yaran inci sözlük entry'leri

 • başlık: 31 çekerken sıçtım sıvadım

  sene 3500 bizimkiler memlekete gidecek 2 günlüğüne. her delikanlı gibi ev boş değişik 31 çeşitleri düşünüyorum. balon yapsam sıcak su mu doldursam, silikondan vajina mı yapsam falan derken malzemeyi de yığdım yavaştan. projeyi seçtim, 8cm kasa fanının motoruyla vibrasyonlu alet yapıp malafata dolayıp orgazmın doruklarına ulaşacağım.

  kasa fanının bir pervanesini kırmayıp, üstüne de bir vida sıktım ki, santrifüj etkisi vibrasyon yaratsın. onu da salatalığın üstüne sıcak silikon ile saat kordonu gibi birşey yapıp sabitledim. salatalık tabi sonra malafat olacak. şarj aleti v.s. ile çalıştırdım aleti. hatta elektronikçiden buton aldım, ateri butonu basıyorum çalışıyor. usb'den elektrik alıyor. oooh mis.

  boşalmaylan beraber, bilmem mühendislik hatası sonucu , bilmem benim kendimi kaybetmem neticesinde aletin pervanesine çarpan atmık havai fişek gibi etrafa yayıldı.

  halıyı malıyı sildim geçti fakat babamın laptop çantasının üstüne gitmiş, sildim falan leke kaldı. dedim bunu makineye atıp yıkayım. ayarladım aleti, attım makineye. orospu çocuğu makine, sıkarken çantayı sıkıştırmış. çanta bir çıktı köpek parçalamış gibi. yırtık pırtık. al sana fantezili 31.

  ertesi gün oldu, akşam babamlar gelecek. bimeksten aldıydık çantayı. bindim dolmuşa bimekse gittim. çantadan tabi yok ne gezer amk 1 sene önceki çanta bimekste. siyah olsa yine yuttururum pedere, çanta da haki yeşil. 2-3 mağaza baktım, pornhub ve 31 ile değerlendireceğim günler çanta peşinde gitti. tek postayla kaldım. elbette çantanın aynısını bulamadım. başka bir çanta aldım, babama da onun fermuarı bozuldu bende bunu aldım dedim.

  adamcağız inanmadı tabi de, ne bilsin oğlunun kasa fanıyla yaptığı aletle attırırken mühendislik hatası yaptığını, makinede yıkarken çantanın parçalandığını.

  bu da böyle bir anımdır.
  don quijiote

 • orta doğu konulu şiir yazdım okuyun

  orta doğu, orta doğu
  heryeri terörist dolu
  kim lanetledi bu toprakları
  hangi amına koduğumun oğlu

  orta asyada bok mu vardı ?
  niye göçtük lan buralara
  başka yer mi bulamadık
  komşu olduk araplara

  yapacağınız işe tüküreyim
  ben burada şiirimi bitireyim
  son bir sözüm var atalarıma
  göç ettiğiniz yeri sikeyim

  yazar: luxaeterna

  http://www.incisozluk.com.tr/…u-şiir-yazdım-okuyun/

  gunun anlam ve onemine gayet de uygun.

 • başlık: 20 tl ile iphone almak

  öncellikle denedim ve %90 başarı sağladım. başlıyorum, şimdi lc waikiki, defacto gibi mağazalara gidiyoruz. orada 20 tl'miz ile 19.90 tl değerinde herhangi bir şey alıyoruz, kasaya gidip 10 kuruşumuzu alıyoruz sonra 10-15 dk sonra tekrar gelip iade edeceğimizi söylüyoruz. size iade ederken %85-90 oranında 20 tl verecektir. (bazıları manyaklık yapıp 19.90 verebiliyor) böylece 10 kuruş kar etmiş olursunuz. bunu günde 10-20 defa tekrarlarsınız 1-2 tl olur, ayda 30-60 tl, yılda ise 360-720 olur. 10 yılda ise 3600-7200 arasında değişen bir paranız olacak. yani 10 yıl sonra bir iphone 7 alabilirsiniz...

 • beyler, ben ankara'da bir devlet üni 2. sınıf okuyan ve ailesinin yanında kalan bir panpanızım. bizim okul eve oldukça uzak. sabah derslerine giderken nereden baksanız bir buçuk saatim yolda geçiyor. okuldan neredeyse hiç arkadaşım yok. zira okul konusunda hep devam problemi yaşayan biri olduğum için oturup laflayacak adamlar da bulamadım..

  her neyse konuya geçelim. yeni dönemin ikinci haftasıydı. yani geçen hafta perşembe. hazırlık da dahil üçüncü yılıma başladığım üniversitede ilk defa bu dönem düzenli bir şekilde derse devam ediyorum..
  üç tane pelinsu kızı ile de gayet iyi bir muhabbeti oturtmaya başlamıştım. en azından ben öyle sanıyordum.

  bu huurlar beni whatsapp gruplarına ekledi. sabah akşam mesajlaşıyorlar amk. ben de girip doğru dürüst konuşmuyorum bile. muhabbeti okuldan okula ilerletiyorum. kafamda hiç olmazsa birini gibmek var. neyse bu huurlardan biri perşembe akşamı whatsapa mesaj attı, "yarın ek ders gibi bir şey yapacakmış mesleki dil hocası herkese haber vermemi istedi sabah dokuzda ders var" diye. bahsettiği hoca da bu huurla çok içli dışlı. dedim ek ders varsa buna söyler, o iletir bize gerçekten de. inandım amk, kalktım sabahın altı buçuğunda.

  hazırlandım yedi çeyrek gibi çıktım amk evden. okula geldim sınıf arıyorum. bir baktım bu kaltak sırıta sırıta duruyor kenarda. dedim ne oldu, herkes geldi mi falan. dıbına kodumun malı biz seni gibtik ders falan yok mealinde cümleler kurdu bitch. bu huur da sevgilisi için gelmiş amk. ben bozuldum gittim eve ama kıza karşı iyice küçük düşmemek için kendimle falan dalga geçiyorum, ya nasıl inandım falan .d .d diye..

  neyse gittim eve bütün hafta sonunu düşünerek geçirdim. bizim okulda son sınıfta bi tane uzak akraba var. pazartesiye planı anlattım buna, anlaştık. pazartesi bugün yani.

  neyse bu sabah kalktım babamdan da yalvar yakar arabayı aldım amk. gittim okula. bu huurların çok sevdiği bir tülay hocaları var, kadın kırıkkaleli. bizim bitchlerin bu kadınla cinsel cinsel muhabbetler çevirdiği falan oluyor. o kadar yakınlar yani. tülayın dersine bir on beş dakika kala benim akraba girdi sınıfa. çam yarması gibi adam amk. tülay hocanın dersi burada dimi dedi. evet dedi bizim asalaklar. hocanız dün annesini kaybetmiş. bugün dersi yok dedi. bizimkiler hemen, aa baş sağlığına arayalım dediler. kadın şimdi çok yoğundur. sonra ararsınız dedim. hak verdiler tabi. dedim, aklıma çok iyi bir fikir geldi, gideyim cenazenin kalkacağı yeri öğreneyim beraber gidelim hem zor gününde yanında oluruz. düşünüp olur dediler. gittim yine bizim akrabaya, osturuktan teyyare bir adres aldım ondan. dedim kırıkkalede kalkacakmış cenaze. biraz cayar gibi oldular ama ne diller döküyorum görseniz. en sonunda bindik arabaya gittik kırıkkaleye..

  amk kırıkkale hakkında hiç bir bilgim yok. şehrin içinde ilerledikten sonra semtin birine girdim. gördüğüm ilk cami için de, aha burası diye bastım narayı. ama mekan allahın unuttuğu yer yani öyle söyliyim..

  neyse, dedim cenaze namazı ikindi vaktiymiş. saat tabi daha öğle suları. indik arabadan orada dolaşmaya başladık. çay bahçesi gibi bir yere oturduk. tuvalet mekandan çıkınca sağda arkada kalıyor. bi sıçayım geleyim dedim. çıkış o çıkış beyler. döndüm geldim ankaraya amk. kaç defa aradılar açmadım. kırıkkale de iyi eğlenceler kızlar diye bi mesaj çaktım. hala ana avrat sövüyorlar bana mesajla..
  ne yaptılar bilmiyorum. şuan eve geldim dinlendim ve buradayım.

  edit: beyler yarım saat kadar önce bilmediğim bir numara aradı. açtım bende. bizim okulda sevgilisi olan huurun erkek arkadaşı çıktı. tehdit falan etti bin. o okula bir daha gelme falan dedi amk.

 • başlık: atatürk'e söven hocama ayar verdim

  derslerden din, din hocası kadın tesettürlü falan son 15 dakika dersi bırakıp sohbet ediyoruz. her şey iyi gidiyor ta ki atatürk'ten konu açılana kadar; işte yok din alimlerini astı, yok ezanı türkçe yaptı, en son darbeyi ise şu sözlerle vurdu; atatürk "sünnet olmamış" diyorlar, doğru olabilir. bunu duyan diğer çomarlar da sırıtıyor tabi; birden ak sakallı dede, rıza baba ve atatürk zihnimi ele geçirip, hadi evlat sıra sende dedi ve inci'deki ayarları hatırlamaya başladım. önce hocaya şu soruyu sordum;

  - hocam siz gördüğünüze mi inanırsınız duyduğunuza mı?
  + gördüğüme.
  - peki atatürk'ün sünnet olmadığını nasıl biliyorsunuz ?

 • başlık : 32 yaşındayim boyum 151

  1. ve komando olmak istiyorum şartları bilen varsa yardım ederse çok sevinirim

  - call of dutyde sorun olmaz panpa

  - o boyla anca hobbit ordusunda komando olursun panpa

  gibi seviyesiz espriler yapanın zütünü uganda samuru gibsin .

  @2 yarın gel mermi olarak işe başla

 • orta doğu konulu şiir yazdım okuyun

  orta doğu, orta doğu
  heryeri terörist dolu
  kim lanetledi bu toprakları
  hangi amına koduğumun oğlu

  orta asyada bok mu vardı ?
  niye göçtük lan buralara
  başka yer mi bulamadık
  komşu olduk araplara

  yapacağınız işe tüküreyim
  ben burada şiirimi bitireyim
  son bir sözüm var atalarıma
  göç ettiğiniz yeri sikeyim

 • dün gece babamı fena korkuttum

  dün sabah annem ve kardeşim bir düğün sebebiyle istanbula gittiler. bizde babamla kalacaktık. ben babamda bugün arkadaşta kalmak istediğimi söyledim oda kabul etti. neyse iftardan önce çıktım evden. gece 12'ye kadar dolaştıktan sonra tekrar eve döndüm. aklımda hain bir plan vardı. babam gece beni kapıda görünce şaşırdı ve bana sordu,"oğlum hani sen arkadaşında kalacaktın?" bende hayır baba vazgeçtim deyip uzatmadım ve hiçbirşey demeden odama geçip kapıyı kapattım.

  15 dakika sonra sessizce kalkıp gardolabın içine girdim ve babamı telefondan aradım. babam telefonu açtı ve "oğlum odadan odaya aranır mı ne söyleceksen gel söyle" dedi. bende "baba ne saçmalıyosun ben evde değilim sana arkadaşımda kalacağım demiştim hatırlamıyo musun?" dedim. o an ses kesildi ve benim odanın kapısı açıldı. babam odada kimseyi görmeyince ilk bi çığlık attı sonra yüksek sesle felak suresini okuyarak donuyla evden kaçtı. ulan ondan sonra şaka yaptım diyecem arıyorum açmıyo neyse indim arkasından tüm mahalleyi ayağa kaldırmış evde cin var yetişin diye. aşağı inince babam beni gördü ve tekrar çığlık atmaya başladı. olayın bir şakadan ibaret olduğunu söyleyincede baban ve mahalleli beni iman tahtamı gibene kadar dayak attılar.

 • başlık: sıçmadan önce 74 kiloydum.

  sıçtım tartıldım yine 74 kiloyum. acayip mantık hatası.

  @2- adam tartıya sıçmış beyler.

  not: aramaya inandım aradım bulamadım. gören olurda uyarırsa silerim.

 • başlık: almanların salak olduğunun kanıtı

  beyler bildiğiniz üzere emre mor dortmund'a 16.000.000 € transfer oldu. eee bunda ne var diyorsunuz. asıl sorun burada, emre mor'un eski takımı olan fc nordsjaelland'ın toplam değeri 9.350.000 €, adamlar direk takimi alsaydı emre mor beleşe gelirdi.