johanericcalvinelmander72
profili

 • yüzü güzel kız vs kalçaları güzel kız

  bu profiller yeni yeni türedi burada. kanzuk ve arkadaşları profil fotoğrafı ile iyi bir şey yaptığını düşünüyordu belki ama burayı da twitter gibi bir şey haline getirdiler.

  mesela adamın profilinde şu profile ait fotoğraf oluyor. entryi de şu profilden alıyor. peşinden "meme mi göt mü, bence erkekler göt der" diyor. şahane bir bilgi seli yaşanıyor. her entrysi için bir takipçi kazanıyor. sonunda ya reklam entrysi ile para kazanıyor ya da aynı fake fotoğrafları satarak yolunu buluyor.

  helal olsun valla. yiyene yediriyor ise bravo. emeği geçen herkesin de eline sağlık.

 • bella hadid'in tanıttığı sprey elbise

  abilerin iş tanımı ne oluyor acaba?

  "valla, bella hadid'in üstüne beyaz bir şeyler fışkırtıyorum. hem de herkesin ortasında. tabii bella da çıplak iken. boydan hem de. bazen memesine oluyor, bazen poposuna. sonra o kuruyor üzerinde. onunla gezmeye devam ediyor. bir süre sonra da kuruyunca çıkartıyor. benim işim de bu." falan diye anlatmasında hiçbir yanlışlık yok çünkü.

 • omar elabdellaoui

  kendi kendinin iki gözünü evinde havai fişek yakmak isterken kör ettiği halde, galatasaray ve liv hospital doktorları sayesinde, önce yanmış göz kapakları estetik operasyon ile yeniden yapıldı. gözündeki materyaller temizlendi. hassas ve uzun bir tedavi süreci başlatıldı. ilk tedavi ile önce nispeten daha iyi olan sol gözünün görmesi sağlandı. daha sonra ablasından uyumlu kök hücre nakli yapıldı. kornea nakli de yapıldı. bu sayede tamamen kör olan sağ gözü de görmeye başladı. bugünlerde de fesihe istinaden bu seneki alacağını istemiş.

  keşke, senin kadar profesyonel (!) davranabilecek vicdanımız olmasaydı omar. haklı fesih ile sözleşme fesih etmek yerine, yılbaşı gecesi ailelerini bırakan terim, albayrak ve nice kulüp çalışanı yanında durmayı, iyileşene kadar kulüpte kalmanı, maaşını almayı, forma vermeyi tercih ettik. sanırım hata etmişiz.

 • 38 yaşında erkek 22 yaşında kadın ilişkisi

  yaş farkına takılan, uzun vadeli düşünerek değerlendirme yapan var. 38 yaşındaki erkek için 1 senelik ilişki olacak bu en fazla zaten. neyin 45'i, neyin 50'si. olan ilişki, erkeğin çıtır kızı yatakta kullanması, pek konuşmaması, çocuksu hareketlerini umursamaması ve kadının bunu erkeğin olgunluğu sanıp, çok iyi anlaştığını düşünmesinden ibaret.

  gold diggerları tenzih ediyorum elbette. para geleceğini bilseniz, 80 yaşında adamın götünü bile temizlersiniz siz.

 • ispanya başbakanı'nın yangın yerindeki pozu

 • 13 temmuz 2022 mol fehervar galatasaray maçı

  bazı renktaşlar ümitsiz götürüyor ama daha bu takıma aytaç kara ve ömer bayram gelecek.

  umudunuzu yitirmeyin.

 • uzmanlığını bir cümle ile ispatla

  (bkz: faiz sebep enflasyon sonuçtur)

  not: ekonomi uzmanıyım.

 • jahrein'in başlattığı seçimi boykot kampanyası

  (bkz: akrein)

 • 18 nisan 2022 galatasaray yeni malatyaspor maçı

  ev sahibi takımın yönetim kurulu yok. kongrede devrildi. seçime gidiyor.

  deplasman takımının yönetim kurulu yok. istifa etti. seçime gidiyor.

  maçı yönetecek hakemin bağlı olduğu kurul istifa etti. haftaya atanacak hakemleri kim atayacak, belli değil.

  ligi organize eden federasyonun başkanı istifa etti. kongre ne zaman, adaylar kim belirsiz.

  sahada hakem auta giden topa gol verse, itiraz edecek taraf yok, itirazın muhatabı kurul yok, başında federasyon yok.

  sonra diyorsun ki, bu yayıncı kuruluş ihalesi neden bir türlü son bulamadı? neden bu kadar az para veriliyor? bence kim para verdiyse kabul etsinler. gerisini düşünmesinler.

 • süleyman çakır

  oktay kaynarca bu kadar iyi, iyi az kalır efsanevi oynamamış olsaydı, muhtemelen bu kadar hatırlanmaz, ölüm yıl dönümünde her sene mesajlar yazılmazdı.

  neden çakır sevildi? tetikçi olarak suikast düzenleyen, denize diri diri adam gömen, bomba ile araba patlatan, kumarhane işletmek için bir sürü uğraş veren, konuşmak isteyen kumarhane müdürünü öldüren, çocuğu ve karısını öldürmedi diye polat'a kızan, haklı davası yüzünden elif eylül'ü öldürmek isteyen, savcı öldürmeye kadar işi götüren, karısını aldatan ve üstüne karısı ile kavga eden bir adam çakır. bu adamın sevilmesi, yaptığı eylemlerin aslında kötünün kötüsü olan adamlara karşı olması yüzünden pek dikkate alınmadı.

  senaryo o kadar şahane, oktay kaynarca ise bir o kadar mükemmel oynuyordu ki, çakır karakterinin yaptığı diğer eylemler bu kez görülmeye başlandı. tecavüzcüyü "adalet orada değil burada" diyerek öldürmesi, okullarda ve sokakta uyuşturucuya alenen savaş açması, çocuk yaşta fuhuş yaptırılan kızları korumaya çalışması akılda kaldı. fıkraları, deyimleri, her yere uygun cümleleri, esprileri, kumarhane açmaya çalışmak için telefon bekleyen adamdan istanbul sefiri olmaya kadar geçen süreç içerisinde adım adım polat alemdar değil, süleyman çakır büyüyordu.

  bildiğim kadarıyla aslında aslan akbey tarafından öldürülecek, polat bunun üzerine diğer babaları ortadan kaldıracak ve çatıda polat-aslan tartışması meydana gelecekti.

  erken öldürüldü... neden öldürüldü, gerçekten bilmiyorum. osman sınav ile arasında mesele var desem, yapımcısı olduğu sakarya fırat'ta oynadı. raci şaşmaz desem, beraber geziyorlar hala. dizi yaptılar. tek ihtimal necati şaşmaz kalıyor...

  neyse, azdan az çoktan çok gider.

 • kadıköy'de yemek yenecek yer

  başlığın en iyi entry'lerinde yer alan mekanlar güzel ama fiyatları oldukça tuzlu. bir kere giden adamın hangi bütçe ile nereye gitmesi gerektiğini de yazmak gerekir.

  birkaç erkek beraber gidildi ise, akşam için maç programı veya 101 oynarken çay vs içilecekse, yani akşam yemeğinde az paraya maksat karın doyurmak ise destan halk lokantası, kadı lokantası ve pehlivan lokantası en idealidir. öğrenci için de aynı şekilde. elbette beşiktaş'taki balkan lokantası değiller ama bir adım gerisindeler.

  param biraz daha var diyorsanız, yanyalı fehmi, ekspres inegöl koftecisi ikilisi size yeter de artar. özellikle köfteci mükemmeldir. mutlaka yoğurdunu yiyin.

  çiya, kız arkadaşınızı akşam yemeğine farklı bir şeyler yemek için götürmeye idealdir. haliyle hesabı fazladır. vişneli köfte varsa yemenizi öneririm. döner için tatar salimi önermem. hem porsiyon küçük, hem fiyatı tuzlu, hem çok bekliyorsunuz. gidin bambi'den kaşarlı döner dürüm yiyin daha iyi.

  "o kadar aç değiliz, ayak üstü atıştırmalık olsun ya" diyorsanız, halil lahmacun, borsam taşfırın ve şöhretler büfe size fazlası ile yeter.

  şık ve romantik bir akşam yemeği için viktor levi şarap evi ve aida vino e cucina ikilisi fazlası ile yeter. hesaba bakmamak ve viktor levi'de vişne şarabı içmek kaydı ile.

  kahvaltı için dışarıyı pek tercih etmem. naan bakery fena değildir sadece.

  tatlı için şekerci cafer erol tartışmasız 1 numaramdır. açık ara gelir. künefe için kilisenin karşısındaki künefeci iyidir. çikolata dükkanı yani asuman&mualla da iyidir. dondurmacı ali usta'nın sütlü tatlıları da pek kimse bilmez ama iyidir.

 • 4 mart 2022 bekir pakdemirli'nin görevden alınması

  türkiye cumhuriyeti tarihinin en kötü tarım ve orman bakanı olarak hiç unutulmayacaktır.

 • arda güler

  çocuk berisha'nın gol atmasını sağladı. ne kadar iyi topçu olduğunu buradan anlayın.

 • kasım süleymani'nin kızının iphone kullanması

  babasının cenazesini de amerikan markalı chevrolet jip ile taşımışlardı. çok da şey etmemek lazım.

 • 4 aralık 2021 tayyip erdoğan'a suikast girişimi

  bu adamlar istanbul büyükşehir belediyesi'nin sevdiği köpeğe iftira atmak için cebinde bok taşıyıp, toplu taşıma aracına bırakan adamlar.

  ona göre karar verin.

 • gelmiş geçmiş en iyi üç dj

  (bkz: dj dikkat)
  (bkz: dj akman)
  (bkz: dj ercik)

  jüri özel ödülü; (bkz: avrupa yakası sertaç)

 • 15 ekim 2021 metroda internetin çalışması

  sen kitabı internet, televizyon, bilgisayar, cep telefonu işlevsizken okunacak bir şey gibi görüyorsan, zaten okuma kardeşim. okuma oranı düşermiş. öyle oran düşsün zaten.

 • galatasaray'ı rize'ye gömmeliyiz

  bu lafı söyleyene yedirmeyecek olan teknik direktör, yönetim, futbolcu grubu rize'den geri dönmemelidir. gürcistan'a kaçsınlar, karadeniz'de boğulsunlar, çarşaf giyip gezsinler ama geri dönmesinler...

 • rizelilerin erdoğan'ı protesto etmesi

  ya kılıçdaroğlu sanmışlardır ya da kılıçdaroğlu'nu protesto etmişlerdir. başka bir ihtimal yok.

 • çernobil krizini akp yönetseydi

  ilk bölümde toplantı yaptıkları bir sahne var. o sahneyi her izlediğimde aklıma bu malum parti geliyor. birebir aynı şeyler yaşanırdı eminim.

  edit: o sahne