oyledusunmuyorum63
profili

 • mesajı gördüğü halde 7 saat sonra cevap veren kız

  ne zaman müsait olursanız o zaman cevap verin veya içinizden gelmiyorsa siz de cevap vermeyin.

  işi vardır, o an tam performans cevap veremeyecek gibidir, modunda değildir, sizinle o an konuşası yoktur bir ton sebebi olabilir, hiç fark etmez.

  tavır koymayın, bu konu ile ilgili laf çarpma gibi davranışlara hiçbir şekilde girmeyin. şunu anlayın, insan ilişkilerinde zorlamalar her zaman iletişimi zayıflatır ve sonunda kopartır.

  olacağı varsa zaten sizinle konuşmayı devam ettirecektir. olacağı yoksa da zaten üzerine konuşulacak bir konu yoktur. kafanızı yormanıza, diretmenize değmez.

 • istanbul'da 19. kattan şampanya şişesi atan iranlı

  abartıyor muyum bilmiyorum ama ceza kanunumuzda yapılacak bir düzenleme ile bu tarz hareketler sonucunda kimse ölmemiş olsa dahi, ilgili kişiye “olası kast ile öldürmeye teşebbüs etmek” suçunun en azından indirimli bir halinin verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

  aynı şey trafikte makas atan orospu evlatları için de geçerli. öyle trafiği tehlikeye sokmaktan idari para cezası değil, vereceksin alt sınırı 5 yıl olan hapis cezası, bak bakıyım nasıl azalıyor böyle sikik tipler.

 • 8 temmuz 2022 zamlı maaşı görünce yaşanan mutluluk

  olmayan mutluluktur.

  zam değil sabun köpüğü o. içtiğin bir kahve 30 lira abim neyin mutluluğundan bahsediyorsunuz gözünüzü seveyim.

  şimdi bu haliyle 38 gün nasıl geçecek onu düşünüyorum.

 • babalarını başka bir kadınla basan ailenin videosu

  bölmek istemem ama kadının “sen de çekileceksin davadan” gibi bir söylemi var. adam “gidin” diyor, çocuk “babamın evinde” kadın var diyor, kız telefonda “benim babamın evine gelmiş” diyor. oturan kadındaki rahatlık da bundan kanımca, aile evinde iş üstünde basılmış gibi değil. koltukta çerez yiyorlar. zaten ev de bildiğin eşyalı 1+1 ev gibi, valiz alınmış ve gelinmiş izlenimi oluşturdu.

  kuvvetle muhtemel boşanma aşamasındaki çiftlerden bir tarafın, mahkemeye haklı bir sebep sunmak için yaptığı bir baskın olayı.

  eğer öyleyse adam konut dokunulmazlığının ihlalinden ceza davası bile açabilir.

  12 saniyelik videodan en fazla bu kadar çıktı.
  better call oyledusunmuyorum.

 • evlilikte seksin bitme sebebi

  sizden rica ediyorum, şu başlık altında sadece daha önce en az 1(bir) defa evliliği deneyimlemiş olanlar yazsın.

  her sike yapacak bir yorumunuz var amk. “ağğğbiii ben sevgilimle bir defa eve çıkmıştım, vuruyordum tavana yapışıyordu ihihi” falan diyip burada komik duruma düşüyorsunuz. yemin ediyorum sözlüğün en kanser kitlesi bunlar gibi geliyor bana. abim demek ki böyle bir şey oluyor ki başlığı açılmış, kitleler hemfikir olmuş. gidin seks yapmak isteyenler başlığında yazın seks hikayelerinizi.

  evlenip de bu durumu yaşamayanlara ise hiçbir şekilde lafım yok, ne mutlu onlara.

  bu konuda bir iki kelam da ben etmek isterim. bu defa sebebi tek taraflı değil gençler üzgünüm. erkeğin/kadının salmasıyla ilgisi yok yani.

  kendini salsan da, salmasan da, karşındaki yunan tanrı/tanrıçası olsa da, o evlilikte seks bitecek. bitmese bile ifası gereken bir görev konumuna gelecek. ayıp olmasın artık diye çok istekliymiş gibi rol yapacaksın, işiniz bitince de sevgi sözleri söyleyip, bambaşka iç seslerle uykuya dalacaksınız.

  sebebi basit. seks, heyecan gerektiren bir aktivitedir. bir noktadan sonra ön sevişme evresi dahi benzer olan sekste de heyecan aramak pek mümkün değildir. düşünsene aynı insan, aynı yaklaşım, aynı meme, aynı penis her neyse, ne çıkacağı o kadar belli ki zaten, daha ilk göz göze geldiğin anda serim düğüm çözüm olarak senaryoyu kafanda çizip bitirmiş oluyorsun.

  çoğu evli için seks öyle bir noktaya geliyor ki, artık "bana ilişmese de yatsak" noktasına dönüyor olay. inanmazsınız ancak bu erkek için de böyle oluyor. lafım size yani heyecanlı kardeşlerim, öyle vurdum tuttum çektim olaylarına elveda diyeceksiniz. gerçekten o “hayatı boyunca tutkulu seks arayan” siz değilmişsiniz gibi, seks yerine dizi izlerken uyuyakalmanın daha cazip geldiği durumlar olduğunda anlarsınız ne demek istediğimi.

  tutup karşıdakinin bedenini suçlamayın yani. suçlu iki taraf da değil, doğamızın gereğidir.

 • lüks araçların içinden hep yakışıklı erkek çıkması

  bu nasıl bir illüzyondur ki, dar paçalı nargile müptelasını bile yakışıklı gösteriyor.

  (bkz: tamamen duygusal)

  ekşici bmw'li yiğitler şimdi arkadaşın dm kutusunu fotoğraflarıyla patlatıyordur zaten. sabaha fikri değişir genç kardeşimizin.

 • çocukları gizlice videoya çeken pakistanlılar

  ciddi bir milli güvenlik sorunudur. önlem alınmazsa yakın geleceğimizde terörün verdiği zarardan fazlasını verme potansiyelleri var bunların.

  bu işin siyaseti, ideolojisi de yok. can güvenliği söz konusu. kim bilir ne iğrenç, hayal dahi edilemeyecek düşünceler var örümcek beyinlerinin içerisinde. orta doğulu işte, dünyaları bastırılmış cinsellik ve kafa kesme üzerine kurulu.

  şu görüntüleri görüp hâlâ hümanizm kasmaya çalışanın aklından şüphe edeceğim. kanserli hücre gibi yerleşiyorlar içimize.

 • açık giyinen kadınlara dansöz diyen teyze

  yine standart paket;

  benim yaşım kaç,
  büyük resmi görün,
  ben anneniz yaşındayım,
  uyarmakla yükümlüyüm,
  bana soracaklar vsvs diyen mide bulandırıcı çomar replikleri.

  şu “büyüklere saygı göstereceksin” tatavasını kim çıkardı acaba ya. çocuklar yemin ediyorum saygılarından iyi sabretmişler.

  sana ne amın feryadı diyip kovalayacaksın aslında yanından da, işte o seviyeye inemiyor insan.

 • habertürk'te canlı yayındaki konuşma

  kibarlık aslında bunun adı, yapmayı unutmuşuz o yüzden ters geliyor olabilir.

  insanların birbirini böyle mutlu etmesinde bir sakınca görmüyorum. hatta gayet pozitif geldi bana.

  sorun, bunu haber yapan o karanlık zihniyette.

 • 66 yaşındaki ninenin aşık olup dolandırılması

  şu halkın başına ne geliyorsa sevgi eksikliğinden geliyor.

  aşkilopum kübroşum diyene de 100.000 vermezsin. balım, sütlü çöreğim, çemensiz pastırmam dese neyse.

 • seni seveni seç kendi sevdiğini değil

  saçmalık.

  sonra hayat boyu aklın kendi sevdiğinde kalsın. böylece hem kendine hem de seni sevene hayatı zehir etmiş olursun.

  sevmediğin insanla sırf seni seviyor diye hayat mı geçer?

  (bkz: dolu gibi gözüken bomboş sözler)

 • camilerde ilim de yapılıyor

  sen önce o elindeki kılıcı bırakacaksın.

  zira ilim kalemle yapılır, kılıçla değil.

 • rte'nin kedili fotoğrafı

  "yanarak can veren hayvanlara hiç 'büyükbaş, beyaz et' dememiş; ölen hayvanından bahsederken sesi titreyen, acısı taze adama gülerek 'öldürdün mü?' diye sormamışım gibi çek."

 • sincan'da pompalıyla lokantaya saldırılması

  orada polisin de görünmesi trajikomiktir.

  net bir şekilde bir cana kastetme durumu var ve o magandaya etkisiz hale getirilecek derecede müdahale edilmiyor.

  (bkz: polisin zor ve silah kullanma yetkisi)

  emniyete haber verin kimse emniyette değil sözü bu kadar doğru olmamalıydı.

 • rabbine sorumlu gençlik yetiştirme arzumuz var

  önce kendi çocuklarınızdan başlarsınız umarım. zira diğerlerinin sizin yönlendirmenize pek ihtiyacı yok.

  (bkz: akp çocukları)

  edit: tam başlık sahibine kaçtı diye sallamaya başlıyordum ki, kendisinin leyla olduğunu gördüm. şöyle göz kanatan bir görsel var elimde. konu ne diye mesaj atan arkadaşlar için buraya bırakıyorum.

 • kocaeli'nde başından vurularak katledilen genç kız

  hiç şaşmıyor şu profil. tabanca fotoğrafları, tespihler, saçma sapan dövmeler, nargile dumanları, kendine has tıraşlar. adamın tipini görmedim ama o kadar iyi tahmin edebiliyorum ki, çizsem ve sonra karşılaştırsak çok benzer bir şey çıkacağına eminim.

  ülkenin başındaki en büyük sorunlardan biri de şu son dönemde önleri açılan, kendini mafya sanan tipler ve kural tanımaz hareketleri.

  birilerine güveniyorlar, nasılsa o yazan cezaların bir şekilde indirileceğinin farkındalar. o yüzden umursamadan etrafa saldırıyorlar.

  sizden de, size yolu açan bu sistemden de tiksiniyorum.

 • yazarların midesine dokunan şeyler

  aşırı derecede gerginlik ve sinir hali.

  anında yanmaya başlar. neye gerildiğimi dahi unuturum.

 • trafikte en çok küfredilen hareket

  takip mesafesi bıraktığım öndeki arabayla arama dallamanın tekinin makasvari bir hareketle girmesi.

  aynen göt lalesi, ben öndekinin kıçına kadar girmeyi bilmiyordum değil mi?

 • akp'li tanıdıkların ekonomik duruma tepkileri

  iş yerimde son dönemde çok artmıştı bunlardan. son dönemde dediysem son 10 yıldan bahsediyorum, alımlar hep bu kanattan oldu çünkü.

  şimdi yavaş yavaş konu açılınca sessizleşiyorlar. ekonomi bahsi açılıyor mesela, bir uzaklara dalma görüyorum. fakirleştiler çünkü. hepsinin en az 3 çocuğu olduğu için de yetiremiyorlar parayı. kendilerine zaten yeni kıyafet almak şöyle dursun, çoğu zaman eve götürecekleri temel gıdaları dahi almakta zorlanıyorlar.

  öyle dut yemiş bülbül gibi uzaklara bakıyorlar o yüzden. cumalara gitmeler, abdest aldığını belli edecek şekilde paça sıvayıp terlikle gezmeler de yavaş yavaş azalmaya başladı. muhtemelen önümüzdeki seneye kalmaz ve benimle muhaliflik yarışına girerler. seçim sonrası gittiklerinde de ben en koyu malum partili olurum, onlar yine muhalif ve mağdur olur. tarih boyunca böyle olmuştur çünkü.

 • 1.80 boyundaki türk erkeği

  1.78'dir.
  bu bir görgü kuralıdır.