debe başlıkları

alezengi8
profili

 • 19 mayıs 2019 liderlerin birlik pozu

  tuhaf oldum fotoğrafa bakınca. hepsi türkiye'nin en rahat, en zengin insanları.

  en güzel yemekleri yiyorlar, en güzel arabalara biniyorlar, en güzel evlerde oturuyorlar, üst seviyede güvende yaşıyorlar, istedikleri an yurt dışına çıkabiliyorlar, istedikleri açıklamayı yapıyorlar, hepimizden çok saygı ve sevgi görüyorlar, ünlüler, hepsinin çocukları çok rahat, en güzel okullarda okuyorlar ve gelecek kaygıları yok, hesapları para dolu.

  bizler ise tüm stresi, fakirliği, adaletsizliği, pisliği çektiğimiz halde bu adamları savunuyoruz. domates alırken 5 yer gezdiğimiz halde bu adamlar için ailelerimizle, en yakın arkadaşlarımızla tartışıyoruz. küsüyoruz, kırıyoruz, kırılıyoruz..

  bizde hiç akıl yok sözlük. gerçekten kafamızı sikiyim.

 • 22 nisan 2019 sivasspor beşiktaş maçı

  şimdi galatasaraylılar olarak maçı heyecanla takip ediyoruz bunu bi' belirteyim.

  dün sizinle birlikte fener maçını takip ettik mesela. ondan önceki gün siz ikiniz bizim maçı takip ettiniz. adam gelmiş diyor ki galatasaraylılar, fenerliler başlıkta ne geziyor ?

  kardeşim süper lig 18 takımla oynanıyor. herkes birbirini takip ediyor. biz istiyoruz ki siz puan kaybedin, siz istiyorsunuz ki biz kaybedelim. şampiyon olabilecek 4-5 takım var tabi ki takip edeceğiz, kızacağız, kızdıracağız.

  o yüzden soyutlanacağınızı düşünmeyi bırakın. her maç başlığında illa bir takımın taraftarı yazıyor şu takip mevzusunu. yok fener 15.sıradaymış korkudan takip ediyorsunuz. yav fener dediğin takım 100 yıllık rakibim seni takip etmeyip oklahama city'i mi takip edicem amk ? beşiktaş'ı takip etmeyip torino'yu mu takip edicem ?

 • ali palabıyık

  hakemler hata yapar ama sen o. çocuğusun.

 • 8 nisan 2019 ysk kararı

  (bkz: komik mi koduğumun sünepesi)

  tanım: kendini bilmez aymazların dalga malzemesi yaptığı olay.

 • 6 nisan 2019 galatasaray yeni malatyaspor maçı

  yerdeki adam linnes ise ve faul bekliyorsa faul de verilse penaltı da verilse karar doğrudur derim. kızımı istese veririm, öyle karakterli adam.

 • dolar kurundaki artışı cumhurbaşkanına bağlamak

  (bkz: bunu anana bağlasana delikanlı)

 • 5 mart 2019 real madrid ajax maçı

  reyal madrid azarkeşi olarak söylirem ki kurtua senin gibi gapıcının ben anasını sikem. gapıya gelen her zerbe gol oluptur gavad.

 • ağrı'da öğrenci kavgasına müdahale eden öğretmen

  kuralı bilmeyen yaraklar damlamış yine. meb talimatlarında öğretmene kavga sırasında kavganın ortasında değil kenarda durması, direktifler vermesi söylenir. sıçıp okula yolladığınız sıpalarınızı önce siz eğitin. bunu yapamıyorsanız bir dakikalık terli deneyiminiz sırasında prezervatif kullanın yoksa ortalık sizin barbar çocuklarınızla doluyor.

  edit: işbu entry barbarlara, kezban türk velilerine ve çocuklarına ithafen yazılmıştır. başka kimseyi hedef almamaktadır.