debe başlıkları

kissofh3ll32
profili

 • 23 haziran 2019 ahsen tv röportajı

  bu adam hırsız çünkü kalbimizi çaldı. hahah oğlum bu seviye de iyiymiş ya. almanya hamburg'da yaşayan arkadaşa sesleniyorum gel burada yaşa yarrrrrağım.

  ayrıca elazığlı muhtar arkadaşın recep tayyip erdoğan'a "takoz" dediği röportajdır.

 • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

  http://connected2.me/kissofh3ll

  derdinizi sikeyim size bi şey olmasın. dert dinlemem ama geyik yaparım.

 • binali yıldırım'ın kaza yapan gence yardım etmesi

  -bir şeyin var mı?
  -yok

  biz kaza yapsak ambulans gelmez adama binali yıldırım denk geliyor hayret dediğim olay. bi de 1213121 tane korumanın içinden binali yıldırım'ın kolları sıvaması müthiş. he bir de basın kazaya rağmen olay yerine ambulanstan önce gelmesi efsane.

  edit: basın peşindedir diye mesaj atan 100. üyeye sallamalı kol saati veriyorum arkadaşlar
  edit2: arkadaşlar tşkler 100 oldu.

 • iyi bir yönetici olmak için gerekenler

  hak yiyen bir şerefsiz olmak başlıca şarttır. adil falan olursanız yöneticiliğin şanından değildir. mutlaka size dil atanları el üstünde tutun. ast-üst fark etmeden önünüze geleni yalayın yıkayın. çalışana her zaman çalışıyorsan çalış, çalışmıyorsan siktir git tavrında davranın. benim gördüğüm hep bunlar, iyi olmasalar şirketler çalıştırmaz belli ki iyi yöneticilik bu.

 • erdoğan'ın 39 ilçede mitinglerini iptal etmesi

  içerisinde
  “chp, istanbul seçimlerini cumhurbaşkanımız ile bir yarışa dönüştürmeye çalışıyor. tayyip erdoğan’a kaybettirme üzerine bir strateji izliyorlar. buna izin vermeyeceğiz.” şeklinde cümle yer alan haberdir. bu da cehapeni suçu oldu. yahu siz 31 mart öncesinde beka meselesi, vatan millet elden gidiyor goygoyu yapmıyor muydunuz?

 • 1 yaşındaki kız ile cima yapmadan evlenilebilir

  ateist mantığıyla yaklaşalım diyelim diyen bir zır deliye ait beyandır. valla ateist mantığıyla yaklaşırsak senle öyle bir cima ederler ki oturamazsın.

 • rus kızı vs ukrayna kızı

  kültür ve eğitim düzeyi olarak rusların, fizik olarak ukraynanıların alacağı versustur. her iki ülkenin kızları türk kızına her iki konuda da fark atar. erkekleri ise türk erkekleriyle aynı seviyede.

  edit: bir çaylak kızımız yazmış. alanya'da yaşıyormuş yeterince ukraynalı tanımış. bizden iyiymiş beyler dağılın.
  bana neden mesaj atıyorsunuz anlamıyorum amk? benim gözlemim, fikrim, tecrübem bu beni neye ikna etmek istiyorsunuz?

 • akşener'e terör provokasyonu yapan işçinin dramı

  ulan sabah sabah nasıl boşaldım belli değil. dram değildir keyiftir. o konuşurken sesteki incelme çatlama hafif ağlama gerçekten müthiş bir keyiftir. yarın öbür gün biz de işsiz kalabiliriz. ama en azından kendimize " bak işi gücü varken yalıyordu, işsiz kaldı şimdi bok atıyor" dedirtmeyiz. dik durun amına koyum. bir mermi kaç para haberi olmayan bir insanın videosudur.

  edit: bir hümanist arkadaşımız ki bu kendi deyimidir bana mesaj attı. şimdi ismini vermeyeceğim mesajın içeriği ise kendisi benim yerime utanmış ve ben nasıl olur da böyle bir olaydan zevk alırmışım. ben de nasıl zevk aldığımı bir yazayım istedim;

  1- her fırsatta "laikçi" diye bizi hiç üzerinize vazife olmadığı halde dinsizlikle itham ettiniz. sanki bir şeye inanmamak ayıpmış gibi. aslında biz laikliği atatürk' ün çizdiği yolda savunuyorduk. dinle devletin birbirine karıştığı her toplum ve siyasi rejim sonunda gruplaşma ve ayrımcılığa gider. sanki müslüman olmak bir dürüstlük ve başarı timsali gibi müslüman olmayanlardan nefret eden sizlerdiniz.
  2- cemaatler,hacılar,hocalar,şeyhlere bu ülkede izin vermeyin dedik yetmez ama evetçiler pişkin pişkin yeni anayasayı savunurken biz gidip hayır verdik. sonuç ne ? sonuç 15 temmuz. onlar hoca efendi derken biz fetöş diyorduk.
  3- tarım, hayvancılık yerine inşaata yatırım yapılırken "ohh ne güzel duble yol yabtı" demiyorduk eleştiriyorduk. şimdi siktirin gidin domates kuyruğunda bekleyin zira işçiyi,çiftçiyi,hayvancılık yapan insanları düşünen savunan kesim durumu onlardan kat kat iyi olan okumuş kesimdi. biz üzerimize düşeni yaptık kuyruklara giren biz olmadık. şimdi neden kuyrukta bekliyorsun diyene böyle saldıracak vaziyete gelirsin işte.
  4- siz vatanseverliği eline bayrak alıp, ağzından allah ı düşürmemek sandınız. böyle çıkıp mitinglerde kendi görüşünüzde olan insanlara bile sırf sizinle aynı yeri yalamıyor diye vatan haini dediniz. bu ülkeye asıl katkısı olanlar, vergisini takır takır gününde ödeyen "seküler, dinsiz, laikçi" dediğiniz adamlardı.

  şimdi pek sevgili hümanist sevgi pıtırcığı olan arkadaşlarım; ben elinde palayla sokağa inip, sırtına bayrağı alıp uluyan bozkurtların, allah allah diye bu ülkenin bu hale gelmesine vesile olan hacıların, hocaların, din sömürücülerinin şimdi ağlamasından çok büyük keyif alıyorum. dediğim gibi yarın öbür gün ben de işimi kaybedebilirim. ama en azından içim rahat olur ben bu düzene alet olmadım derim. bu milletvekillerinin mal varlığı bu kadar çokken yiyor ama çalışıyor diyenler şimdi otursun böyle ağlasın.

  hayır birde kin bürüyüp ne yaptım onu da anlamadım? milleti örgütleyip, provoke edip adamın evini mi taşladık? adamı linç mi ettik? adamı canlı canlı bir binanın içine hapsedip yaktık mı? oğlum siz kin görmemişsiniz. biz kin nedir bilmeyiz. maraş'ta,sivas'ta insanları yakan kişiler benimle aynı görüşte değildi. ben sadece adamın 180 derece dönüşünden zevk aldım. ona mı karışacaksın?

  benim burada tek üzüleceğim nokta var. o da bu arkadaşın sikinin keyfine göre bakamayacağı halde yaptığı çocukları. onlar için çok üzgünüm. bakamıyorsan allah rızkını verir diye çocuk yapmayacaksın. o çocuğu doyurup, okutup ve en önemlisi seveceksen yapacaksın. öyle hayvan gibi üreme içgüdünle çocuk yapmayacaksın.

  şimdi siktirin gidin diyorum hepinize.

 • netflix türkiye

  kendileri belirtmese de tercüman olmak için şu özellikleri barındırmanız gereken şirkettir:
  google translatte i ileri seviyede kullanmak,
  gerizekalı olmak,
  yaptığı işi siklemeyen biri olmak,
  özensiz iş yapmak,
  yaptığı işi götüyle yapmak.

 • aselsan başlangıç kiti

  işe başlar başlamaz yöneticilerini yalamaya başlamış tipe ait kittir.

 • burak yılmaz'ın beşiktaş'a transferi

  şizofrenleri harekete geçiren başlık. kimse qral demiyor kardeş siz qral diyip duruyorsunuz.

 • film yapımcılarının cinemaximumu boykot etmesi

  netflix türkiye için güzel bir orta ben olsam kısa vadede zararı göze alıp bu topa girerim.

  tanım: cinemaximumun hakettiği boykot.

 • tek gecelik ilişki yaşayan kadın

  #82126820
  bu adam neye bu kadar sinirlenmiş olabilir yahu? oğlum sen nası bir hastasın? ne bu öfke sanane millet sevişir sevişmez.

 • alman kucağında soru sorana yiğit denmez

  sen burada soru sor ahmet tutan mı var? yaz bi destan. ama öyle çanak sorular değil. harbi harbi misal deki iyi şeyler size ait de kötü şeyler neden dış güçlerin oyunu de?

  edit: bu entry' min üzerine şöyle bir mesaj aldım takdir sizin.
  https://prnt.sc/kz9l3i

  edit2: bi tane daha geldi.

  https://prnt.sc/kzcr9f

  isteyen avukat arkadaşa vekalet verip komisyon karşılığı tazminat davası açabiliriz.

 • tedavisi olmayan türk hastalıkları

  kraldan çok kralcılık. sanıyorum osmanlıdan kalma. cumhuriyete geçtik ama illa bir padişah yaratma isteği.

 • abd'nin türkiye'ye eşcinsel bombası atması

  öncelikle şunu belirteyim homofobik değilim. sanıyorum mehmet barlas bir şeylere kılıf bulmaya çalışıyor. kardeşim gay isen çık söyle. böyle ütopik fikir mi olur? eşcinselim çünkü abd bomba attı mı diyeceksin? mehmet barlas çık söyle varsa bir durum arkanda dururuz. tercihlerinizden utanmayın.

 • olgun kadınlardan hoşlanan genç erkekler

  hoşlanmanın ötesinde seviyorum. bir kere yüz hatları oturmuş oluyor. o yüzden bir artı puan. 2. si genellikle beyin yapıları oturmuş oluyor. bundan da 1 artı. 3. sü hayatını kurmuş oluyor, kendi ayakları üzerinde duruyor ve size yıkılma gibi bir derdi olmuyor. kendi bir kimliği ve karakteri oluyor bu en önemli kriter. evet çoğu erkeğe olgun bir kadınla olmak zor gelir zira kandırması zor olur. ama ben hastasıyım hem fiziken hem ruhen.

  edit: sözlük milf hunter doluymuş meğer. olgun bayanlar eqlesin kıpssss.

 • defne samyeli'nin bikinili fotoğrafı

  ne garip ülkedeyiz lan. sırf kadın tanınıyor diye. ne sikilir ne sokulur, cem abi de götürüyordur bilmem ne diye ağzının suyu aka aka buraya yazabiliyor adamlar. enteresan aynı arkadaşların anasını bacısını plaj da görsek "öfff abla da kütür kütür erik gibi" desek tacizci sayılırız. en başta da bunlar yazar. duyar kasmıyorum. empati istiyorum.

  edit: güzel olabilir hoş olabilir zaten bunu bu şekilde ifade etmekte sıkıntı yok. ama yok suyu üstten döker alttan alırım yok kütür kütür götürürüm vs. hayvanlığın alemi yok.

 • tinder

  yukarda ki yazarın da dediği gibi türk kızlarımız asla ve asla duruşunu bozmaz hepsi birer insanlık timsali, arkadaşları yükler, merak eder açar falan fiş mekan. ya bu uygulamayı bütün insanlık kullanıyor. yani çağ artık buraya gidiyor. eskiden insanlar arkadaş ortamında tanışırken artık daha kolay olan sosyal medyayı tercih ediyorlar. siz bu tercihe neden aşağılayıcı yaklaşıyorsunuz anlamıyorum. tercih etmeme hakkınız var ama tercih edene sövmek nedir?
  neymiş erkekler ilk görüşmede bana gelsene diyormuş. bak bak bak köpeklere bak siz kim köpek ingiltere düşesine böyle ahlaksız bir teklif yaparsınız. oğlum işi bilmiyorsunuz. önce aşık taklidi yapın niyetinizi belli etmeyin bir güzel inandırın kandırın ondan sonra sevişince terk edin.

  yurt dışındaki kızların da eşleşip konuşmadığı oluyor. olmuyor değil. ama oranlar türkiye'den çok daha düşük.

  edit: feministler gergin feministler hırpalıyor feministler sövüyor.

 • erkeklerden kadınlara giyim tavsiyeleri

  arkadaşlar göbeği olan bir erkek slim fit tshirt giyince nasıl görünüyor biliyorsunuz. heh fazla kilosu olan kadınlarda tayt giyince öyle gözüküyor. erkeklerden de örnek verdim ki cinsiyetçi yaftası yemeyeyim diye.