yilanlarin mekanindan sag cikan iguana7
profili

 • survivor 2022 all-star

  bu ne saçma yarışma 3 haftadır üst üste atakan eleniyor.

 • burak elmas

  sırf fatih terim'i arkasına aldı diye koşulsuz şartsız desteklendi bu adam seçim döneminde.

  halbuki kendisi 2018 yılında mustafa cengiz'i yarı yolda satan bir adam. para uğruna mustafa başkanı sattı.

  tekrar söylüyorum. bu arkadaş galatasaray'dan ceo sıfatı altında para talep etti, red yiyince yola çıktığı adamı sattı. sonra fatih terim'in adını kullanarak bütün sosyal medyadaki betçi trolleri arkasında topladı. biz burak elmas olmaz dediğimizde bize hain diyenler şimdi burak elmas'a hain diyor. bu amına koyduklarımda sürekli birilerini hainlikle suçlama moda oldu. 2 kelime ile kaldırılıp galatasaray'ın geleceğiyle oynayan, taraftarı galeyana getiren sizler gerçek hain olabilir misiniz, bir düşünün. sonra tekrar bet reklamı alır para kazanırsınız, amına koyduğumun trolleri.

 • masterchef türkiye

  araz burcu'dan tırsmış puhahaha. potada mert'i görmek istedi yanında.

  götü yemeyen de adalet lafının arkasına sığınıyor arkadaş. mert'in normalde geçecek olan yemeğini limon çekirdeği ile sabote edip adamı potaya gönderirken nasıl bir adalet terazisi kullandılar merak ediyorum.

 • fatih terim

  bir gram cesareti varsa arena'daki ilk maça feghouli babel ikilisi ile çıksın.

  bir gram adamsa yapsın bunu. bakalım yiyor mu?

  vadesi dolmuş bir teknik direktör.

 • survivor 2020 ünlüler-gönüllüler

  açılın komplo teorisyeniniz geldi.

  sercan yıldırım.

  parkurların kralı sercan yıldırım.

  sizleri toplu sms gününü hatırlamaya davet ediyorum. o gün sercan ne demişti? bana oy atmayın elif'e atın. ilk defa survivor'da görülen manyaklık derecesinde bir söylem. sms anlamında biletinizi anında kesecek bir söylem. peki bu deli cesareti nereden geldi sercan'a? gerçekten finale gitmek gibi bir gayreti yok muydu? hayır tabii ki de. deli gibi istiyordu finali de şampiyonluğu da. öyleyse niye böyle bir son dakika bombası patlattı sercan yıldırım?

  sebebi acun ılıcalı ve onun bitmek tükenmek bilmeyen son saniyede kural değiştirmeleri. dokunulmazlık sistemiyle ilgili yapılan son saniye değişiklikleri. nedir bu değişiklikler, şöyle bakalım.

  yarışma 2 gün önceden çekiliyor bildiğiniz üzere. toplu sms yayını yapıldığı gün acun ılıcalı survivor ekstraya katıldı. bu programda yaptığı açıklamaya göre 3 dokunulmazlık oynanacak ve her gün kazanan bir isim söyleyecekti, ancak geçerli olan sistemden farklı olarak kazanan kişi dokunulmaz olacak ve kazananla birlikte aday olan kişi sonraki gün benchte güneşlenecekti. yani ilk gün 8, sonraki gün 6, en son gün ise 4 kişi oynayacaktı. yani toplu sms çekildiği gün yarışmacıların var olduğunu sandığı sistem, kazananın gerçekten dokunulmaz olduğu bir sistem. haftada 3 oyundan birini almanın yettiği bir sistem.

  sercan yıldırım. parkuruna çok güvenen sercan yıldırım. ceketimi parkura assam haftada bir oyun alırım lan zaten diyen sercan yıldırım, toplu smste kendisi yerine elif'e sms istedi. bu durumun kendisine final 4lüsünde avantaj olacağını düşünüyordu. ama işler istediği gibi olmadı.

  toplu sms alındıktan sonra kural değişikliği ile "dokunulmazlık" oyununu kazanmak dokunulmaz olma hakkınızı elinizden aldı acun ılıcalı. zaten sonrasında da adeta kazanmak için parkurun anasını ağlatan bir sercan izledik. belki de bunun hırsıyla çıktı. şov yaptı ama bir haftada 3 dokunulmazlığın ikisini alması bile yetmedi.

  bugün murat ceylan vtrsini izlediyseniz orada da görmüşsünüzdür, dokunulmazlığı kazanan yarışmacı bu hafta dokunulmaz oldu diye gaf yapıyor, yarışmacıların olaydan doğru dürüst haberi bile yok. yandan prodüksiyon uyarıyor murat'ı. komikli şakalı vtr diye kendi açıklarını da ifşa etmekten çekinmiyorlar resmen.

  ah sercan yıldırım. vah sercan yıldırım. şimdi senin ardından sms şampiyonu kaldırsın kupasını. hatırlanacak olan sen ve senin mücadelen olacak.

 • 26 nisan 2019 başakşehir göztepe maçı

  şimdiden yerimi aldığım maç.

  (bkz: #89193353)

 • 21 nisan 2019 başakşehir çaykur rizespor maçı

  bir itirafta bulunmam gerekirse bu sezon izlediğim 6 maçın 5'inde başakşehir puan kaybetti. sadece trabzon'u yenebildiler. ben de artık şampiyonluğu garantilemek adına koltuğa oturdum, izliyorum.

  rizespor'un kaybetmeyeceği maç.