raskolnikovun cebinde kalan son ruble7
profili

 • ismi xena olan kıza akrostiş şiir yazmak

  xiaomi kullansana güzel kız
  en harika telefonlar onda
  nah mı çektin sen bana
  ağzını yırtarım yelloz

 • hamile kediyi pitbulla parçalatmak

  neden? neden yahu, neden? nasıl bir zevk alıyorsunuz şu dili dişi olmayan hayvanlara eziyet etmekten? neden hâlâ bu ülkede, "bundan daha kötüsü olamaz" dedikçe, daha beterini görüyoruz? hayalinde canlandır deseler, vallahi ben bu sahneyi hayal bile edemezdim. söz konusu vahşete twitter'da denk geldim. yavrucağızın kaçmaya çalışması, çırpınması içime oturdu be. anne üstelik o kedi. allah'ım, akıl alır gibi değil. biz bu kadar vahşi insanla nasıl aynı havayı soluyoruz? nasıl delirmeden yaşıyoruz? nasıl biz böyle zıvanadan çıkmış yaratıkların kafasını gözünü patlatmak için bir araya gelip organize olamıyoruz? off, sorular sorular...

 • tırt tiplerin bayıldığı sözler

  "yılandan korkmam, yalandan korktuğum kadar."

  “benim sana verebileceğim çok bir şey yok aslında; çay var içersen, ben var seversen, yol var gidersen.”**

 • ölmenin en kötü yanı

  herkesin güle oynaya yaşamaya devam etmesi. lan ben ölmüşüm ben, hepiniz yas tutsanıza, yemeden içmeden kesilsenize ibneler! bakıyorum da herkesin keyfi yerinde.

 • insan ruhuna en iyi gelen şey

  kaygısızlık diyebilirim. gelecek kaygısı, sorumlulukların verdiği kaygılar, sağlık kaygısı ve diğer tüm stres sebebi kaygılar, kişiyi mahvediyor. çok şükür ben kendim için kaygısız yaşamanın formülünü buldum ve bu, ruhuma fevkalade iyi geliyor. *

 • fatura yüzünden enerji bakanına küfreden vatandaş

  çarşı pazar alışverişindeki fiyat artışını "fırsatçılık yapanlar var" diyerek savuşturdular ama elektrik faturası, kritik eşiğe temas etti sanırım.

  hiçbir ekonomik sıkıntım olmamasına rağmen ve ekonomik sıkıntılar bu kadar yoğun değilken, tüm ülke insanı için daha demokratik hayaller kuran bir insan olarak kendimi ziyadesiyle vicdanlı, ziyadesiyle namuslu bir birey olarak görüyorum.

  kötü gidişatı eleştirmek için şahsen zarar görmeyi bekleseydim, bu benim için bir kalitesizlik göstergesi olacaktı. şükür ki böyle bir erdemsizliği göstermedim.

  bu dayı gibi dayılar, bizim demokratik bir çerçevede yaptığımız eleştirileri hainlik olarak görüp, bizim gibilere küfür ederlerdi. şimdi bizim kullanmayacağımız kelimelerle, galiz küfürlerle, bir zamanlar toz kondurmadıklarına saydırmaya başlıyorlar. sen kim köpek, sayın enerji bakanıma enerjik laflar ediyorsun? keline sıçtığımın fetöcü provokatörü!

  bundan sonra böyle, sizin gibileri hoplatan benim dostumdur. algı kanallarınız açılıyor, ferahlarsınız.

 • mesleğini bir cümleyle anlatmak

  - erkekten de .... oluyor muymuş yahu?

  edit: hemşire değil. hostes değil. dansöz hiç değil amk :) konsomatris tahmininden sonra buraya yazmaya karar verdim. okul öncesi öğretmeniyim arkadaşlar. biraz daha beklesem orospu musun diye soran çıkacaktı. :)