natteravn14
profili

 • 24 mayıs 2020 devlet bahçeli açıklamaları

  2 sene önce kendi ellerinizle kurduğunuz sistemin neyini reformlayacaksınız lan? nasıl bir kansersiniz çöktünüz ülkeye.

 • aşı yaptırmayın çip takacaklar diyen doktor

  aşı damar yolundan yapılmaz kas içine enjekte edilir. ikincisi damar içine öyle bir madde vermek emboliye sebep olur ölmezseniz svo geçirip felç kalırsınız.
  cehaletle şiddetle savaşmalıyız. doktorun lisansı iptal edilmeli. toplumu yanlış yönlendirdiği için büyük cezalar almalı. toplumu da döve döve eğitmek gerekiyor. yoksa felakete gidiyoruz.

 • akp yoksulu eziyorsa niye yoksuldan oy alıyor

  türk insanının tayyip'e oy vermesi herhangi bir rasyonel temele dayanmaz. sadece duygulara dayanır. ölümüne diyor adam olum. ülkeyi yok etse tayyip'e verecek yani. çünkü yetiştiği kültür pater familias. başta bir baba olsun. her kararı o versin. kendi düşünme yetisi yok. birey olmak istemiyor adam. akp'nin toplumunda en küçük birim birey değil ailedir. akp'li kitle bir cemiyet değil bir cemaattir.

 • corona krizinde chp iktidar olsaydı ne olurdu

  halk chp'yi seçtiği için allah başımıza bu belayı gönderdi derdi çomarlar.

 • 28 ocak 2020 israil'in filistin'i resmen tanıması

  karşılığında kudüs'ün tamamı israil'indir ilanını yaptılar. buralar karışacak vaziyetimizi alalım.

 • 2 yaşındaki kardeşini katleden padişah

  sanki tek saltanat bizde vardı. ingiltere monarşisi osmanlı'dan daha eski ve hala devam ediyor. kardeşini katletmeden de devletin bekası olabiliyormuş demek ki.

 • ya nagehan hanım bi tanesi yapmayın ya

  maliyet kanalın yapılmaması gerektiğini gösteren etmenlerden bir tanesi diyor, nagehan'a bitanesi demiyor. yine teneke kafalar atlamış.

 • tam aşılı çocuk oranının yüzde 49.6'ya düşmesi

  aşı reddeden ailelerin çocuğu okullara kabul edilmemeli. bu ailelere para hatta hapis cezası gelmeli. aşısız çocuk toplum için tehlikedir. çoğu aşısız olan suriyeli mülteciler de ülkeden kovulmalıdır. bu ülkenin çocukları canından oluyor aptal politikacılar yüzünden.

 • görgüsüzlerin sidik yarıştırmayı sevdiği şeyler

  çocuklarının evlilikleri.

 • sözlükçülerin hayatının imdb puanı

  ben anlatayım puanımı siz verin.

  son derece gerici, pis ve muhafazakar bir semtte doğdum.
  üvey kardeşlerim vardı babamın eski eşinden ve bizle kalıyorlardı.
  annem ve babam çalıştıkları için ben üvey ablamla evde kalıyordum ve beni o büyüttü bir süre, gerçi kendi de çocuktu. bana kötü davranırdı.
  bu ablam 14 yaşındayken 22 yaşında bir adama kaçtı. ben daha ilkokula başlamamıştım.
  babam esnaftı. bir sürü garip işi vardı. çoğu ekonomik sebeplerden dolayı içeri girip çıktığı oluyordu.
  artık bakacak kimsem kalmadığı için ve hala küçük olduğum için okul dışı zamanlarımda dükkana götürülüyordum. sıcak soğuk fark etmiyordu. çok sık hasta olurdum. enfeksiyona bağlı romatizmal ateşten hala çekiyorum.
  yaşadığım semt ve gittiğim okul çok kötüydü. pislik doluydu.
  anne tarafım beni hep küçümserdi, bu ortamda bu çocuk iyi yetişemez okuyamaz derlerdi. kendileri nispeten okumuşlardı.
  ortalama bir lise kazandım. yaşadığım her şey beni çok fazla kamçıladı. lisede çok çalıştım. üniversite sınavında derece yapıp türkiye'nin en büyük tıp fakültelerinden birine girdim.
  tam bu sıralar hemcinslerime ilgi duyduğumu keşfettim. ve sırayla iki ayrı erkeğe aşık oldum. birincisinin gönlü vardı. ama durumdan korktuğum için kendimden uzaklaştırdım onu ve unuttum.
  sonra başka birine aşık oldum. artık korkmuyordum. durumu kabullendim. ona açıldım ve beni reddetti.
  onu unutmak için kızın birine yürüdüm. ama doğru düzgün ilgi gösteremediğim için boştan yere onu üzdüm ve bir sonuca varamadım.
  bütün bu yaşadıklarımın sonucunda ne hayata, ne dine, ne güzelliğe inancım kalmadı.
  film sarar mı bilmiyorum ama anlatmaya değer olduğunu düşündüm.

 • hamile kadını kanser sanıp tedavi uygulanması

  taşraya üniversite açarsan taşra medenileşmez, üniversite taşralaşır sözünü akla getirmiş olaydır.

 • trt'nin kadir mısıroğlu belgeseli yayınlaması

  linkte görülmektedir

  trt'nin 82 milyon vatandaşın parasını elektrik faturası aracılığıyla gasp edip bu delirmiş herifi karısıyla belgesele çekip yayınlaması hadisesidir. trt'ye bir uzay belgeseli yayınla deseniz yayınlamaz. bu herifi belgesele çekmiş. karısının adını kullanmışlar. belli ki tepki çekeceğini biliyorlar.

  shakespeare müslümandır ve adı şeyh pir'dir, keşke yunan galip gelseydi, yeter ki şeriat gelsin türkiye devleti yıkılsa da olur, atatürk'ün ruhunu çağırdım, türkçülüğü başlatan yahudilerdir, stalin kumlara ayet-el kürsi okutturdu, karl marx cinnidir gibi fantastik beyanlarda bulunmuş bir zırcahildir bu herif. atatürk'ün annesine attığı iğrenç iftiralar yüzünden bile türkiye'de barındırılmaması gereken bir provokatördür. bkz o kadar çok var ki örnek yaz yaz bitiremiyorum.

  "onlar mütedeyyin yaşamlarıyla çevrelerine örnek olan insanlar" diye başlık atmışlar. sizin yaşayacağınız mütedeyyin hayatın da ölüsüne bir tas suyu verenin de...

 • kedi+dövme+feminist+lgbt+anti çocuk

  kediye tecavüz edenin kediyi seven kadar kınanmadığı bir toplum. iğreniyorum lan hepinizden.

 • doktorların almanya'ya göçü

  diplomayı alır almaz gerçekleştirmeyi deneyeceğim göç. sorun maddi değil. az kazanmak çok kazanmak meselesi değil. sorun siyasal islam. sorun dinci hükumet. sorun yobaz insanlar. sorun okuyana, aydına olan nefret. sorun "elin oğlu okur atomu parçalar, bizimkiler okur vatanı parçalar." tarzında düşünen, doktorlara kini olan milyonlarca insan.