taverna cocugu5
profili

 • koca adam olup hala yapılan şeyler

  kendi yaptığım alışverişten sonra dahi hemen poşetleri karıştırıp, abur cuburları gördükçe mutlu olurum.

 • 32 dk'da artışı kontrol altına aldık

  21 kasım 2020 saat 20:00'de sokağa çıkma yasağı başlamasının ardından yaklaşık yarım saat sonra sağlık bakanı fahrettin koca ; aldığımız tedbirler sonuç verdi, artış hızını yavaşlattık açıklamasıdır .

  önceden mantıklı sallardı, artık yalanları da yanlış ve inandırıcı olmamaya başladı. +30.000 vaka olduğu günlerde 1000 vaka açıklayan adamdan da bu beklenir zaten.

  yarın kafana göre 100-200 eksik yaz, 'kontrol altına aldık dememiş miydim' de kim bilecek...

 • abd kiminle dans ettiğinin farkında değil

  iç siyasete yönelik sözler, yoksa kapılar arkasında 40'a yakın askerimizi şehit eden rusya'nın ayağına özür dilemeye giden, daha fazla ekonomiyi sikmesin diyerahip brunson'u serbest bırakan başkası değil.

 • tokat bilsem öğrencilerinden sıkıştırma programı

  başlık karakter sınırlasından dolayı tam olanı "tokat bilsem öğrencilerinin kayıpsız fotoğraf sıkıştırma programı yazılımı" şeklinde olması gerekendir.

  olayın haberi: milliyet olayın videosu : al jazeera

  öncelikle tübitak, kosgeb gibi innovatif özellikli kuruşların girişimci zannetikleri fast-food dükkanı açan, internetten atlet t-shirt satan adamlar yerine, bu ve bunun gibi kafası bu işlere çalışan çocuklara yatırım yapması gerekiyor.

  önlerine bu vizyonu koyan öğretmenleri aileleri vs ve kendilerini tebrik ediyorum ve başarılarının devam etmesini diliyorum.

  whatsappın 19 milyar$'a alıcı bulduğu yeni dünya düzeninde (tüpraşın yaklaşık 4 katı), ülke gençlerimizin daha çok yazılım alanına yönelmeleri hem kendileri için hem ülke menfaatleri açısından faydalı olacaktır.

 • fikret orman

  şuan trtspor'da açık açık çarşı grubuna ayrıcalık sağlanmayacağı hatta özellikle başakşehir ankara konya ve olimpiyata gelenlere öncelik sağlanacağını söylemiştir.

  gönlümü rahatlattı valla, bütün maç boyunca laylaylom şarkı söyleyen ve bunu en iyi taraftarlık olarak gören bir grubu artık görmücez