debe başlıkları

carol ferris16
profili

 • erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular

  #78916831 çünkü seks sırasında kadınların çoğu bir şekilde öğretilmiş davranışları kırabilir ama orgazm sonrası bile olsa o öğretilmişlikler geri gelir. güzel olmadığı, o şekilde durmanın ahlaklı olmadığı gibi. aslında çok şaşıracak bir şey yok, bir çok erkek de bir şekilde kapar genitallerini zaten.

  #78915646 çünkü çok rahat....boyu uzatmak isteyen kadınlar tarafından rahatça kullanılabilir. ben de görüntüsünü sevmiyorum ama rahat olduğu kesin.

  #78915392 berkcanın tek amacının bizimle yatmak olduğunu biliyoruz. size bilmiyormuş gibi yapabiliriz. onu savundukça sizin sinirlenmeniz sizin bizi kıskandığınız ve sevdiğiniz anlamına geliyor yanlış bir şekilde. hastalıklı bir durum ama alışın gerçek bu.

  #78915222 iki metrelik bir adamla çıktım zaten.. boy farkını hiç de sorun etmedim. zaten ben de kısa değilim ayrıca malum uzun boy büyük ayak demektir.

  #78914754 eşim dışında beraber olduğum bir çok kişiyi aldattım. aldatma olarak da kabul etmiyorum zaten. her ilişkiye başlarken açıkça ortaya koyuyordum bir tek erkekle olabilecek bir kadın olmadığımı. eşimle tanışınca böyle bir şey aklımdan bile geçmez oldu. çok farklı bir şeymiş gerçek aşk dedim. şimdi eski günahlar adına eşime beni aldatırsan bir şey söyleme hakkım yok ben hep buradayım diyorum...aldatırsa öldürürüm o ayrı.

  #78911100 swinger yapabilecek kadar sağlam bir çift olabilmek önemli. bence. erkek için hep açık olan o kapı, kadın için yanlış şekilde açılırsa kadın o kapıdan çıkınca geri gelmeyebilir çünkü.

  #78799614 selülit elbette var. bir kere bu topraklarda genetik olarak daha yaygın..ikincisi yaş ile artıyor. üçüncüsü selülit denilen şey şişman olmayan kadınlarda bile olur (bkz ben) çünkü aslında sağlık belirtisidir. östrojen nedeniyle oluşurlar çünkü. selülitli kadınlar daima yatakta daha iyidirler. östrojenleri fazladır çünkü.

  #78809560 bir erkekte ilk bakmak isteyeceğim yer ayaklarıdır, her zaman mümkün olmadığı için yüzüne ve ellerine bakarım...

  #78810891 daha önce de yazdığım gibi iki yüzlüyüz bu konuda. yapacak bir şey yok.

  #78835508 sıklıkla siz istediğiniz için yapılmaya başlanan bir şey. ama sonradan zevk almayı öğrenen de az değil. kendi aramızda konuştuğumuz da bir kere yapıp da sevenine hiç rastlamadım. ama devam edenler heyecanı yeter diyor sıklıkla. uğraşmak gerektiği aşikar. konu ile yazım #68850428 okumak isteyene.

 • quentin tarantino denince akla gelenler

  (bkz: ayak)

 • ateistlerin göğüs bölgesinde nefes yok

 • star wars episode viii the last jedi

  eleştirilerin iyi olmasına görmeden inanmayacağım, hatta gördükten sonra da bir süre inanmayacağım film.
  hayır aynı şeyi force awakensda da yaşadık. herkes iyi yazdı. 1 sene sonra hepimiz kötü konuşmaya başladık hakkında.

 • bir erkeğin en seksi olduğu an

  herkes bir şey demiş ama böyle bacaklarınızın arasında iken tüm ağırlıklarını verdiklerinde de hiç fena olmuyorlar ( göbekleri varsa değil tabiki).

 • seks yaparken konsantrasyonu bozan şeyler

  çok kıllı bir erkeğin etek traşı yapmış olması ve penis çevresinin maymun götü gibi gözükmesi. gülmekten seksi unutabilir bazen insan.

 • sevgiliyiyle seks yapmak istememek

  evlenince o da istemez rahatlarsın.

 • 200 km/s ile giderken dinlenecek şarkılar

 • eşek bağlasan mezun olur

  kişi eşşekse her bölümden mezun olmuş olabilir. bu bölümün suçu olamaz.

 • ekşi sözlük'ün şaka maka 30'luk teyze kaynaması

  34 yaşındayım. senin tabirinle teyzeyim. görsen delirirsin o kadar yani.

 • cinsellikte kadınların şiddetten hoşlanması

  15 yıllık hayatında 500-600 kadın ile seks yaptığına göre bize sormanın çok absürd olduğu durum.
  demek öyleymiş işte.
  devam et sen.

 • kitap okumanın hiçbir faydasının olmaması

  (bkz: zevk almak için kitap okumak)
  çocuk yapmak istemediğin zaman da zevk alıyorsun ya seks yaparken..işte öyle birşey. kitaptan para kazanmıyor olabilirsin ama zevk alıyorsun. ha bak...tıpkı senin seyrettiğin aptal türk dizileri gibi bir şey. anladın mı?

 • bir kadının giydiği çorabı ıslatıp suyunu içmek

  ayaklarını öpsen daha mantıklı değil mi neden demleme cay yerine poşet çay peşindesin anlamadım dedirten içmedir.

 • ios 9.3

  bende hiç bir bug'unu izlemediğim sürümdür.
  herşey tıklıyorum herşey açıyor.

 • çocukla cinsel ilişki

  çocukla cinsel ilişki diye bir şey olmadığı için yanlış tamlamadır. çocuğa tecavüzdür doğrusu.

 • iki haneli iq ile yapılabilecekler

  oy verilebilir.