leyla ile mecnunun arasina giren ile23
profili

 • 22 haziran 2022 afganistan depremi

  üstedit: yorumumun hiçbir yerinde sevinç ile ilgili bir şey yok. ölüme sevinmem ben, ne demişim "geçmiş olsun" demişim. izmir depremi olduğunda 9gag'larda kafirlerdi zaten diyen, pakistanlı afaganistanlı itleri unutmadık daha. yineliyorum ölen masumların ruhları şad olsun. böyle çakma hümanistlik yapıp kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz ama yemezler.

  yobazların kafasıyla soralım:
  şeriat da gelmişti halbuki ama. olm siz kadınlar açık olduğu için deprem oluyor demiyor muydunuz?

  allah niye deprem yollamış ki kanunlarının hakim olduğu bir ülkeye. kadınlar burkalı, yani kapalı ötesi. daha ne gerekiyordu ki acaba?

  insan olarak cevap verelim:
  onlar hala türkiye'nin kâfir olduğunu düşünse de, buraya gelen sığırları kadınları, çoluğu çocuğu taciz etse de geçmiş olsun diyelim yine de, sonuçta insanız.

  edit: türkiye'de kendi insanınız öldüğünde, kafirlerdi iyi oldu diyenlere tepki göstermeyenler, burada göstermelik hümanizm kasıyor, çok iki yüzlüsünüz yemin ederim.

 • koç testislerini sote kavurma yapıp yiyen adam

  tamamen hatalı yaptı. kimyon çok baskındır o kadar konmaz, bu billurun pezevengi de kekiktir. tavaya yağ konmaz ya da çok çok az koyulur, kendisi zaten suyunu salacak. piştikten sonra çeyrek ekmekler hazırlanır, suyuna bastırılır üzerine kekik pulbiber karabiber atılır. ekmeğin içine doldurur gömersin. yanında da ayran olur buz gibi. çiğ soğan da yenmez adabı vardır onun. dedim ya tamamen hatalı yaptı eleman.

  bu arada yemeden ne kadar lezzetli olduğunu bilemeyeceğiniz için tuhaf gelmesi normaldir.
  protein açısından inanılmaz zengindir, çok faydalıdır.

  edit: ulan yazdıktan sonra fark ettim, banada tuhaf geldi bir erkek olarak bir başka hayvanın daşşağını yiyor olmak. peki bundan vaz geçecek miyim? yoo dostum yoo...

 • benzin fiyatları için formül sunun hükümet yapsın

  formülü şu: iktidar değişikliği

 • 9 haziran 2022 erdoğan'ın adaylığını açıklaması

  abicim elbette doğru değil ama bu sistemde kanun tek adam kimse odur, açın okuyun. olabiliyor mu filan diye sormayın rica ediyorum. boşuna hayır demedik başkanlık seçiminde. zaten bu sonsuz güç için mücadele etmiyor mu herkes.

  burada iki şey var:

  1.si anayasa tekrar sayılmayıp 3 sefer hakkı bittiği halde tekrar olunacak. (kazanırlarsa zaten bu anayasayı son görüşümüz olacağı ortada, hemen yenisi yazılacak)

  2.si bu yasayı geçersiz kılmak için erken seçim yapılacak. yani bir şekilde engel maddeyi bypass edecekler.

  veya kendi fikrim, ortada henüz bir şey yokken muhalefetin adayını öğrenebilmek için yem atılıyor da olabilir.

  iki tarafta şunun farkında, bu seçim ya alınacak, ya alınacak. kaybetmek bir seçenek değil. bu seçim çok önemli olduğu için herşeye hazırlıklı olmakta fayda var.

  ha evet, anayasa maalesef sadece fakire işliyormuş, bir kez daha ispat oldu

  edit: keşke kanunlar sonuna kadar uygulanıyor olsa evet ama, bize düşen oylarımıza, sandıklarımıza sahip çıkmak ne diyeyim yani.

 • dünyanın en iyi 50 mutfağı içinde 17. olmak

  şimdi eğip bükmeyelim yunanistan'ın haklı bir şekilde ikinci olduğu listedir.

  bakıyorsun yemeklerine:

  imam bayildikis
  patlican oturtmaki
  karniyarikis
  etlikis dolmasos
  smyrna köftekis
  mıhlamaki
  zeytinyağli taze ayşeki

  tatlılar:

  baklavaki
  tel kadayıfıkis
  sütli nuriyesos
  tulumbakis
  maraş dondurmasıkis
  güllaçikis

  gibi gibi gibi... baksana şu listeye, bunlar birinci olmasında biz mi olalım amk. ;)

 • büyük meme

  eğip bükmeye gerek yok delikanlı gibi söylemek lazım: emmesi, yoğurması, mıncırması, ısırması en güzel olandır.

 • buram buram seks kokan şarkılar

  öp beni, yala beni, yut beni, şap beni... manyak manyak işler...

  tek geçerim.

 • batılıların türkleri arap gibi gösterme fantezisi

  arap zaten de ondan. bir millet daha var mı yeryüzünde milliyetinden bu kadar fazla nefret eden ve din kisvesi altında vaz geçmek isteyen?

  biz batılı mıyız diye diye dalyaraklar araptan çok arapçı oldular. ee ne diyelim bu kadar aşkla arap olmak isteyen bir millete. polonya'daki şirketin türk deyip pakistanlı kullanması da haklı bir davranış aslında. sen özüm diye diye sanki ortadoğuluymuş gibi davranırsan, elin oğlu peki der öyle gösterir.

  söyleyene değil, söylettirene bakacaksın kardeşim.

 • ateist biriyle evlenir miydiniz röportajı

  ben ateist olayına değil de, "çocuğunuzu kime emanet ederdiniz" videoauna takıldım. dinciye, dindara, muhafazakara çocuğumu emanet eder miyim lan ben. heriflerin elinde "şeytana uydum" diye bir argüman var. kaldı ki evladımı kimseye emanet etmem. eden gerizekalıdır açık ve net. hele hele bir dinciye çocuk emanet etmek. deselerki kıyamet kopacak, yok olacak kopsun amk yine de çocuğumu kimseye, özellikle de bir dinciye emanet etmem.

 • van'da öğrenciye saldıran köpek sürüsü vahşeti

  yalnız bakın bu çağda sokakta hayvan tarafından parçalanmak ya da yenilmeye çalışılmak bir utanç vesikasıdır

 • suriyeli çocukların okulda terör estirmesi

  entegrasyon diyenlerin kulakları çınlasın. buralar bizim diye büyütüyorlar çocuklarını. tıpkı hatay bizimdi diyen suriyeli öğretmen gibi. siz daha entegrasyon diye avutun kendinizi. ne çok türk düşmanı varmış lan memlekette.

  nefret var içlerinde diyoruz, ırkçılık yapmayın diyorlar. ulan 3 suri çocuğun 1 türk çocuğun gözüne dal sokup gözünü oyduğunu ne çabuk unuttunuz.

  meydanda kafa kesilirken öğren oğlum diye çocuğunu havaya kaldırıp, izlettiren bir milletten bahsediyoruz lan burada.

 • suriyelilere hastane bedava değil bakanlık ödüyor

  aman yarabbi aydınlandım. ben de gökten o paralar gökten zembille iniyor sanıyordum. neyse cebimizden para çıkmadığını öğrenince rahatladım. allah'tan bakanlığın kendi parasıymış, biz de mal gibi vergilerimiz sanıyorduk iyi mi :))

 • chp gençlik kolları danışmanının eski tweetleri

  lan bir ülkede birinci parti olmak için, illa bir dinci terör örgütüne ya da kürtçülük iddiasında olan bir terör örgütüne mi yanlamak gerekiyor yani nedir?

  ulan fetöcü oldunuz, pkklı oldunuz da amk yerinde bir türk olamazdınız lan.

 • 23 mart 2022 et ve süt kurumunun açıklaması

  resmen taşşak geçiyorlar bizimle. hay amk kime ne yaptık da, şu hayatlarımızın 20 senesinin böyle saçma bir dönem için heba olması yazıldı. kuyruğa girenler için önemli mi?

  değil!!

  amk böyle kaderin...

 • filistindeki düğünde rezalet sözler

  yahu koca bir millet i karıştırma diyorsun da kardeşim.
  suriyelisi çok mu farklı?
  milletin karısının kızının götünü başını çeken pakisi çok mu farklı?
  sırf bir kez olsun tecavüz edeyim gerisi önemli değil deyip, kızcağızın kafasına taşla vurup öldüren afgan çok mu farklı?

  yani gören de ülkelerinde çok iyi eğitim veriliyor da, bunlar eğitim alamamış cahiller gibi konuşuyorsunuz. milletin karısına kızına ganimet gözüyle bakıyor olm bu coğrafyanın erkekleri.

  taliban diyorki; erkeklerimiz kadınlarla nasıl konuşacağını bilmez. sonra da erkeklerin kadınlarla konuşması haramdır. ee amına koduğumun salakları bundan geri kaldınız işte. yok şu dinen caiz değil, yok bu dinen haram, yok o dinde yok.

  ondan sonra batı bizi geri bıraktı. sadece o bırakmadı, sen de bıraktın. ve bunu sevdin hiç bama martaval okumasın kimse.

 • ümit özdağ'ın erdoğan'a suriyeliler cevabı

  türkiye kimsenin şahsi toprağı değil. kimse benim ülkeme dünyaya haber salıp herkesi çağıramaz. bu ülkenin kendi insanı yok mu da her geleni sikli baba tekkesi gibi içeri buyur edelim. ispanya kayalardan attı kimse ırkçı demedi. polonya erkekler giremez dediğinde kimse faşist deyip karşı çıkmadı. biz öyle bir şey de demiyoruz, ülkelerine geri gönderilsinler diyoruz. bunu da demeye hakkımız yoksa, amk yerinde ne bok yemeye duruyoruz?

  hayır sanki görende ülkeye gelenler doktor, bilim adamı, sanatçı, hukuçu filan zannedecek. bakıyorsun milletin kıçını başını kameraya alanlar. kızın kafasına taşla vurup öldüren tipler.

  bu ülke kolay kazanılmadı, tarihimiz götten uydurmalarla da yazılmadı kendinize gelin.

 • osmanlı motosiklet kulübü

  hasanoğlan köy enstitüleri'nin videosuna baktım dün gece. 1915 senesi filan, abi üzerinde yırtık elbisesi olmayan bir tane çocuk yok. hepsi yamalı, sersefil, üstü başı dökülen aç bilaç çocuklar. neyse sonra da 1930'daki küçücük çocukların kar beyazı kıyafetlerle, öğretmenleriyle tekerleme söyledikleri bir videoya baktım. arkadaş 20 seneden kısa sürede, bir milletin evlatlarının 600 sene konulmadığı kadar insan yerine konduğu bir fark vardı.

  seni eğitmeyen, okutmayan, geri bıraktığı yetmezmiş gibi yok divan şiirlerinde, özlü sözlerde aşağılayan, etrakı biidrak diyen, türküm demene bile izin vermeyen, kendine diz çöktüren, herşeyi yasak eden bir devlete aşkla bağlı olup da, sana eğitim veren, sağlık hizmeti veren, tarımla tanıştıran, insan yerine koyan, milliyetini söylemeyi yasak etmeyen bir devlete kin güder, nefret besler bazı insanlar anlamak mümkün değil.

  çok ilginç bir ülke, neyseki osmanlı değil türk oğlu türküm.

 • mod yükselten şarkılar

  sia - unstoppable

  muse - knights of cydonia

 • merdan yanardağ'ın siha'lara oyuncak demesi

  ne rusya aşkıymış amk ya. tamam şirket iha, siha'yı 1'i 5'e yapıyor deniyor, olabilir şaşırmam da, ama başarısız filan da değil lan. bayağı bildiğin tarumar ediyor hedefleri.

  bildiğin avrasyacı çıktı ya lan çoğu kişi. olm anlayın ha amerika, ha rusya, ha çin. bunların hepsi emperyalist, kapitalist devletler. babanızın oğlu gibi savunuyorsunuz amk ya..lan bu dalyaraklar değil miydi bizim 33 askerimizi şehit edenler?

  bir taraf kapısına gider, bir taraf rusya'nın bütün yaptığı kötülükleri görmezden gelir. yeterin allah aşkına kusturdunuz ya.

 • kimse yaşattığını yaşamadan bu dünyadan ayrılmaz

  bize kötülük edenler krallar gibi yaşayıp öldüler. herşeye inanırım bu saçmalığa inanmam. yok öyle bir şey.