dukkanin ortasinda bagiran kosnuk88
profili

 • biraz da van gogh'dan konuşalım mı diyen kız

  evet ajax'tan sonra gittiği yerlerde mevkisinde oynatmadılar, eğer teknik direktörler asıl mevkisinde oynatsaydı dünyanın sayılı dmc'lerinden birisi olurdu, derseniz konuyu bir daha açılmamak üzere kapatır.

 • but you don't look like turkish

  bunu duyup mutlu olan ezikler de var.

  demek 20 taksitle gittiğin italya turundaki kadın, adam sana but you dont look like turkish dedi. valla ben türk gibi görünmekten gayet mutlu ve gururluyum. ama beni pilavı eliyle yiyen, görgüsüz, her yerde bağırarak konuşan, tek bildikleri kadın ve yemek olan araplara benzetirlerse arıza çıkarırım. şu an iktidarın almış olduğu güçle millete pompaladığı arap götü yalayıcılığının acilen son bulması gerekiyor. biz türküz!!

 • kenan imirzalıoğlu'nun sinem kobal'ı aldatması

  aşka inancımı kaybettim kenan sinemi nasıl aldatır offf ya.görsel

 • 40 yaşında olup hala albenisi olan kadın

  sözlükteki 40 ve üstü kadınlar acaba bana yazar da onları zikebilir miyim diye destan yazan yerli ve milli fucker team hünerlerini sergiliyor.

  birazdan başlığa edebi dokunuşlarla süsledikleri entryleri döşeyecek olanlar da gelecek. ulan o kadınlar bile kendilerini bu kadar övmüyor mk. allah metrobüste boş koltuk bulayım diye slalom yapan babanıza sabır versin.

 • kız istemeye meşale yakarak gitmek

  osmaniyeli uzman çavuşların yeni mezun hemşire sevgilisine (genelde türbanlı olurlar) şov yapmak ve bunu, kıskananlar çatlasın diye sosyal medyada paylaşmak için yaptığı gereksiz atraksiyona verilen isim.

  lan olm siz sevişeceğiz diye belediyeden izin aldığınızı göstermek için niye mahallenin huzurunu kaçırıyorsunuz mk?

 • türbanlı kızın yaptığı muhteşem filistin kombini

  dostum filistin kombini demişsin ama bu bildiğin ilkbahar yaz gabar kombini, yan odada teröristler eyp düzeneği hazırlıyor mk.

 • köy hayatının dayanılmaz güzelliği

  köye gitseniz 3 gün sonra internet çekmiyor diye zırıl zırıl ağlarsınız mk pembe götlü romantik ekşicileri.

  hayır köy çocuğu olmasak bilmeyeceğiz. milletin huzur etiketiyle paylaşım yaptığı yerin yan tarafında müge anlının ekibi ceset arıyor mk.

 • filistinliler topraklarını sattı yalanı

  dini imanı para olan araplar için şaşılmayacak şey toprak satması.

  sözlükte de amma çok arap götü yalayıcısı varmış. size ne olm filistinden? biz türküz lan. sizin bu sikko din kardeşliği tatavası yüzünden ülkeye milyonlarca sapık, tecavüzcü vs mülteci soktunuz mk.

 • kötü koku yüzünden boşanmak

  düşünsene ön sevişmenin en ateşli yerindesin, dur partnerimi meybuz gibi yalayayım ve zevkten medine'ye varamadım okusun diye kendi kendine telkinde bulunuyorsun.

  sonra pide kuyruğuna yetişmek için depar atan emekli dayı çevikliğinde aşağı doğru iniyorsun, iç çamaşırını kenara çekince suratına çernobil nükleer faciası gibi bir şey çarpıyor. lan buraya kadar geldik bari bir kaç dil atayım diyorsun ama resmen blast etkisiyle seni geri itiyor, avına hamle yapan iguana gibi dilin dışarıda kalıyorsun. hayır o saatten sonra geri dönüş de yok, dur a*ına gülsuyu dökeyim desen hatun kıllanır, gel fantezi yapalım ben gaz maskesi ile sevişmeyi seviyorum desen bu adam mal diye düşünür vs. velhasıl kelam boşanmak için gayet mantıklı bir sebep, lütfen kadın ya da erkek farketmez kişisel hijyeninize önem verin!!!

 • çirkin bir evlada sahip olmak

  çiftler çocuk yaparken aşkla, tutkuyla sevişir ki çocukları güzel/yakışıklı olsun.

  bizimkiler tarladan gelince mi seviştiler (eved köylüyüm) babam ayak üstü halledelim şu işi mi dedi, sevişirken etlerinden et mi koptu da böyle doğdum. beni gören kadınlar çantaları çalınmasın diye karşı kaldırıma geçiyor, emzikli anneler görse sütten kesiliyor, çıkma teklif ettiğimiz gözlüklü kız gözlük takıyoruz diye de kör değiliz mk diyor, babam bunu az görürüm diye askeri okula yolluyor ve daha bir sürü şey. lan ben de isterdim kızların; hepsi senin mi yavrum diye laf attıklarında, hayır yarısı köy hizmetlerinin demeyi, standart ekşi erkeği gibi (esmer, adonisli ve kabile mızrağı gibi zikli) fena yakışıklı olmayı lakin allah next next diyip geçmiş. sana bu konuda da çok kırgınım allah'ım.

 • seksin altın kuralı

  burada verilen tavsiyeleri okudum şu an partnerimin kulak memesini emerken beethoven'in 9'uncu senfonisini çalıyorum.

  yarın da kısmetse neşet ertaş türküleri okurken kızın sol memesine masaj yapacağım. ekşi sözlüğün en sevdiğim tarafı mütüş seksologların burada altın gibi kıymetli bilgiler(!) vermesi. sizin sayenizde partnerim orgazm olmaktan bim'de tencere kapma kavgasında dayak yiyen teyzeler gibi ağlıyor teşekkürler ekşi sözlük fucker team

 • balık etli kadınların daha etkileyici olması

  adam sabah namazına kalktıktan sonra sözlüğe girip, dur bir balık etli kadın öveyim diye entry döşemiş.

  sabahın 5'inde yazılan bu entrylerin başka bir açıklaması olamaz. allah'da kulum sabah namazına kalktı diye seviniyor, adam sarkmış meme peşinde koşuyor allahım yeme bu numaraları. aileniz böyle yaptığınızı görse çok üzülürdü, allah soğuk suyla abdest almaktan zatürre olan ananıza sabır versin.

 • türk kadınlarının % 91'inin kendini güzel sanması

  agalar, zurna dürüm severler ve sevgili romalılar.

  bakın ekşi sözlük anonim bir platform. burada profil fotoğrafında sidikli kedisi olan kadınlara aruz vezniyle aşk şiiri yazanlar var, ekonomi başlığına yazdığı entry için özelden dalgasını atan adamlar var sizce bu kadınların kendini nasıl hissettiğini düşünebiliyor musunuz? bana da özelden her gün yürüyen olsa at hırsızı halimle kendimi yakışıklı zannederim.

 • melis sezen'in nefes kesen elbisesi

  öncelikle (bkz: melis sezen kim mk)

  ayrıca şundan nefesiniz kesiliyorsa zikinizi en yakın karakola teslim edin ya da hastaneye kadavra olarak bağışlayın.

 • mustafa kemal atatürk'ü sevmek zorunda değilim

  siyasal islamcılar, arap götü yalayıcıları, aşırı dinciler, yobazlar, domuz bağcılar atatürk'ü sevmezler.

  çünkü dini alet edip milleti tokatlayan dedelerini çatır çutur zikip harder dedirtmiştir. atatürk kırmızı çizgimizdir ona muhabbet beslemeyen, saygı duymayan insanla konuşacak hiç bir şeyim yoktur.bu konudaki hassasiyetim ekte sunulmuştur görsel
  lan adam size özgür bir ülke bıraktı nankörler, dini kullanıp cebindeki almasınlar diye uğraştı, cemaatlerde sizi sikmesinler diye onları kapattırdı ama siz eşşek olduğunuz için halen cemaatlere takılıp kendinizi badeletiyorsunuz.

 • erkekler diz kapağını kapatmadan dışarı çıkamaz

  diz kapağımdan tahrik olan kadın memelerini en yakın karakola teslim etsin.

  şort giymeyi çok severim, biz giymemeyi değil siz bakmamayı öğreneceksiniz. sizin babanız abiniz yok mu?

 • kanada'dan dehşet verici görüntüler

  siz bundan dehşete düşüyorsanız götünüzün danilo şefin yemek tarifinde söylediği soğan kadar pembe olma ihtimali yüksek.

  evettt abijim soğanlarımız kanada'daki görüntülerden dolayı dehşete düşenlerin götü kadar pembeleşene kadar kavuruyoruz.

 • ensesi omzu sırtı göğsü göbeği kıllı olan erkek

  buyrun o erkek benim soruları alayım?

  toplumun dayattığı erkek kalıplarına inat alevli şortum ve en kıllı halimle plajda salınacağım. kıllı erkekler vardır ve onlar da toplumun birer parçasıdır, bizleri mına kodum kastamonu ayısı diye ötekileştiremezsiniz!!

 • mesajlaşılan kadının 40 yaşında olduğunu öğrenmek

  belki zikeriz diye 40 yaşındaki kadın güzellemesi yapmaktan özdemir asaf'a dönmüşler mk.

  ananız babanız hastayım dese götünüzü kaldırmazsınız, acaba sözlükte milf düşer mi diye manas destanı yazarsınız. allah 500t'yle hastaneye giderken bayılan ananıza sabır versin.

 • bir erkekle bir kaz gerçekten arkadaş olabilir mi

  tabii ki de olabilir arkadaşlar.

  bu da yalanına sokuyumculara gelsin görsel

  düdüt : arkadaşlar bunun ördek olduğunu ben de biliyorum, kazları böyle kucaklayıp foto çekemedim ısırıyor ibneler görsel
  görsel