biricik bardot mother of turtles8
profili

 • rte'nin su içmekten korkması

  arka tayfanın bu duruma gülüp aynı suyu tekrar itelemesi.

  orada hiç kimsenin birbirine güvenmediğini ve güvenilmeyecek adamlar olduğunun göstergesi durum.

 • ağzıma işe diyen kadın

 • ısırma isteği uyandıran şeyler

  bebeklerin tombik kruvasan tipli kolları. insanın dişleri kamaşıyor.

 • flört+söz+kına+nişan+nikah+düğün+balayı

  flört-söz-nikah-balayı olarak sürecin daraltılması gerekir. bizim insanımız ameleliği ve bu amelelikten ortaya çıkan şatafatı seviyor maalesef.

 • onlyfansçıların hapis cezası almaya başlaması

  bütün psikolojisi bozuk tiplerin, topluma faydası olmayan kıytırık insanların, minik beyinleri ile savunmaya geçtiği kadın. onu savunmuyor olmanın adı kıskançlık değil. bu çok daha ciddi bir mevzu.

  yeter ki soyunsun vergi kaçırsa da olur tayfa fikir beyan etmesin. sen enayi misin üç kuruş maaşına vergi adı altında kıyım yapılıyor. doğal gaz faturasına ağlayanlar gelmiş burda merve taşkını savunuyor.

 • ev yapımı powerpuff girls

  görsel

  hayır çocuğum hepsi yanlış. mis gibi kokman için duş+deodorant, geleceğin parlak olsun diye iyi eğitim. ağzının tadı bozulmasın diye anneni reddetmen yeterli olacaktır.

  (bkz: anne babalara çocuk yapma ehliyeti verilmesi)

 • küçük çocuğunu cinsiyetsiz olarak yetiştiren anne

  çocuğun fikrini aldın mı hangi cinsiyette olmak istiyor ve kendisini nasıl hissediyor? muhafazakar bir ailenin 9 yaşındaki kızına başörtüsü taktırması kadar saçma. özgürlüğü algılayamayan akıl hastası kadın.

  edit: küçücük çocuk cinsiyetini nerden bilsin diyenler olmuş. o kadar iyi biliyorlar ki. kız çocuklarının 3 yaşında bile ne kadar nazlı, hassas oje ruj meraklısı olduğunu ve cinsiyetinin farkında olduğunu hiç mi görmediniz, duymadınız ? iç güdüsel durumlarda söz konusu. aynı zamanda erkek çocuklarının da süper kahramanlara olan ilgisi çok bariz. oyuncak seçerken bile erkek çocuklarına hitap edecek şeyleri kimse müdahale etmediği halde kendilerinin seçmesi tesadüf mü ? insanlar çocukken bile cinsiyetlerinin farkındalar. bırakın kendileri büyüsün yönlendirilmeden.

 • türk kızlarının en büyük sorunu

  sizin gibi gerizekalı erkeklerle aynı ülkede doğmuş olmamız

  edit: mesela üstteki gerizekalının profil fotosunu görünce midem kalktı yediğim elmayı kenara bıraktım. ama sorsan türk kızı bakımsız türk kızı şöyle böyle . sen nesin o zaman idiot. 3 gram kası var yok ,kıllı göğsünü pp yapmış. gövdenin genişliği 10 cm .

  editttt :bu fotoda yüzümde fondöten yok, ruj yok , göz kalemi ve rimel var . yüzüm tarla olmuşmuş sjsjsjsjdjdj en çok övgü aldığım şey yüzüm, ve yüzümün pürüzsüzlüğü .gömecem diye niye böyle saçma olaylara girdin ki . :/ acıdım şuan adamın çaresizliğine.

  son edit : adıma başlık açıp kendi bedenimle ilgili ne yapmam gerektiğine dair tavsiyelerde bulunan insanlar olmuş (bkz: @lotronturkey) bu yüzden sizin gibi erkeklerle aynı ülkede doğmanın büyük sorun olduğundan bahsetmiştim.beni anlayan ‘ insanlar’ erkek kadın farketmez anladı. anlamayanları kendi asalaklığıyla baş başa bırakıyorum.