debe başlıkları

nlrms8
profili

 • fatih terim

  kendi haline bırakıldığında başarılı olamayan hoca.

  gerizekalı rakipleri bu adamı kışkırttıkça kupa kazandığını daha anlayamadılar.

  fatih terim ilk yarı sonunda bu ligi çöpe atmıştı lan. çıkıp açık açık demişti "biz bu sezonu gerekirse çöpe atacağız ama kadromuzu yenileyeceğiz diye." sonra siz gittiniz bu adamı saçmalıklarınızla gaza getirdiniz.

  adam kupa seromonisinde sanki dünya kupası kazanmış gibi hırsla marş söylüyor. tabii ki sizin sayenizde, teşekkür ederiz.

 • fatih terim

  trabzonspor maçından sonra "hakemler de insan, hata yapabilirler" sözü ile kapağın kralını yapmıştır.

  öyle bir kapak yapmış ki burada götüne giren kapak ile algısı kapananlar "döneklik yapmış" bile diyebiliyor. ulan mal herif. resmen sizin o yaptığınız olayla dalga geçmiş "kesin sesinizi, zerre konuşmaya hakkınız yok" demiş herif.

  ama işte karşısındaki kişiler sığır olunca geçirdiği lafı bile idrak edemiyorlar. hahahahahahaha.

 • fikret orman

  sevgilin sana “10 bin tl kredi kartı borcu yapmışsın, nereye harcadın bu parayı?” diyor. sen de “hani beni sevdiğini söylüyordun, şimdi ne değişti?” diye kendini savunuyorsun.

  ilginç adam gerçekten. güzel mağduru oynuyor.*

 • 23 haziran 2018 almanya isveç maçı

  kontrol ettim spiker harbiden doğru söylemiş. isveç kalecisi robin olsen’in annesi de babası da danimarkalı ve kendisinin danimarka pasaportu da varmış. yani adam harbiden de kendi ülkesinde oynuyor.

  bu başlıktaki göt oluş sözlükteki yılın göt oluşu olabilir hahahahaha.

 • logan

  karabük'teki sinema salonlarında yer bulunamayan film. oğlum karabük lan burası. nasıl başardı bu film, bu şehirde kapalı gişe oynamayı beynim almadı.

 • 12 numara

  bi galatasaray'lı olarak yemin ederim yaptıkları logoyu ben bile beğendim. beşiktaş yarın çıksa "artık yeni logomuz bu" dese kimse sesini çıkartmaz.

 • bim ve a101'e yakın olan bir evde oturmak

  bim'e yakın olunca zaten otomatik olarak a101'e de yakın olacağın için kelime israfı içeren başlık.

  heriflerin ana stratejisi zaten bim'in karşısına dükkan açmak.

 • the boss of europe

  ulan bal gibi de bok gibi koreografidir. bunu söylemekte ne var allah aşkına bu kadar mı beyinsiz oldu bizim ülkedeki taraftar kitlesi.

  adama "koreografi çok kötü" diyorsun yazdığı cevap "siz avrupada 11 maç kazanamadınız, beşiktaş zaten avrupada yok, sizin taraftar takımı protesto ediyor ühü ühü..."

  yahu yazılan mesaj da, yapılan görsel de kötü olmuş işte, neyin tribindesin allah aşkına bu kadar abartmayın herşeyi.