. sanal bebek miyiz lan biz?

  devletin üç kuruş destek verdiği yok. gerçekler bunlar. sen bu gerçekleri görmezden gelip anasının amına kadar yasak olsun, kimse sokağa çıkmasın, kimse ekmek parasını kazanamasın kafasında ütopik rüyalar görüyorsan ben buna söverim. kafanızı duvara vurun çalışmıyorsa. yan yatırın.

 • ibo şov

  şunların ölüsü bile diğer kanaldakilerden daha eğlenceli lan. severiz, sevmeyiz ayrı ama zamanın ünlüleri boşuna ünlü olmamış. birinin silikonları bulaşık süngerine dönmüş, diğeri beyninden kurşun yemiş de ölmemiş gibi (ve gerçekten de öyle amk shhfhd), öteki gerile gerile balmumu gibi olmuş ama ağızlarını açtıklarında çıkan ses hâlâ kendini dinletiyor.

  bugün birkez daha geçmişe saygı duydum.

 • fiber optik kablo markası için isim önerileri

  (bkz: 15 temmuz şehitler fiberoptik kablo)

  bu espri bir türlü baymıyor lan beni. özür dilerim.

 • datça belediyesi'nin seviyesizce tweet'ler atması

  çok şükür bugün de yunan duyarı gördük.

  aynen kardeşim. dünya barışı <3 lbgt <3 netflix <3 salda gölü <3 doğu ekspresi <3 çadır <3 nature <3 nofilter <3 liketolike <3 photosoftheday <3 tbt <3

  şimdi senin kurtuluş savaşında vefat etmiş deden, kendi kalbine kurşun sıkıp öldüren yunana karşı böyle duyarlandığını görse sikerim savaşını deyip evine dönerdi. dünya sizin hayal dünyanızdaki kadar pembe değil. adamlar senin burnunun dibindeki adalara, senin hanene, senin toprağına, senin vatanına göz dikiyor, mümkün mertebe alabildiğini almaya çalışıyor, her gün televizyonunda türk nefreti aşılayıp bunun üzerinden siyaset yapıyor; sen 9 eylül'de böyle bir paylaşımı görünce nefret söylemi, ırkçılık diyorsun. bi siktir git biraderim.

 • tinder

  1 ayda 7 kişiyle buluşup midesi bulanmayanların, tek gecelik ilişki talebi olan erkeklerden midesinin bulanmasına da şahit olduğumuz hikayelere yol açan uygulama.

  herkese ayrı ayrı kendini anlatmaktan hiç mi yorulmadın amına koyayım. beğenmediysen niye buluştun, buluştuysan niye gelip burada gömüyorsun. sizin iki yüzlülüğünüzü sikeyim.

 • kadınların ilgisiz erkeklerden hoşlanması

  yıl 2018 kadınların davranışlarını hâlâ belli bir mantığa oturtmaya çalışan insanlar var. ağzım burnum kayıyor okurken, tikleniyorum yemin ederim.

  olm söz konusu canlıların regl dönemi bile kayabiliyor, biyoloji çaresiz, tıp isyanda. sizin ne haddinize onları çözebilmek?

  kadınlar hoşlandıkları erkek önünde sıçsa yine de zevkle oturup izler. hoşlanmadığı adamın götüne limitsiz kredi kartı sokup dizler yerde evlenme teklif ettirsen o kadın yine o herife bakmaz.

  yani tamamen elinizde olmayan sebepler bunlar. belki de x yıldızının y yıldızına birazcık yaklaşmasından mütevellittir, belki de tamamen tesadüf.

  bunları düşünmeyin. kafayı yersiniz. çay var mı?

 • seks esnasında siyasetçi gibi konuşmak

 • ekşi itiraf

  saat 00:00'da yapıştırdığınız şiirden bozma bokumsu düz yazılarınız midemi bulandırıyor. az kullanılan birkaç kelimeyi yan yana getirip aralarına da gereksiz noktalama işareti koyunca mutlu mu oluyorsunuz lan? bi de çok matah bir şeymiş gibi 12'yi beklemiş haspam. hay gözyaşlarınızı zikeyim ya.

 • çocuk yaşta izlenmiş travmatik diziler ve filmler

  (bkz: mercan kolye)

  ağlarken sümüklerim göbeğime akıyordu o derece.

 • eski sevgiliden geriye kalanlar

  sütyen, t-shirt, toka, kremler, jeller ve birtakım kozmetik zımbırtılar.

  sütyen, t-shirt ve tokayı duvara monteleyip kendimce bir dekor uyguladım, gayet güzel oldu. bu şekilde bu anıları sıradanlaştırıp, odamın da libido ortalamasını yukarı çıkarıyorum.

  kozmetik zımbırtılar ise bir başkasına kısmet. kutsallaştırmak yerine sıradan birer eşyaymış gibi davranmak bana daha iyi hissettiriyor. arada dolapta denk geldiğim sütyeni görüp hüzünleneceğime duvarda her dakika görüp sıradanlaştırıyorum.

  kendime psikolojik oyunlar oynamayı seviyorum. çünkü embesil olmak bunu gerektirir.

 • beyaz tenli erkekler

  bir tane var herhalde. elden ele geziyor.

  olm türkiye lan burası, bulamayacağınız tek şey küçük penisli erkektir.

 • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

  dertleşecek insandan çok evli ablaların duygusal mastürbasyonu için kullandıkları zımbırtı bu.

  kocasında bulamadığı mutluluğu connected'da tanımadığı biriyle sohbet ederek bulmaya çalışıyor garip. sorsan aldatmıyor. yaptığı tek şey "vakit öldürmek". sizin ben duygusal mastürbasyon ihtiyacınızı sikeyim ya. bari yediğin boku kabul et. moron.

 • bir kadının kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

  şu amına koyduğumunun snapchat lensi midir ne sikimse, onlardan kendilerine ağız, burun, kulak yapıp yapıp instagram'da paylaşmaları, sevgilileriyle/eşleriyle tanışma mı artık ne sikim olduğunu bilmediğim bir tarihi sosyal medya hesaplarının bir köşesine tutturmaları, üniversite bölüm isimlerini ingilizce yazmaları, afilli bir fotoğraf çekinip altına özlü söz yazmaları (bu çok kötü), ciddi ciddi oturup türk dizilerini izlemeleri, sıkı bir tv8 izleyicisi olmaları, bir futbol takımına sıkı sıkı bağlı olmaları, her dakikasını sosyal medyada paylaşmaları (çok da sikimizdeydi senin ne yediğin), eğlenmeye gittiği mekanda 3-5 saniyelik videolar çekip şarkıya dudaklarıyla eşlik etmeli/meme dekolteli kısa video paylaşmaları (ortamın tadını çıkar, kime show yapıyorsun sikik?) ve malum spor salonu aynasının karşısında çekilmiş squat yapıyorum temalı fotoğraflar...

  kalitesizden ziyade varoş ve mal kadın profili daha uygun sanıyorum bu tanıma. bilemedim. her yerdeler.