debe başlıkları

we have taken hectors revenge21
profili

 • ışid'in yenilmesini istemiyoruz

  ilk bakışta her ne kadar malum kişi veya avanelerinin açıklaması olarak gözükse de öyle değildir. bunu söyleyen israil askeri istihbarat şefi halevi denen adamdır.

  --- spoiler ---

  ışid’in son üç ayda hilafet ilan ettiği günden bu yana ‘en zor günlerini yaşadığını’ söyleyen halevi, “israil, suriye’deki durumun ışid’in yenilmesiyle sona ermesini istemiyor” ifadelerini kullandı. halevi sözlerini şöyle sürdürdü: “süper güçlerin bölgeden çekilerek israil’i hizbullah ve iran’ın karşısında yalnız bırakması israil’i güç bir duruma sokar. bu nedenle de kendimizi böyle bir pozisyonun içinde bulmamak için elimizden geleni yapmak zorundayız.”
  --- spoiler ---

  demek bunların birbirine gerdan kırmaları ondanmış bir süredir. sizi gidi orospu evlatları sizi. sizi gidi elinde masum kanı olan sapık inançlılar sizi. hepinizin dinini sikeyim.

 • tecavüzle tehdit eden adama kurşun yağdıran kadın

  konya’da evli ve 3 çocuk annesi 42 yaşındaki havva büyükdoğurcan isimli arslandır.

  efendim; havva hanımefendi ilk eşini bir hastalıktan dolayı 2 yıl içinde kaybediyor ve rahmetliden 1 çocuğu var. sonra tecavüzcüsüyle tanışıyor ve anladığımız kadarıyla beraberlik de yaşıyor. kadın başka biriyle evleniyor ve ondan da 2 çocuk sahibi oluyor ama tecavüzcü bu durur mu? belli aralıklarla kadını tehdit edip tecavüze devam ediyor. en sonunda havva çekerim emaneti sikerim adaleti diyerek güzel bir davranışta bulunuyor.

  umarım hakimler en alt sınırdan ceza verip bu tip olaylar için hanım kardeşlerimizin elini güçlendirirler.

 • delikanlı olun ciğerimi yiyin diyen cumhurbaşkanı

  aksaray ticari ilimler fakültesi önlisans mezunu recep isimli şahıstır.
  --- spoiler ---

  karşımıza ermenileri sürmeyin, terör örgütlerini sürmeyin, stk görünümlü operasyon birimlerinizi, medya görünümlü propaganda makinelerinizi sürmeyin. yani siyasi, ekonomik ve medyatik bel altı vuruşlar yapmayın. bakınız biz, bu kadar açık, şeffaf, net konuşuyoruz. öyle de davranıyoruz. siz de öyle yapın. doğduğum büyüdüğüm yer kasımpaşa'da dedikleri gibi; delikanlı olun, ciğerimi yiyin. bizim anlayışımız budur.
  --- spoiler ---

  bütün dünyaya yeniden diplomatik nezaket dersi veren bu kişiyi kutluyor, bundan sonraki aşamanın ne olacağını merak ediyorum. g*tünüz yiyorsa falan diye bir şeyler söyleyebilir mi acaba bundan sonraki süreçte? veya paçanız sıkıyorsa falan... olmaz diyebileniniz var mı?

 • sezaryen bana göre bir insanlık suçudur

  bir süre bakanlık koltuğunda saçmalayamamış olmamanın verdiği açığı kapatırcasına yapılmış bir recep akdağ açıklamasıdır.

  --- spoiler ---

  sezaryenle doğum ile ilgili olarak bakan akdağ, "suni bir algı ile entelektüel ortam oluşturup ihtiyaç yokken doğum yapacak bir kadını ameliyat ederek çocuğunu tabii yoldan doğurmasını engellemek, bana göre bir insanlık suçudur, malpraktis dediğimiz kötü hekimlik uygulamasıdır" dedi.
  --- spoiler ---

  kardeşim oturduğun makam kadınların nasıl doğum yapmalarını salık verecek makam değil, her türlü sağlık hizmetinin daha kaliteli ve ulaşılabilir olmasını sağlama makamıdır. amdan başka bir düşünceniz yok mu lan sizin? bir gün de pankreasla ilgili konuştuğunuzu duyalım amk.

 • 5 mayıs 2016 palmira konseri

  siyasal islamcılara sokulmuş keman yaylarını görebileceğiniz etkinlik olmuştur. bunlara bundan daha büyük hakaret edilemezdi. kim düşündüyse tebrikler.

 • zıkkım olsun o akp'ye verdiğim oy

  bu lafları çok duyduk biz dayım.

  polis kardeşim ellerin dert görmesin.

 • bakire olmayan hatunla evlenmek

  kısa göz gezdirdim, içinde geçen kelimeler genelde şunlar; delik, patlak, 2. el, miğde, orospu falan. işin komik tarafı karşı argümanı savunanlar da aynı jargonu benimsemiş.

  ya kardeşim bu hatunlar 3. sanayi sitesinin malı mı? bu ne haysiyetsizliktir. haydi biliyoruz muhafazakar insanların genel şiarı hatunu bakire isteyip, dini vakıflarda oğlan götü sikmektir de size ne oluyor amk? artı şu var, şu başlık kapatılmadan kimse bana hukuktan bahsetmesin. milyonlarca kadına alenen küfür ediliyor ve herkes izliyor. insan gerçekten hayret ediyor.

 • sayaç takılmasına karşı çıkan harranlı çiftçiler

  mustafa kemal'i çok severim ancak bu ülkenin sınırlarını yanlış kurduğunu düşünmediğim anlamına gelmiyor.

  şu vandalların resimlerine bakınız. bir tanesi çevrenizdeki insanlara benziyor mu, bir elinizi vicdanınıza koyup da cevap verin lütfen. ülkeye pozitif hiç bir katkıları olmadığı gibi her türlü terör akımının yatağı bu bölgelerdir. şu arap develerine ve kekolayzırlara harcadığımız enerjinin yarısını kendi halkımız için harcamış olsaydık bambaşka bir ülkeydik şu anda. yazık, yemin ediyorum yazık bu ülkenin öz çocuklarına.

 • emine erdoğan'ın 90 yıllık enkazı kaldırdık demesi

  bugün vuku bulmuş olaydır. şöyle buyurmuşlar;

  --- spoiler ---

  “artık yeni bir kavşaktayız. türkiye’nin 90 yıllık enkazını kaldırdık. fakat enkazın altından büyük meseleler çıktı. nitekim, bugün bu sorunlarla yüzleşiyoruz. bin bir rengin iç içe geçtiği bir ebru gibi, bu topraklar üzerinde birlikte, kardeşçe yaşama ufkumuz, ne yazık ki terörün gölgesinde kalmakta. şehitler veriyoruz. bu vesileyle, şehitlerimize allah’tan rahmet diliyorum. ailelerine, yavrularına, eşlerine sabırlar niyaz ediyorum. allah memleketimizi huzur ve selamet günlerine yeniden kavuştursun. inanıyorum ki, kavli dualarımızı fiili dualarla da desteklersek, huzura ve sükuna daha çabuk ereceğiz. bulunduğumuz coğrafyanın hakkını vermek, tarihimizden aldığımız güçle bu milli mücadeleyi sabırla sürdürmek durumundayız.”
  --- spoiler ---

  bir ara reklam arası diyorlardı. durum vahametini arttırmış olacak ki, enkazdan bahsetmeye başlamışlar. emine hanım; bakın reklam arası diyenin siyaset hayatı reklam arasına girdi. siz şimdi enkaz diyorsunuz. dikkat edin de o enkazın altında siz kalmayın. çünkü cumhuriyetin ateşi hepinizi yakacaktır.

 • erdoğan'ın 3 tane kitap okuduğundan şüpheliyim

  sen okudun da ne oldu gardaş demek geldi içimden. sen değil miydin 2 sene öncesine kadar buna statükoyla savaşan devrimci lider falan diyen adam?

  (bkz: hasiktir diyorum)

 • afetzedelere gönderilen bursu kızına veren müftü

  müslümandır.

  --- spoiler ---

  “nişanlı çiftler el ele tutuşmamalı” ve “babanın öz kızına şehvet duyması haram değil” şeklindeki skandal fetvalara imza atan diyanet işleri başkanlığı, din işleri yüksek kurulu üyeleri arasında tartışmalı isimler yer alıyor. kurulun üyelerinden eski rize müftüsü zeki sayar, görevi sırasında 2002 yılında yaşanan sel ve heyelanlar nedeniyle afetzede 20 öğrenciye verilen 800-1500 avroluk bursu kendi kızı ve müftülük çalışanları için kullanmış, afetzede çocuklara ise yardım gitmemişti. bursu veren merkezi almanya’nın köln kentindeki diyanet işleri türk islam birliği (ditib) tarafından inceleme yapılmıştı. diyanet işleri başkanlığı ve rize valiliği ise “olayla ilgili belgelerin ne şekilde ve kimler tarafından sızdırıldığı” konusunda inceleme yapmıştı.
  --- spoiler ---

  biz yazmaktan sıkıldık, bu herifler çalıp çırpmaktan usanmadı. gerçi şöyle bir geriye gidiyorum da, gönderilen yardım paralarını iç etmek islamcının amentüsü gibi. bir çeşit sünnettullah bu onlar için. ontolojik bir vaka. teşekkürler islamcılar, müslümanlık şampiyonları. aslanlarım benim.

 • ışid'in gaziantep'te kurduğu kadın satış ofisi

  sermayesini genelde esir alınan ezidi kadınların oluşturduğu ve paranın makineyle sayıldığı ofistir.

  --- spoiler ---

  ışid’in ezidi kadınları internet üzerinden pazarladığı, satış ofislerinden birinin de gaziantep’te bulunduğu alman ndr ve swr kanalları tarafından ortaya çıkarıldı.

  gazetecilerin ulaştığı chat protokolleri, whatsapp yazışmaları, belgeler, fotoğraflar ve satışı tamamlayan aracılar ile görgü tanıklarının ifadeleri ezidi kadın ve çocukların dijital ortamda fotoğraflı şekilde “köle” olarak satışa çıkarıldığını ve en fazla para teklif edene satıldığını, para transferinin de türkiye’deki ışid irtibat büroları üzerinden yürütülüp örgüte aktarıldığını belgeler nitelikte.

  alman swr kanalının belirttiğine göre ışid, dijital bir köle pazarından açık artırmayla sattığı kadınlardan, kadın başına 15 bin ile 20 bin dolar arasında para kazanıyor. gelen paranın ise irtibat bürosu aracılığıyla örgüte iletildiği belirtiliyor.
  --- spoiler ---

  bu vesileyle bütün müslüman alemine hayırlı haftalar diliyorum.

  (bkz: müslüman)

 • bu zaten affedersin ilkokul mezunu bir kadın

  akp genel başkan yardımcısı selçuk özdağ'ın hdp milletvekili leyla zana’nın yemin krizine ilişkin açıklamasının içinde geçen cümle.

  --- spoiler ---

  eğer bir parlamenter, mevcut anayasaya uygun hareket etmiyorsa, işte ben geleceğim yemin edeceğim derse girer genel kurula yeminini yapar. ama yemin etmeyeceğim derse maaşını alır. zaten genel kurula gelse ne olur gelmese ne olur. bu zaten affedersin ilkokul mezunu, ortaokul ve liseyi dışarıdan almış bir kadın. şov yapma lüzumu hisseden bir tane ucuz polemik konusu oluşturmak istiyor başka bir şey değil ki. gündeme gelmek istiyor. pkk ciddi darbe alıyor şu an güneydoğu ve doğu anadolu'da, çok ciddi darbeler alıyor. bu mücadeleyi de sürdüreceğiz.
  --- spoiler ---

  bu dincilerde affedersin kelimesini zamanlı zamansız kullanma huyu bir yana, kendi seçmen kitlesini hesaba alınmadan verilmiş bir başka beyanat olarak gözüktü bana. selçukçum affedersin ama eğitim seviyesi arttıkça bize güven azalıyor diyen sakallı sizin partinin bakanıydı. öyle değil miydi?

  (bkz: cahilden oy alıp ilkokul mezununu aşağılamak)

 • kk'nın tepki gördüğü şehit evine tekrar gitmesi

  çok kızıyorum, sitem ediyorum, artık sempatik falan da bulmuyorum ama arif adam kemal kılıçdaroğlu.

  --- spoiler ---

  burada şehidin dedesi yaşar uysal, daha önceki ziyarette gösterdiği tepkiden dolayı chp genel başkanı'ndan özür diledi. uysal, “ben o gün ne dediğimi ne yaptığımı bilmiyorum. bir yanlışlık yaptım. kafam gitti. köye, sokağa çıkamadım. benim okur yazarlığım yok başkanım. o gün gösterdiğim tepkiden dolayı özür diliyorum. inan ben gelecektim yanına.” dedi.

  şehit dedesi ile sohbet eden kemal kılıçdaroğlu ise “ben yanına geldim daha iyi oldu. hem şimdi bir arada olduk.” diye konuştu.
  --- spoiler ---

  1 2 3 4 5 6 7 8

  40 yıl kazanda kaynamış adamsınız ama olmuyor be abi. sen fazla iyisin. yemin ederim gözlerim doluyor bazen şu halini görünce. ama biz kötüyüz be abi. hak etmiyoruz yani senin gibisini.

 • ecdat denince deli ibrahim'den bahseden olmaması

  anlamadığım olay.

  bu ecdat denen osmanlı ailesi sadece fatih sultan, yavuz, kanuni ve 2.abdülhamit'ten mi müteşekkil, yoksa sarı selim, deli ibrahim ve 2. mahmut da bu ecdada dahil mi?

  ve tabi son olarak,

  (bkz: ecdat sikmek)

 • tüm vücudumu yalayın diyen suudi prens

  macid bin abdullah bin abdülaziz el suud isimli dinini herkesin kolayca tahmin edebileceği elemandır.

  --- spoiler ---

  türk kamuoyunun riyad’a giden cumhurbaşkanı erdoğan’ı havaalanında karşılarken tanıştığı suudi prensin seks skandallarına ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı.

  abd’nin los angeles kentinde tutuklanan macid bin abdullah bin abdülaziz el suud’a dava açan 3 kadın çalışanı, prensin tacizine uğradıklarını öne sürdü. üç gün süren seks ve uyuşturucu partisi boyunca alıkonulduklarını belirten kadınlardan biri, el suud’un kendisinden “tüm vücudunu yalamasını” istediğini söyledi.
  --- spoiler ---

  bu tip olaylarla ilgili bütün şakalar yapıldığı için hani marjinal bizdik demek istemiyorum. marjinal sizsiziniz onu da biliyoruz. bunların kraliyetçileri vücut yalatır, hasbelkader seçimle iş başına geleni pezevenkliğe soyunur, fikir adamları çocuk taciz eder, diğeri ölü avrat sikmekten bahseder... hangi tarlanın soğanısınız olm siz amk?

 • koğuş kalk diye bağırırken dolaplara tekme atmak

  aklıma bir askerlik anımı getiren efektif uyandırma biçimi.

  kısa dönem askeriz. bir de jandarma karakolunda kolluk verdiler bize, nöbetçi çavuş kolluğu. bilmeyen arkadaşlar içi not; kolluk takan nöbetçi çavuş bir manada askerlerin sevk ve idaresinden sorumludur, bir nevi meydancı, bir nevi idari işler sorumlusudur o gün için. neyse ilk gün askeri uyandıracağım saat 5:30. girdim koğuşlara, ışıkları açıp "arkadaşlar günaydın" dedim. kısa dönemlerin çoğu ve en alt devreler uyandı. diğerleri uyanmıyor amk. tek tek dürtüyorum, kalkın arkadaşlar diyorum, naz yapıyor pezevenkler. neyse indim aşağıda astsubay kıdemli üsçavuş var karakol komutanı o gün, dedim komutanım asker uyanmıyor. ne demek uyanmıyor olm dedi? neyse taktı palayı aldı eline bir cop, yürüyoruz koğuşlara o önde ben arkada. o copla önce dolaplara sonra yatak demirlerine bir vurmaya başladı ki, amk çocuklarının ayağa kakıp yatağı düzeltmeleri 5 dakika almadı. döndü sonra bana, çavuş, dedi; türk askerini böyle uyandıracaksın. sen büyük şehirden gelmiş adamsın bunları bugün günaydın diye uyandırırsan yarın öpücük isterler uyanmaya. sen sen ol bundan sonra böyle uyandır bunları dedi. emredersiniz komutanım dedim ben de.

 • recep tayyip erdoğan

  kendisiyle hiç bir ortak yönümüz kalmaması adına 6 yıl önce islam dininden çıkmıştım. bir 5 yıl daha başımızda kalırsa çükümü kestirmeyi gündemime alacak gibiyim.

 • kemalizm

  ortadoğu davarlarını insanlaştırma ideolojisidir.

  bulaşıcı hastalıklarla boğuşan anadolunun bataklıklarını kurutmuş sağlık hizmetiyle tanıştırmıştır. cahillere eğitim götürmüş, medeniyetsiz hayvanları bir nebze insana benzetmiştir.

 • 2 temmuz 2015 mhp'liden ermenilere nefret söylemi

  mhp'li adana büyükşehir belediye başkanı hüseyin sözlü'nün bu dönem parlamentoya giren 3 ermeni vekil için sarf ettiği söz.

  --- spoiler ---

  mhp'li hüseyin sözlü, twitter'dan ermeni kökenli türk genelev sahibi matild manukyan'ı kastederek "manukyan'ın adana'daki yeğeni mutludur. üç teyze çocuğu daha meclise girdi. akp, chp ve hdp den. ne kadar gururlansa azdır" diye yazdı.
  --- spoiler ---

  sevgili kardeşim; geçtim dünyayı algılama kapasiteni, fikri alt yapının ziyanını, birisi çıkıp "manukyan'ın yıllarca vergi rekortmeni olduğu ülkenin okullarında okuyup, camilerinde ibadet eden, devlet yardımlarını alan şanlı türk evladına da böyle bir söylem yakışırdı" dese, mahçup olursun, sıkıntı duyarsın.