isimbulunamadi7
profili

 • bankacı kadınlar

  üst edit: bir abaza başarılı ve güçlü, şık kadın oldukları için ilgimi çekiyorlar gibi bir şey yazmıştı az yukarıya. silmiş. entry ona ithafendi.

  başarılı, güçlü asfjfjfjfjfjfj
  tamam başarılı olanı da vardır da bankacı demek başarılı mı demek? hepsi mi başarılı insan kategorisine giriyor o gördüklerinin?
  başarısız kadın nedir? taş ocağında taş sökenler falan mı?

  kimler nasıl bir hayal alemide yaşıyor yarab.

  aha şunlarda yazmış demek istediğimi:
  (bkz: #128980151) (bkz: #128980124) (bkz: #128980221)

 • mercedes'in 2015 yılı fiyat listesi

  (bkz: #128545681) görsel

  ahahahaaaaaaaa tahmin ettiğim üzere daha ilk sayfadan ezikler damladı.

  ülkede fakirleşmekten acısını, hırsını aşağılık kompleksi olarak dışa vuran korkunç bir ezik kitle var. adamlar alamadığı her şeye bir şekilde nefret kusuyor. c serisinin dizel motorunu renault ile ortak geliştirildi diye adam tekerini bile alamayacağı arabayı kötülemeye çalışıyor, halbuki alanlar o biçim tadını çıkarıyordur. eminim şu anki piyasada sıfır clio bile alamayacak kadar fakir ve vasıfsız bir karakterdir bu. ama bunun acısını sorumlularına sormak yerine böyle yanlış yönlere nefret kusuyor. kaldı ki başlık arabanın kalitesi bile değil fiyat artışı üzerine odaklanmış. ben şahsen o dönemde o fiyatlara dizel bir c serisi alıp bu pahalılıkta 10 sene tadını çıkara çıkara kullanmayı çok isterdim, alan arkadaşlarım keyfini sürüyor. birkaç kere kullanma fırsatı buldum, uçak gibi araba. zaten dünyada satış rekorları kırmasından belli.

  ama aşağılık kompleksi böyle bir şey. adamlar araba başlıklarında mercedes'e passat'a, telefon başlıklarında apple'a samsung'a nefret kusuyor. sorun onlarla ilgili değil bunu idrak edecek kapasite ve zeka yok. fakirliğin ve vasıfsız olmanın hırsını ve acısını oralara yansıtıyorlar. çünkü içten içe biliyorlar ki bu ülkede avrupa'nın dilencisi kadar bile bir şey sahibi olamayacaklar artık.

  bu tipler o yıllarında da sözlükte bmw 3, mercedes, audi, passat, audi modellerine akllarınca bok atarlardı. bmw 3 aldım o yıllarda ve uçak gibi araba, her alan çok memnun. passat alan da memnun, audi alan da. bu tipler o yıllarda o arabaların yarı parasını çıkaramayan ezik tiplerdi, şu an yarısını değil tekerini bile alacak durumda değiller ekonomi nedeniyle. işte hak ettikleri tam da buydu. çalışmak ve daha iyisini biz yapalım demek yerine başkasınınkini karalama yolunu seçenler bu sona müstehaktır. teker değil düzgün besin alamayacak hale geldi o vasıfsız güruh. o biçim acıyla kıvranıyorlar şu an. müstehak ama. gram acımam.

 • odtü'nün bir olayının kalmaması

  öncelikle odtü mezunu değilim, eşdeğer puana ankara'da başka bir üniversitede okudum. ama:

  doğma büyüme ankaralı birisi olarak odtü ismi hiçbir zaman bana orta doğu coğrafyasını hatırlatmadı, kulağa ve beyne ilettiği mesaj asla öyle değildir ankara'da. çevremde hiçbir kimseden de böyle bir şey duymadım.

  odtü deyince aklına orta doğu ülkeleri gelen kişi ya apartman üniversitesi mezunu bir tiptir ya da odtü'yü kazanamamış bir tiptir. bu tiplerin hayatlarında odtü ile ilgili bir görgüsü, bilgisi, sohbeti gerçekleşmemiştir o yüzden odtü deyince akıllarına beyinlerinde orta doğu kelimesi ile ilgili var olan tek kavram yüzeye çıkar (orta doğu coğrafyası). halbuki bizim çocukluk ve gençlik dönemimizin tamamında odtü deyince gözümüzde harika bir üniversite canlandı. odtü mühendislik deyince hele...

  odtü hem ankara'nın hem türkiye'nin gururu bir üniversitedir.

  orta doğu teknik üniversitesi. ismi bile çok güzel. metu :)

 • getir kuryelerinin toplanıp adam dövmesi

  bir adama 4-5 kişi giren kişiliksiz, karaktersiz, korkak primat sürüsünü gözler önüne getirmiştir.

 • ofiste tırnağını kesen çalışan

  ağır görgüsüzdür.

  bitince üzerine bir de oje süren versiyonları ağır görgüsüz + orta doğuludur.

  (bkz: #125013114)
  görsel

 • telefonunuzun alarmı kaç farklı saate kurulu

  (bkz: soru başlık açıp birkaç yazarı çaylak yapmak)

  (bkz: soru başlık altına cevap entry girilir mi)

  (bkz: soru şeklinde başlık açmak)

  (bkz: soru başlığa cevap entry girmek)

  bazı sığırlar forum kullanır gibi kullanıyor sözlüğü. bu embesil, düşük zekalı tipler iyiden iyiye bokunu çıkarmaya başladı sözlüğün. o sınırda zekası ile zaten ileride de size faydalı bir entry yazma ihtimali yok, engelleyin geçin.

 • facebook'ta yayılan iznim yok salgını

  tam bir turnusol bu olay.

  mühendisinden, doktoruna, çaycısından, genel sekreterine her meslek grubundan mal olanları ayıran inanılmaz bir turnusol. insan görünce inanamıyor.

  adam/kadın 8 paragraf yazı paylaşmış fotoğraflarımın bilmem neyine izin vermiyorum falan diye. yarın son günmüş ahahahahaha

  ulan yaşlı dede nine tayfası inanır paylaşır tamam da gencecik 1-2 üniversite bitirmiş tipler bunlara inanıp paylaşıyor, hakikaten ülkede mallık seviyesi korkunç düzeyde artık. yaşlılara çok görülmez de şunu yapan genç ve orta yaş ağır maldır.

  eğitim biterse olacağı buydu işte.