chokonut9
profili

 • decathlon'un indirim günleri ile ilgili açıklaması

  sürdürülebilir dünya yalanınızı seveyim. göz boyamaya yönelik açıklamadır. doğayı önemsiyoruz yazmışlar bir de... bu yalana sadece agbardi seçmeni inanır.

  edit: decathlon.co.uk anlık

  yazarlardan gelenler: decathlon.ru anlık (tişıkkırler @xeuszt) (bkz: greenwashing) (tişıkkırlır @bergamotlu tomurcuk cay) + decathlon.de anlık (tişıkkilir @carmex) + decathlon ispanya anlık + decathlon türkiye (ikilijik sirdirilibilir bir dinyi için eki eki)

  decathlon sayesinde ne kadar keko varsa sandalye çadır sahibi olup doğanın amına koyuyor. türkiye'den tonla para kaldırıyorlar, bir gün bi çöp temizliği, doğa rehabilitasyonu işi yaptıklarını görmedim. doğayı önemsiyormuş da o yüzden indirim yapmıyormuş. hastir oradan.

  edit2: baya damardan girmişim. sosyal medya işlerini yapan ekip aktroller gibi güzellemeler yazmaya başlamış. ulan aynı firmanın ingiltere ayağı çatır çatır black friday yapmış. (diğer ülkelere bakmadım) türkiye'de dolar anasının nikahı olduğu için indirim yapamamışlar, adını "sirdirilibilir dinyi" koymuşlar hahhaha. ya ben bunların sosyal medya işlerini yapan ekibin tipini üç aşağı beş yukarı tahmin edebiliyorum. elde kahve kupası (filtre kahve olmazsa olmaz), önünde mac (olmazsa olmaz), masada iphone (olmazsa olmaz). böyle bi değişik petit beurre ayakları, böyle bi alt kültür havaları (sısyıl midyi ınıliz fidbek). biz yemeyiz bunları, karşında feleğin çemberinden geçmiş, gecesini gündüze katıp klavye önünde demli çayla f.goebbels'in aktroll ekibi ile mücadele eden ekşici vatan sever yiğidolar var! yer miyiz ulen bu ayaklarııı??? sısyıl midyi sirdirilibilir dinyi ikilijik sürdürülebilirlik atmosferik yarrak metal inş cnm ya :)

 • trendyol'da satılan fantastik erkek geceliği

  mevzu bahis manken bakışıysa, hiçbir şey matrix bağcılar mankeni ile yarışamaz.

 • iran kedisi için isim önerileri

  molla şeyh minnoş hizbukedi

 • ikinci el a3 alacağıma sıfır clio alırım diyen tip

  feleğin çemberinden geçmiş 8 yaşındaki audi alıp "bakın ben audi'ye binebiliyorum, artıkın aynı sosyal statüdeyiz, yanınızda boynumu bükmeyeceğim" diye içinden haykıran sonradan görme ezik olacağına, gayet modern, sıfır kilometre araba satın alan rasyonel tiptir.

 • ak parti neden oy kaybetmiyor

  muhalefet ne sik yesin bre amkduklarım. medya zapt edilmiş, fakirler sosyal yardım adıyla haraca bağlanmış, ne yapsınlar ulan varsa bi öneriniz yazın.

  nazi propaganda taktikleri uyguladığı için oy kaybetmiyor. inceleyin, anlarsınız.

 • en iyi tost kombinasyonu

  80'lerin sade kaşarlı tostları şuradaki tüm komboları siler atar. o zamanın gdo'suz hamuru, peyniri, yağı.. elde telefon yok. internet yok. akepe yok. kadıköy'desin. hafif yağmurlu, karanlık, serin bi hava. üüü.

 • turkcell'den vodafone'a geçmek

  sanki turkcell bi sosyal ajansla anlaşmış, gelmişler burada papağan gibi "geçtim artık çekmiyo taş devrine döndüm ühüüğğ" diye entryleri döşemişler.

  iki yıl önce 18 yıllık turkcell soygununa "dur" deyip vodafone'a geçmiş bulunuyorum. bir kere hattan düşme, internetin gitmesi gibi bir sorun yaşamadım. çatır çatır çalışıyor.

  aynı kesim windows 10 başlığını da işgal etmiş durumda. lan 4 yıldır windows 10 kurulu laptopumda neler yüklü değil ki.. üstelik antivirüs bile kurulu değil, defender devre dışı ve buna rağmen yağ gibi çalışıyor. girin başlığa, sanki apple'dan para almış gibi durmadan bi windows kötüleme.

 • dornaz alfa

  https://www.pharmac.govt.nz/…covid-19-dornase-alfa/

  dornase alfa covid 19 yazın mart tarihli bir sürü makale var.

  yok arkadaş işimiz gücümüz şov.

 • koronavirüs'ün sebebi zinadır

  umreden dönenleri zan altında bırakan açıklamadır.