debe başlıkları

lahmacunmania15
profili

 • şampiyonlar ligi 2018-2019 yayıncı kuruluşu

  amk ülkesi nasıl bi cehennemse önce nba i aldılar elimizden şimdide şampiler ligini. en ufak zevk alma yaşamın keyfini sürüp kafa dağıtma şansınız yok. yat kalk hayvan gibi vergi ver, bir de o 3 numara bıyıklı şeytanın palavralarını dinle. ben niye seveyim amk yerini ?

 • biz rahip brunson'un tutuklandığını da bilmiyorduk

  meal: ne halt yiyeceklerini kendileri de bilmiyorlar. bunları tanıyorsam rahibi tutuklayan savcı için 'aslında fetöcü abd ile aramızı bozuyor' deyip işin içinden çıkar.

 • dayısı ve abisi tarafından tecavüze uğrayan çocuk

  işte bu tamda peygamberler şehri.

 • leyla aydemir'in ölü olarak bulunması

  eskiden başı okşanan, bakkala yollanan çocuklar artık dere kenarlarında, direk diblerinde ölü bulunuyor. boğazına kadar pisliğe batmış ülke, kimse farkında değil.

 • başörtülülerin muharrem ince'ye oy vermesi

  herşeyi geç adamın annesi ve kardeşi tesettürlü. sizi ikna etmesi için daha ne yapması lazım ? o da mı türban taksın ? yada öbürü gibi bunlaaaar diye mi bağırsın ?

 • suruç'un müsebbibi demirtaş'ı ziyaret edendir

  şu kel kafa varya rte den bile daha tehlikeli. allah korusun beterin beteri dedikleri adam tamda bu. ülkeyi iç savaşa sokar akşamınada bavullarını toplayıp kaçar.

 • f35 yerine alternatif uçak önerileri

  ülkeden yiyecek etin yok amk ne uçağı. polonya'nın hastalıklı hayvanlarına kalmışsın. hala uçağımızı yaparız, tank geliyor, araba yolda diyorlar. millet 5. nesil uçak ile kıtalar arası füze sistemleri arasında kar zarar hesabı yapıyor. sen hangi uçak mühendisinle hangi silah şirketinle 4. 5. nesil için arge yapacaksın ? ethem sancağa ihale peşkeş çekmekle olmuyor ne yazıkki. eline geçen parayı betona gömen adamların aklına ancak gelmiş birşeyler üretmek. ha parçalarını oradan buradan toplayıp yerli vida ile birleştirir üstüne de bir boya atarsın yerli olur. 1000ali iyi yapıyor o işleri. (bkz: önemli parçalar almanya'dan basit parçalar bizden)

  yerli uçak göklerdeydi, ne oldu benzini mi bitti de komünist kaka rusların kucağına oturmayı tartışıyorlar.

 • israil'e karşı edilen duaların işe yaramaması

  şunu birçok kez yazdım ama her seferinde cuk oturuyor.

  'istedikleri kadar dua etsinler, tanrı en iyi topçu birliğinden yanadır'

  -napolyon

 • türk silahlı kuvvetleri kudüs'e girsin

  ilk önce genç sivil eskisi fetocu piçler gitsin bence. arkadan da kefenli dallamaları göndeririz. iyi alıştınız gariban oğlunu keyfine oraya buraya gönderip seçim kampanyası yapmaya.

  kudüs orada uçak orada (bkz: bak şurdan siktir git)

 • ülkenin şeriatla yönetilmesini isteyen insanlar

  mesela bunlar bir de ciddi ciddi laf anlatıyor. 'şeriat olsa öyle olur muydu yeaa' diye. ümüğünü sıkasım, yere vura vura skesim geliyor amk haşerelerini.

  allah'ın kanunlarıymış. bedevi çobanı kıçından uydurup yazsın 1500 sene sonra ona göre ülke yönetilsin he mi ?

 • duanın hiçbir işe yaramaması

  'istedikleri kadar dua etsinler, tanrı en iyi topçu birliğinin yanındadır'

  -napolyon

  edit: @washington ananasi adlı yazar. bu sözün napolyon'nun söylemediğinden, eski bir genel fransız ata sözü olduğundan bahsetti. lakin napolyon'un topçu olarak askerliğe başladığını düşünürsek ben napolyon'a ait olduğunu düşünüyorum.

 • 29 nisan 2018 seda sayan'ın hastaneye kaldırılması

  bunlara bir bok olmuyor. ibrahim tatlıses'i kafasından keleşle vurdular herif yamuldu ama ölmedi. gidenler hep bizden.

 • sivas denince akla gelenler

  insanları diri diri yakan şeriatçı yamyam sürüsü. bakalım nezaman ödeşilecek. o sivas denilen yer insanlığın, vicdanın, merhametin bok çukurudur. skmişim kangalını.

 • nick değiştirmek istiyoruz kampanyası

  insanlar cinsiyetini değiştirebiliyor ama nick'in değiştiremiyor mk.

 • 24 nisan 2018 adıyaman depremi

  menzilde şeyh dedikleri bir tane götveren vardı. dua edip engellesemişya. malum, izmirde seks, alkol var diye deprem oluyor diyorlardı.