ateyizayi8
profili

 • çaylaklardan mesaj bekleyen yazarlar veritabanı

  sözlük'ü daha iyi hale getirmek için müthiş bir veritabanı.

 • 31 temmuz 2020 sivas vahşeti

  kan donduran ve üzen vahşet.

  millet cinnet getiriyor, akp internet kapatma peşinde. reyiz, sana tavsiye. toplumdaki cinneti iyileştirmek için ulusal kanalları kapat önce. diziler bu milletin beynini uyuşturdu. sonra akp'yi kapat. milletin sırtından inin artık.

  edit: vahşeti akp'ye bağlamamdan rahatsız olan bir yobaz tayfası var. rte'ye küfür eden adamı saniyesinde alan polisimiz, bekçimiz, bir caniyi denetleyemiyorsa kim bunun sebebi? gılıştar mı? çemişgezek kanarya sevenler derneği mi? kim ulan kim? çok akıllıysan cevap ver. hem polis devletisin hem de adam elini kolunu sallaya sallaya, biri doğmamış bebek, 5 kişiyi öldürüyor. devletsen önleyici tedbirler alacaksın kardeşim. "twitter'ı kapatayım, youtube'u kısayım" demek sorunları halının altına süpürmektir. kafasının içinde iki nöronu var, ikisi de birbirine küs, iletişim kurmuyor, gelmiş bana akıl veriyor. bu vahşetin sebebi akp'dir. devlet, önleyici tedbiri alacak. yoksa devlet niye var? devleti de bu hale getiren şahsıdır.

 • ayasofya'nın kedisi gli'ye yeni isim aramak

  tekir bozdağ.

  valla bu olsun yaaaa! bıyıkları eski fetöcüden daha güzel valla.

 • bülent arınç'ın fetöcü değilim açıklaması

  fethullah gülen'nin fetö'cü olmaması kadar doğru olandır.

 • facebook beğenisine gözaltı

  tamamiyle şarlatanlıktır.

  işgüzarlık, yalakalık, cumhurbaşkanını en çok ben seviyorumculuktur.

  amca akepeli olsa, çocuğa tecavüz etse, çocuğu içeri alırlar. bu ülkede hukuka güven bitmiştir.

  yazıklar olsun. amcaya özür diletmişler. "gözümde katarakt olduğundan neyi beğendiğimi bilmiyorum" demiş. hukuk devletinde şöyle olurdu: "istediğimi beğenirim dalyaraklar! size mi soracam?"

  bu ülkede ışid'in yaptığı eylemi beğenenleri tutuklasalar iç anadolu'nun yarısını içeri tıkmaları lazım. ya akepe'ye ışid terör örgütü değil, ya da tek terör örgütü akepeli olmayanlar.

 • turkcell faturalı hat rezaleti

  üst edit: başlığın ilk hali (bkz: turkcell'in faturalı müşterilerini s.kmesi) idi. saatlerce uğraşıp turkcell'in yaptığı anal penetrasyona nasıl en terbiyeli başlığı bulacağımı düşünürken bulmuştum bu başlığı.
  üç-dört saatte yüzden fazla mesaj gelmiş. yemin ederim ki "sen haksızsın" diyen yok. attığınız mesajlar için teşekkür ederim saygıdeğer yazarlar. bu başlıkta gündem olunsa bile turkcell'in biz enayileri takmayacağını biliyorum. en güzeli tepki koymak ve turkcell faturalı hatları kapatmak olacaktır. tasarruf edilen yıllık 4-5 bin liraya da iyi bir telefon alınıp sevdiğimiz birini sevindirebiliriz.

  https://eksiup.com/p/td325824r38n

  işte fatura detayı
  _____________________________________

  en hafif tabiriyle adiliktir.

  turkcell faturalı hat kullanan müşterilerini enayi yerine koyuyor.

  taaa geçen milenyumdan aldığım hattımı en ucuz tarifeye geçirmek istedim. internetle fazla işim olmadığından bir sene önce de en ucuz tarifeye geçtim. 50 tl ödediğim faturam şimdi 70 tl ve sadece 4gb interneti var. bu ay limiti aştım, güncel faturam 144 tl.

  lan ben parayı yoldan mı topluyorum şerefsizler? 144 tl ne lan adiler? yarın bimcell'e geçeceğim. size de bundan sonra 1 kuruş kazandırırsam yazıklar olsun bana.

  çok sinirli olduğum için doğru düzgün entry giremiyorum, özür dilerim. ama senin amk turkcell!

  edit: #100650459

  bir firmadan (en bilinen kurumsal firmadır herhalde) ahlak beklemek aptallıkmış. çünkü bütün firmalar bizi sikmek istiyormuş. kendimizi siktirmemek için muhasebeci edasıyla hesap kitap yapmak gerekiyormuş.

  sayın yazar; benim öfkem turkcell'in yaptığı ahlaksızlığa. 4gb internetli fatura 70 tl olur mu? turkcell'in yaptığı tam anlamıyla şark kurnazlığı. ben bedava hizmet istemiyorum. ödediğim faturama göre hizmet istiyorum.

  "ben yüz kişiyi sikeyim, 10 kişi hakkını aramasa kârdır." anlayışına karşıyım. bu şöyle bir şey: "ben yüz kişinin cüzdanını cebinden çekeyim, 10 kişi çakmasa kârdır."

  ben ahlak istiyorum. ülkede ahlak olsa hak arama adına kendimizi harcamayız.

 • şu an teklif edildiğinde reddedilemeyecek şey

  (bkz: tavla pulu)

  olum bu ne saçma başlık lan? teklif edilen şey ölüm, bok, borç değilse niye reddeyim?

 • sinem umaş'ın imamoğlu pişmanlık tweeti

  (bkz: sinem umaş ne amk)