jeffrey dahmer20
profili

 • duyar kasma+boş yapma+düştüm+kral+aynen

  yeni jenerasyonun mide bulandıran söz öbekleri. tamam her jenerasyonun kendine has cümleleri vardır ama sizinki de çok kalitesiz ve bayağı be kardeşim. bu kelimeleri kullanan insanların, mental gelişimini tamamlamış olma ihtimali yoktur. bakın yaş ile alakalı bir şey değil bu, mental bir olay tamamen.

 • 29 yaşındaki evsize iş verip ev ve araba almak

  (bkz: 29 yaşındaki evsizle yapılan röportaj) sonrası devlet bağlantılı bir iş adamı hasan'a el uzatmış. bunun tek sebebi ise her şeye razı olan, boyun eğen tarzı ve "allah bizi sınıyor" dediği içindir. halbuki "insanlar saraylarda yaşarken, muhafazakarlar yeni doğan bebeğine pırlanta takarken, insanlar açlıktan ölüyor" deseydi, terörist ilan edilip, sokakta ölüme bırakılırdı. şimdi kimse birbirini kandırmasın.

  (bkz: atanamayan gencin röportaj sonu ağlaması)

  kaynak

 • ateistleri darmaduman edecek bilimsel gelişme

  kadınları dövün ama yüzüne vurmayın, gerekirse 4'e kadar eş alın yazan bi kitap isterse evrimin kanıtını sunsun, yine de onu ciddiye almam, alamam kusura bakmayın

 • 9 ocak 2020 erdoğan'ın evlilik açıklaması

  tam hali "maalesef gençlerimiz genç yaşta evlenmiyor. çoğu 30'u aşkın evleniyor ya da çoğu evde kalıyor. böyle bir şey olur mu ya? evlilik dışı hayat biçimi özendirilmeye çalışılıyor. aman bunlara dikkat edin" olan açıklamadır. bunlar yakında evlenmedik diye bizi terörist de ilan eder, hatta örgütün ismi de ektö (evde kalmışlar terör örgütü) olabilir, aman dikkat *

  kaynak

  edit: moderasyondan tarihi 9 ocak 2020 olarak değiştirmesini rica ediyorum.

 • şaka maka polislerin 6 bin tl maaş alması

  3 dil biliyorum ve türkiye'nin en önemli otellerinden birisinde guest relations supervisor olarak görev alıyorum. ve ben, bir polisten daha az maaş alıyorum. ha, diyorsunuz ki onlar sokaktaki pisliklerle uğraşıyorlar. ben de uğraşıyorum kardeşim. geçen gün sigara vermediğim için bıçak çektiler bana.

 • koltuk minderinden kendine ev yapmış efsane nesil

  evdeki koltuk minderlerini, kendini güvende hissedeceği şekilde bir barınak haline getirip, o minderlerin içinde oyuncak oynayan nesildir. kendimi çok güvende hissediyordum o minderden yapılma sığınağın içinde. sanki bütün dünyadan izole oluyordum.

 • memura sakalı yasaklayıp transeksüeli işe almak

  cumhurbaşkanı bir transeksüel ile yemek yerken iyi, chp transeksüel bir bireyi işe alınca kötü, öyle mi. sizin ben algı operasyonunuzu bir kere, sakalınızı iki kere seveyim. sakal istiyorsan git isid'e katıl. şoför dediğin jilet gibi olur. siz ne anlarsınız ki. işiniz gücünüz milletin sakalından akan suyu içmek.

 • millet nankör asgari ücret çok bile diyen vatandaş

  kendisi gibi insanlar için konuşuyorsa doğru diyor. onlara 1000 tl bile fazla, gidip duble yol kemirsinler.

 • dilara türkkan'ın yılbaşı partisi

  "annual christmas dinner'imizi abartan dilara vol2." yazmışlar bir hikâyede. ulan ingilizce türkçe karışık konuşan en babayiğit plaza insanı bile diz çöker tövbe ister bu türkçe karşısında. dinner'imizi nedir ya, bak sinirlerim zıpladı sabah sabah.

  tanım: en az akp güruhu kadar şatafata düşkün, bu vatana ve millete hiçbir faydası olmayan insanların katıldığı parti

 • bitlis'te kebap yaptırıp meclise uçakla getirtmek

  akp bitlis milletvekili vahit kiler'in yaptığı fantastik eylem. ulan bu ülkede insanlar açlıktan çocuklarının önünde intihar ediyor. sorsan "komşusu açken tok yatan bizde değildir " diyen peygamberin ümmetiyiz derler. daha fazla cümle kurmak istemiyorum yoksa her an gg olabilirim.

  --- spoiler ---

  akp bitlis milletvekili vahit kiler, bitlis'in meşhur büryan kebabını yaptırıp uçakla meclis'e getirtti. 15 keçi, milletvekilleri büryan kebabı yemek için kesildi.
  hükümete yakınlığıyla bilinen hürriyet yazarı abdulkadir selvi, meclis'te yaşanan bir olayı köşesine taşıdı.
  selvi'nin hürriyet'te "erdoğan kime ‘chp ağzıyla konuşuyorlar’ dedi?" başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili kısmı şöyle:
  milletvekilleri büryan kebaba kaç puan verdi?
  meclis’te bütçe görüşmeleri devam ederken, milletvekillerinin seçim bölgelerinden ikramlarını zaman zaman paylaşıyorum.
  ak parti bitlis milletvekili vahit kiler de milletvekillerine bitlis’in meşhur büryan kebabından ikram etti. vahit kiler, büryan kebabını bitlis’te hazırlatıp uçakla ankara’ya getirtti. saray mutfağından günümüze kadar gelen büryan kebabı, bitlis’te keçi etinden yapılıyor. bunun için bitlis’te 15 keçi kesildi. keçi eti 1 gün soğukta bekletildi. büryan ustaları tarafından kızgın kuyularda pişirildi. sonra onlar paketlenip uçakla ankara’ya getirildi. ama iş yine bitmedi. büryan kebabı meclis lokantasındaki buharlı fırında ısıtıldıktan sonra servis edildi. bitlis’le siirt arasında rekabet konusu olduğu için o işe girmeyelim ama bitlisli ustalar tarafından pişirilen büryan kebabı milletvekillerinden tam not aldı.

  --- spoiler ---

  kaynak

 • kaybedeceğini bile bile açık sözlü olan insan

  iyi bir huy mudur yoksa kötü mü bilemediğim şey. açık sözlü olduğumdan dolayı hep kaybettim. kazandıklarım, kaybettiklerimin yanında bir kum tanesi kadar bile değildir; ancak insanların yalanlarını, iki yüzlülüklerini ve karaktersizliklerini yüzüne vurmadan duramıyorum. bunu yapmadığım zaman kendime ihanet etmiş gibi hissediyorum.

 • 4 kuşak önceki dedeleriniz bu vatan için ne yaptı

  bu soruyu soran insanın dedelerinin, halkı sömürerek kurduğu ve yabancılara toprak peşkeş çekilen saltanatın çökmesine vesile olan kurtuluş mücadelesinde yer aldılar. evde de istiklal madalyası duruyor, yeterli mi?

 • gözde çevik'in çocuk sansürü açıklaması

  tertemiz çocuklar edebiyatı yapıyor bir de ya, gel de küfür etme.
  ulan o çocukların tertemiz duygularını kirleten sizsiniz, çocuğa bile tahammül edemeyen sizsiniz. bir tane siyasi parti başkanı azarlayacak diye çocuğu bile konuşturmayan sizsiniz. neyin tertemizinden bahsediyorsunuz ulan!

 • onların 29 ekim'i varsa bizim 15 temmuz'umuz var

  üst edit2: hesap fake imiş, bakanlıktan yalanlama geldi. ben bu gafleti sosyal medyada gördükten sonra buraya taşıyarak vatandaşlık görevimi yaptım. umarım bunu yapanlar yargılanır.
  odatv haberi:
  --- spoiler ---

  söz konusu paylaşımda cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın fotoğrafı konularak “onların 29 ekim'i varsa, bizim de 15 temmuz'umuz var!..”ifadeleri kullanıldı.

  odatv’nin ulaştığı ticaret bakanlığı yetkilileri, twitter’da büyük tepkiye neden olan söz konusu tweeti atan hesabın, ibrahim şenel’e ai

  --- spoiler ---

  üst edit: hesabın fake olma ihtimali dile getiriliyor, gerçek hesap sahibi açıklama yapana durum muallakta. hesap gerçek de olsa, sahte de olsa klavye ile bunu yazan insan yargılanmalı. bu bir linç kültürü değil, değerlerimizi koruma içgüdüsüdür.

  onlar kim? siz kimsiniz?
  ben cimer'e şikayet ettim, savcılığa da toplumu bölmekten şikayette bulunacağım.

  kaynak

 • erdoğan döneminde rüşvetin bıçak gibi kesilmesi

  evet kesildi, milletin rızkından kesildi.

 • 1 temmuz 2019 ergenekon davası kararları

  örgüt üyeliği ile suçlanan tüm sanıklar beraat etmiştir. geç gelen adalet, adalet midir?

  erdoğan ise 10 yıl önce ben bu davanın savcısıyım demişti. başka bir sözüm yok...

 • bir hakimin türbanlı olması doğru değildir

  doğru önermedir. herhangi bir ideolojiyi, giyimini etkileyecek kadar savunuyorsa bir insan; karar verme mekanizması da o ideoloji doğrultusunda gelişir. yani, aynı suçu işleyen müslüman ve ateist bir insan varsa, müslümana daha vicdanlı, ateist'e daha nefret dolu ve vicdansız yaklaşır. ister kızın, ister küfür edin ama doğru bir önermedir.

 • bekçinin 3 dil bilen insandan daha fazla kazanması

  ülkenin gerçeği. 5 yıldızlı bir otelde misafir ilişkileri şefliği yapıyorum. üniversite mezunuyum ve 3 dili iyi ve akıcı bir şekilde konuşabiliyorum, tıpkı binlerce insan gibi. bunu meziyetlerimi insanlara kanıtlamak için değil, lise mezunu, hiçbiri vasfı olmayan, tek işi insanlara kabadayı edasıyla kimlik sorarak onları tedirgin etmek olan bekçilerin benden daha fazla kazanmasını, ülke ekonomisindeki çarpıklığı göz önüne sermek için yazıyorum. bence 18. yüzyıldan kalma bekçi geleneğinin bir an önce bitmesi, onlara verilen paranın eğitim için harcanması gerekiyor. bu, ülkesini seven ve ona katma değer sağlayan bir vatandaş olarak bir sitemimdir.

 • s-400 ü iptal etmek için bir bahane yaz

  seneye s-500 çıkar, onu alırız.

 • emma stone ile 1 gece vs 100 bin dolar

  dünyadaki herhangi bir kadına karşı 100 bin doları tercih ederim. çünkü 100 bin dolar ile bir iş kurarım, ev ve araba alırım. üstüne de para kalır. 2-3 kere boşalmak için 100 bin dolardan vazgeçen bir gerizekalı olamam. şu gereksiz kıyasları yapmayı da acilen bırakmalısınız.
  tanım: gereksiz bir kıyaslama