cinayet saatinde uyuyakalmak12
profili

 • ruhi çenet'in ermenistan videosu

  dünyanın en gaddar ve katil milletleri ermeni ve sırplardır. sırpların avrupa'nın göbeğinde yaptığı soykırımın bir benzerini bu orospu çocukları da çok yakın zamanda gerçekleştirdi. videoda yaşlı ermeni "türkler hayvandır" diyor. bunların ataları doğu anadoludaki çetelerle türk ve kürt çocukların kanını içiyorlardı. sonra kürt alayları (adı hamidiye alayları idi fakat 1.dünya savaşından önce 1910 gibi ittihat ve terakki hamidiye ismini değiştirmişti, ismi hatırlayamadım) bu hayvanları türk ve kürt köylerinden uzaklaştırdı.

  videodaki ermeniler hocalı katliamını umursamıyorlar bile. adam sayıya göre katliam hesabı yapıyor. "hocalı da kaç kişi öldü ki, ermeni soykırımı gibi mi? savai esnasında olan bir şey" gibi aptalca fikirlere sahipler. gerçek ırkçılık budur. sayıya göre katliam yarıştıran şerefsizler yığını. azerbaycan ile savaşmak istediklerinde yaşlı başlı ermeniler gönüllü olarak orduya yazıldı, tek dertleri ölmeden önce bir türk öldürebilmekti. videolar da "türk öldürmeye gidiyoruz, intikamımızı alacağız" gibi salakça işlere giriştiler o zamanlar. azerbaycan bunların anasını sikti de pustular biraz.

  bir de bonus kafalı ırkçı piçin ruhi çenetin türk olduğunu öğrenince nasıl sinirlendiğini, içindeki nefret ve kinle "türkiye terörist devlet" diyerek kışkırtmaya çalıştığı çok belli oluyor. hocalıyı da azeriler planlamış. bu şey değil mi ya? pkk'nın "çocukları tc öldürdü, köyleri tc basıp suçu pkk'ya attı." savunması. dağdaki pkk köpekleriyle ermenilerin bağı kafa olarak sağlanmıştır. aynı kafa.

 • wuhan'daki virüsün kaynağı olan hayvan pazarı

  o kediyi o kafesten çıkardı, diğer elinde sopa vardı büyük olasılıkla sopayla kafasına vurarak öldürecek. ulan biz de türkiye'de kediyi tekmeleyenleri linç ediyoruz. biz baya baya iyi bir milletiz lan!

 • ankara'da bir sınıfta çekilen skandal görüntü

  avrupadan örnek veriyorum. bir çocuk bu tür bir davranış sergilerse ailesi çağrılır okul psikoloğu (evet okullarda rehberlikçi saçmalığı değil psikolog var) öğrenci ve ailesini psikoloğa gönderir. genelde uzun seanslardır ve aile için zorlu bir süreçtir. öğrenci için de zorlu geçer. bu süre zarfında öğrencinin okulla ilişiği kesilir, psikologtan gelen rapora göre öğrenci okula alınır ya da okul yönetimi öğrencinin kaydının başka okula alınmasını ister. bu da bir ceza şeklidir. aile genelde evinden oldukça uzak bir yere öğrenciyi kaydettirmek zorunda kalır ve aile taşınmak zorundadır. yani o aile bildiğiniz sürünür. bizdeyse veli okulu basıp öğretmeni döver. 5. sınıf ortadoğu ülkesi eğitim sistemi.

 • başörtülü kadına sandık başında yapılan saldırı

  gına mı geldi? solcu yobazların başımıza bela ettiği tayyip işte bu haberlerden dolayı başa geçti. insan gibi yaşamayı beceremeyen solcu cadı kadınların salakça hareketleri yüzünden türkiye'nin işi gücü başörtüsü, ikna odaları, laiklikle uzun süre meşgul oldu. 5. sınıf ortadoğu solcusunun bu iq'suz bireyleri insanı çileden çıkarıyor. mal mısınız lan siz? başörtüsünü çıkar demek ne demek? sana mı soracak? hakkaten sen kendini ne zannediyorsun? beyni süngerleşmiş yaratık!

 • 14 mayıs 2019 tbmm'de terör eylemi girişimi

  seçim yatırımı loading.

  secimyatirimiloadingexe. (dosya virüs barındırdığı için engellendi)

  hdp loading exe and imrali import.exe (pc ciddi bir hatadan kurtarıldı)

  trump seçim loading import exe. (bilinmeyen uygulama, yine de devam etmek ister misiniz?)

  uygulama kuruldu.

  uyarı: trump seçim loading import exe. uygulaması şu uygulamayı yüklemek istiyor:

  ortadoğu abd biat.exe

  antivirüs uygulaması senkimsinya.exe dosyayı tarıyor.

  senkimsinya.exe çöktü.

  ortadoğu abd biat.exe kuruldu.

  ortadoğu abd biat uygulaması kaldırılamıyor.

  pc format esnasında ciddi bir zarardan kurtarıldı.

  mevlutcavusoğlu.exe kuruldu. ortadoğu abd biat uygulaması kaldırılmaya hazırlanıyor.
  mevlutcavusoğlu.exe çöktü.

  bahcelidoguscay.exe yükleniyor. (bu uygulama kararsız davranışlar sergileyebilir)

  kaldırıldı.

  merkel.exe kuruldu.

  merkel.exe yanıt vermiyor.

  katar.exe kuruluyor.

  uyarı: uygulamayı tüm özellikleriyle birlikte kullanmak için yeni sürümünü satın alın.

  goklerdengelenbirkararvardir.exe çalıştırılıyor.

  kuruldu.

  uyarı: goklerdengelenbirkararvardir uygulamasını çalıştırmak için erdogan.exe dosyasını silmeniz gerekiyor.

  kilicdarogli.exe kuruldu.

  kilicdarogli.exe uygulaması şu uygulamayı kuruyor:

  imamogli2023.exe kuruldu.

  pc kitlendi.

  pc kapatıldı.

  pc yeniden başlatılıyor.

  (hoş gelmediniz)

 • turkcell'den vodafone'a geçmek

  türk telekom'da 1000 dk, 1000 sms, 10gb internete 28 lira ödüyorum. vodafone'da da iyi paketler var. turkcell kullanan arkadaşlar da 4 gb internet yetmiyor diye sağdan soldan turkcell uygulaması filan yüklüyorlar. sorsan abi çok kaliteli, müthiş çekiyor, internet acayip hızlı gibi akla zarar savunmalar yapıyor. 4 gb internet lan bu, hızlı olsa ne yavaş olsa ne? 10 yıldır şehir dışına çıkmamış, telefon iyi çekiyor diyor, hasta mısın nesin? çok ilginç gerçekten turkcell fan boyları, bu kafaları iphone kafasına benzetiyorum. aynılar, gerçekten aynılar.

 • 10 kasım 2018 hdp'nin atatürk'ü anmaması

  hdp'lilerden atatürk'ü anmasını beklemenin tıbben karşılığı salaklıktır. hdp için atatürk ve hatta içinde türk kelimesi geçen her şey düşmanlarıdır. barış kelimesinin içini boşaltan bu tiplerin önderi apo denen kara cahil bir zırvadır, bırakın öyle de kalsın.

 • okullarda zorunlu yardımcı kaynak alımı yasağı

  veliler için olumlu çocuklar için olumsuz bir gelişme. neden 3.sınıf ortadoğu ülkesiyiz bu cümleden anlayabiliriz.

 • 25 gün askerliğe gitmiyoruz kampanyası

  25 gün yaptım, 4 ay daha yaparım diyenler var ya harbiden ergen. bi 25 gün yap bakalım 4 ay daha yaparım de ben sana 15 bin lira vereceğim, ciddiyim.

 • kötü günlerde kişiye güç veren sözler

  duhâ-3: rabbin seni terk etmedi, sana darılmadı da

 • 5 milyon gırtlağın bıçakla kesildiği medeni ülke

  bicakla degil de lazerle kestik biz. isin kilici deneyeceğiz gelecek yil. medeniyet yok bu ulkede hala bicakla satirla girtlak kesiyorlar. embesiller.

 • trabzonspor

  o degilde anadolunun bagrindan cikmis comarlar kendi sehrinin takimini degil de istanbul takimlarini tutuyorlar, sonra da zirliyorlar.

  rize gibi, rizeliler sirf trabzon dusmanligindan yuzde 90 i fenerlidir. senin neyine lan fener! ezikler sizi...