hemkelhemdesisman8
profili

 • fatih altaylı'nın cesur davranmasının nedeni

  taraf değiştiren fatih altaylı değil, patronu.

 • 6'lı masanın 1921 anayasasına dönüşü savunması

  türkiye'nin kuruluş tarihi 1923. 1921 anayasası demek türkiye'yi reddetmektir. 6'lı masa ateşle oynuyor.

 • ümit özdağ

  4 günde ümit özdağ'ın gerçek yüzünü gören ben, 12 senedir kılıçdaroğlu'nun gerçek yüzünü göremedim. çünkü ben chp'nin belediyelerinde çalışan asalak bir trollüm.

 • ümit özdağ

  ümit özdağ: "akp bir çeşit ihvan iktidarıdır. akp, türkiye'yi yönetilmesi gereken değil de fethedilmesi gereken bir devlet olarak görmüştür. bunun için türk devletinin kaynaklarını kullanırken kendi kaynağını değil de kafir ülkenin kaynağını kullanıyormuş gibi kullanır."

 • zafer partisi

  “aslan, ceylan, sırtlan ve zebra yan yana koşuyorsa orman yanıyor demektir."
  türk milleti türkiye'nin elden gittiğinin farkına vardı. ideolojik farklılıklarını bir kenara bırakıp, zafer partisinde toplanmaya başladı. bu yangına karşı birlik olmazsak malesef hepimizi yakacak.

 • zafer partisi

  eskiden akp'nin açılımı için, yarı ciddi arap ve kürt partisi deniyordu. şu andaki duruma bakınca sanki akp 2 ye bölünmüş, arap kanadını cumhur ittifakı, kürt kanadını millet ittifakı oluşturuyor. verdikleri kavga ülkeyi arapçılarmı yönetecek yoksa kürtçülermi kavgası. bir birlerinden hiç bir konuda farkları yok. bu durumda zafer partisi sadece akpnin oylarını bölmüş oluyor. kendinizi türk milletinin bir parçası hissediyorsanız ve gelecek için endişeleriniz varsa, 1 saatinizi ayırıp ümit hocayı dinleyeniz.
  https://youtu.be/qqzyjov2iq4

 • nevşin mengü

  kendisi fakir türk milletinin vergileriyle bir eli yağda bir eli balda büyüdü .türk milletine bu kadar kötülük yapmak için ne yaşadı merak ediyorum.
  edit: bu konu hakkında çok soru geliyor. babası eski chp milletvekili. kendisi evli olmadığı için babasından dolayı şu an bile bazı hakları kullanıyordur.

 • ümit özdağ

  bir oy ince'ye bir oy hdpye kampanyasında nedense muhalefetin oyları bölünmüyor. zafer partisine gelince nedense hemencecik bölünüyor. kardeşi pkk yöneticisi olan, kendisi hapiste ve pkk sevdalısı olan, demirtaş ekrem'i övünce millet ittifakı zarar görmüyor. ümit hoca milletin gönlündeki aday olan mansur yavaş'ı aday gösterince, millet ittifakı hemencecik zarar görüyor. kimin haklı olduğuna sandıkta türk milleti karar verecek.