quat34
profili

 • idlib'de soğuktan donarak ölen suriyeli aile

  bizde konyada bir bebek soğuktan donarak ölmüştü, ne demişti insanlık tarihinin en aşağılık güruhu olan aktroller yalan haber.

  bence bu da yalan sayın troll .

  edit: @oyletutmahewalolur un dedigine göre yalanmış sobadan zehirlenme vakası. kaynak
  https://www.sy-24.com/…-هربوا-من-براميل-الأسد-وصوا/

 • 9 şubat 2020 sörloth-baiano whatsapp tiyatrosu

  geri zekalılara izah edeyim fenerliler ağlamıyor, salakça konan tiyatro ile taşşak geçiyor.

  ekşi sözlük yönetiminden rica ediyorum ağlama ile taşşak geçmenin farkını anlamayanları sözlüğe almayın.

 • cesar prates'in fenerbahçeye golü

  galatasaray efsanesi sembol ismi, galatasaray ruhunun kemiğe bürünmüş hali hakan şükür'ün golü, adamın adını söylemeye niye utanıyorsunuz.

 • karadeniz mutfağının lezzetli olmaması

  belgeselde görmüştüm, adam tavanın içinde erimiş tereyağı doluyken içinde alabalık kızartıp üstüne yumurta kırdı. bunun tembellikle ne alakası var, bu nereden baksan mallık, nereden baksan zevksizlik.

 • czn burak

  bu adam sırıta sırıta video çekerken, arkadan gelip enseye şaplağı yapıştırıp "nimetle oynanmaz" demek istiyorum.

 • ekrem imamoğlu'nun kaz dağları'ndaki villaları

  açmayın sabah linki.

  olm ekrem sizi belediyeden kovmadı mı? gidip iş arasanıza hala o. çocukluğu peşindesiniz.

 • 1 temmuz 2019 demirören medya'nın satılması

  turkuaz holdingin kredi ödemek gibi bir derdi de olmaz.

 • hdp'ye oy veren 6 milyonun 6 milyonu da pkklıdır

  klasik a.ke.pe li görüşü.

  edit. bunu diyen mhp cemal enginyurt diyen dostlar var. yanı aynısının lacivert. adam a.ke.pe nin cumhur başkanı adayına oy veriyor. memleketinde akepeliye çalışıyor yetmiyor istanbul secimi için akepeliye çalışıyor. bence bu arkadaş akepeli.

 • mustafa kemal'in gerçek askeri erdoğan'dır

  kayyum bu trollere ekstra prim falan mı verdi? coştu bu salaklar bu ara.

 • hepsi suriyeli yemin ediyorum

  muhauahuahuaauhahahaa.
  kulüp efsanesi hagi'nin, "hepiniz hırsızsınız dediği taraftara" sinan gümüşün dediği laf. diğerleri de gülerek onaylamış.

 • hayvan çığlıklarını hissetmeden et yiyebilen insan

  normal insandır.

  eğer hayvan çığlıklarını duyuyorsanız derhal bir psikoloğa görünün, sizde sorun vardır.

 • ekrem imamoğlu'nun toprak benli'yi tehdit etmesi

  tehdit nerede amın oğlu diye sorasım geliyor.

  çekil demek, tehdit değildir, ama çekilmezsen şöyle yaparım derse o zaman tehdit olur.

 • izmir tulumu vs erzincan tulumu

  izmir tulumuna büyüyünce ne olacaksın dedik, erzincan tulumu dedi.

 • kocam dövüyor tecavüz ediyor tutuklayın

  "eşim fetöcü ve pkklı" demiş hırbo, olm bir de araya sıyın cımhırbaşkanımıza hakaret etti deseydin .

  600 bin tl istiyor, 100 bin tl mi çaldı deyince acaba dedim ama, o pkklı ve fetöcü lafları senin tam bir o. çocuğu olduğunu ortaya çıkarmış.

 • palu ailesi

  aile bireyleriyle başlayalım anlatmaya.

  mehmet şipşak (dede)
  1934 doğumlu kore gazisi, ailenin en aklı başında üyesi. geri kalan her üyeden bizler gibi tiksindiği aşikar. aslında palu ailesi dediğimiz aile mehmet dede'nin kızı havva'yı harun paluyla evlendirmesi ile başlıyor.

  havva palu
  mehmet dedenin kızı. harun palu ile evli.
  emine, ayşe, meryem isimli kızları, isa ve fatih diye oğulları var.
  ağır akıl hastası uzmanlar daha iyi teşhis koyar ama paranoid şizofren gibi duruyor.

  harun palu
  havva palunun kocası. 1990 yılında şizofren teşhisi konmuş. 2000 senesinde erenköy ve bakırköyde hastanede kalmış. mehmet dedeye göre "onda da var bir şey amma bunlar kadar şey değil". bunlar dediği de palu ailesinin, kızı dahil diğer bireyleri. şey diye kast ettiği de delilik.

  bir gün harun palunun kızı meryem, kocasını (ahmet tahnal ) terk edip yanlarına geliyor. ahmet tanhal karısını almak için geldiğinde, ailenin iddiasına göre kızı tehdit edince baba harun damadı ahmeti vurup öldürüyor. sonra hapse giriyor.

  ahmet tahnal
  meryem tahnalla evli iken öldürülüyor. hava palunun kız kardeşi emine tahnalin kayınçosu oluyor. palu ailesi tarafından kızlarını fuhşa sürüklemekle suçlanıyor, diğer akrabaları ahmeti çok düzgün bir insan olarak niteliyor. bir tarafta palu ailesi diğer tarafta tahnallarin iddaaları var. müddeilerin itibari ile karar vereceksek kanatsız melek bile olabilir.

  meryem tahnal
  hava palunun kızı. ahmet tahnalla evlenmiş. kocam beni fuhşa zorluyor deyince. babası kocasını öldürüyor. 2008 de kaybolmuş. bulunsun diye annesi hava palu müge anlıya başvuruyor.

  melike tahnal
  meryem tahnal ahmet tahnalın kızı. babası öldükten sonra eline düştüğü palu ailesi tarafından işkence ve cinsel saldırıdan sonra öldürüldüğü iddia edilen melek.

  r. tayyip tahnal
  meryem tahnal ile ahmet tahnalın oğlu. bu da talihsiz kız kardeşi gibi zulme uğrayan ancak bir bodrum katında bir oda kilitli tutulurken açık bırakılan pencereden kaçıyor. kardeşini de yukarı çekip kurtarmak istiyor ama günlerce aç olduğu için gücü yetmiyor. biraz uzaklaşınca bayılıyor bulanlar karakola götürüyor. hayatı kurtuluyor. raporları dehşet verici. cinsel saldırı sayısız işkence.

  emine palu ustael
  havva palunun kızı. tuncer isimli kendini yarım hoca ilan etmiş biri ile evli. tek bir düzgün mantıklı cümlesi yok. tam bir deli. kocası mı delirtti yoksa babadan genetik miras mı bilemiyorum ama tuncerden daha deli olduğu kesin. programda konuştuğu anlar en sinir bozucu anlar. çok salakça konuşuyor ve bağrış çağrış saçmalıyor.

  tuncer ustael
  emine palunun kocası. deli mi yoksa aile de gördüğü deliliği manipüle edip bundan nemalanan biri mi anlaması çok zor. aslında ikisi de var. büyük ihtimalle yine kendisi gibi deli olan emine ile evlendirilmiş. suç dosyası kabarık kendi ailesi ile de arası kötü.

  isa palu
  ailenin büyük oğlu bu da ayrı bir deli, büyük ihtimalle buna da teşhis konmuş donuk ve mal gibi duruşundan ilaç kullanıyor izlenimi verdi bana. hep aynı cümleleri kullanıyor. söylesin niye para dağıtmış. kimden para almış açıklasın. hepsi ortaya çıkacak. hep bu cümleler ve türevi. isa şunu yapmışsın, isa nın cevap yoo niye öyle yapayım ki, neyi sorsalar isa niye yaptın diye isadan aynı cevap yooo niye yapayım ki.

  fatih palu
  ailenin küçük oğlu akıl sağlığı yerinde gibi ama bunca şeyin farkında değilse onda da bir mallık var ama çok konuşmadığı için çözülemiyor. bir iki kez müge buna oynadı itiraf alabilir miyim diye ama ailesinin arkasında durdu ailenin çeşitli yalanlarının farkında ama cevap vermek yerine hep konuyu saptırıyor. ailesini savunuyor. ailede ki tek sağlam kişi olduğu düşünülmüş ki babanın da vasisi bu isa değil.

  ayşe palu melek
  bu kız hiç stüdyoya gelmedi konuşmadı da ama ismi geçiyor. buna bir şey mi oldu tımarhanede mi nerde programda söylendi ise de ben kaçırdım.

  bir de ailenin diğer fertleri var
  bunlar teyze emine tahnal ve çocukları, öldürülen damadın abileri, yanında çalıştıkları insanlar gibi palu ailesinin zaman zaman ismini zikrettikleri kimseler.

  çoğu zaman hiç orada olmadıkları yada ailenin uydurduğu hikayelerle alakaları hiç olmamasına rağmen aile için tam bir dış güçler vazifesi gören kimseler. aile bu işinde gücünde olan gerçek işleri market işletmek gündelik temizliğe gitmek gibi basit işleri olan sıradan insanları, organ mafyası olmakla, mahalleliye 6 şar bin tl dağıtmakla, ekip kurup 7/ 24 kendilerini takip etmekle suçluyorlar.

  şimdi gelelim olaya,

  2006 yılında hava palu ve harun palu nun çocukları meryem palu kocasını bırakıp ailesinin yanına geliyor. iddası kocasının kendini fuhşa zorladığı. ahmet tahnal karısı meryem'in teyzesinin kayınçosu. teyze emine tahnal evlendiğinde 13 yaşında olan ahmet tahnal adete emine tahnalın elinde büyümüş. emineye göre ahmet çok düzgün çok ahlaklı bir insan. aynı şekilde bir çok komşuda ahmet için çok iyi bir insadı diyor.

  ahmet karısını almaya gittiğinde baba harun palu tarafından öldürülüyor. burada bir not tüfekte isa nın da parmak izi var ve bu yüzden aslında isanın katil olduğu az ceza alsın diye babanın suçu üslendiği de iddia ediliyor. hamza hapse gidince ailenin dramı başlıyor. damat tuncer ustael ailenin yanı geliyor, hikaye başlıyor.

  damat tuncer istanbul da kapıcılık yapıyor ama 400 koli son kullanma tarihi geçmiş gofretin ambalajını değiştirirken yakalanınca siteden kovuluyor nasıl bir belaysa kendi iddiasına göre 1 sene boyunca da kapıcı dairesini boşaltmıyor. mayıs 2009 da eyüp sultanda karısı meryem tahnal ve bazı aile bireyleri yanında iken bu adamın 4 yaşındaki oğlu kayboluyor. bulan polise veriyor 10 dakika sonra karakola götürülüyor. orada çocukta fark edilen şeylerden dolayı hastanede muayene ediliyor ve kalçasında kırık iğne bulunuyor ve vücutta çeşitli morluklar, 4 yaşındaki çocukta cinsel saldırı izleri bulunuyor. aile her şeyin çocuğun başına o 10 dakikada olduğunu iddia ediyor. bu delilerin iddiası hava palunun öz kardeşi olan "emine tahnal"ın ve çetesinin çocuğu kaçırdığını iddia ediyorlar.

  hatta o tarihlerde esra ceyhana çıkmışlar baba her gün başka hikaye anlatınca kendi hallerine bırakıyorlar tv ye çıkarmıyorlar sonra. siyah maskeli insanların kaçırdığını falan iddia ediyorlar o zaman. ama hastanede yapılan tespitlerde kalçada bulunan kırık iğnenin kaybolmadan günler önce kalçaya saplanıp kırılmış olduğu belirleniyor. çocukta cinsel saldırı izi bulunuyor.

  ara edit : esra ceyhan ın çıkarmaması söz konusu değilmiş orayı atlamışım. tuncer her seferinde hikayeye bir şeyler eklerken bir gün "baldız da biz de evde kalabalık, bizim evde neler var gelin bakın" demiş tuncer "bizim çocukla baldızın çocuk arasında cinsel bir şey olmuş olabilir" gibi ifade üzerine çocuğu çapa da şevki hoca ya götürüldüğü bundan sonra ailenin istanbulu terk ettiği belirtiliyor. yani cinsel saldırı tam olarak ortaya çıkacakken adamlar kaçıyor. kocaeline gidip oradaki evi de boşaltıp arabada yaşamaya başlıyorlar. tuncer çocuğa cinsel istismardan yakalanacağını anlayınca aile komple kaçıyor. kaçtıkları cinler yada düşmanlar değil polis büyük ihtimalle.

  palu ailesinin bütün hezeyanları ve anlattıkları palavraların baş rolünde hep hava palunun kardeşlerinin adı geçiyor başta emine olmak üzere. onların iddiasına göre başlarına gelen her kötü şeyden bunlar sorumlu takıntılı halde her konuyu bunlara bağlayabiliyorlar. emine tahnal ve bazı akrabalar bunlara büyü yapıyormuş, mahalleye para dağıtıyor, aileyi sürekli takip ediyor, ahmetin intikamı için isayı öldürme planı yapıyorlarmış. anne havva palu bu konuda o kadar ısrarcı ki pek çok yerde akrabaları gördüğünü iddia ediyor. ama mevzu bahis akrabaların hiçbirinin haberi bile yok. üstelik bu tahnallar hava palunun iddiasına göre organ mafyası. gerçekte emine tahnal kocasını ve annesini yakın zamanda kaybetmiş 3 çocuğu ile ortada kalmış onları okutabilmek için gündelik temizliğe giden biri, organ mafyası olmakla suçladıkları başkası market işleten 8 senedir bağkur borcunu ödeyemeyen sessiz sakin bir adam.

  ahmet öldü tuncer işinden kovulduktan sonra, 2008 yılında daha çocuklar kaybolmadan, tuncer eşi emine ve 2 çocuğu ile hava palu, isa palu, dul kalan meryem palu ve 2 çocuğu , fatih palu, ayşe palu ile birlikte 4 katlı tümü kendilerine ait binada yaşamaya başlıyorlar. arada istanbula tuncerin bodrum katına da gidiyorlar. ailenin paranoyasının farkında olan şeytanın gayri meşru çocuğu tuncer, aileyi de evde büyü var diye dolduruyor, büyük ihtimalle de anne hava palunun bizi takip ediyorlar paranoyasını da kullanıyor. hava palu ciddi paranoyak, evlere temizliğe giderek 3 çocuk okutan kardeşi eminenin bütün mahalleliye 6 şar bin dağıttığını iddia ediyor. yetmiyor mahallede 3 araba varmış her arabada 3er adam tutmuş hepsi güneş gözlüklüymüş. hava bunları ciddi ciddi anlatıyor, bir de emine tahnalın organ mafyası olduğunu iddia ediyor.

  tuncer bu büyü iddiaları yüzünden evde duvarları kırıp arapca muskalar buluyor, hatta hava nın iddiası bir gün evlerine rastgele hoca gelip evde büyü var diye bunları uyarıyor, hatta evin içinde nerede büyü var gösteriyor, ve bu hocanın gösterdiği yerleri kırıyorlar. evi sirkeyle baştan aşağı yıkıyor. ev harabeye dönüyor. bunun üzerine aile evi terk edip arabada yaşama kararı alıyor. 6 yetişkin ve 4 çocuk arabada yaşıyorlar. bildiğiniz binek oto neden böyle yaptıklarının sebebini ise hava palu , düşmanlarının kendilerinin bulunmaması için böyle yaptıkların söylüyor. evleri boşaltıktan sonra tuncerin üzerine yapıp satıyorlar. bir de üsküdar'da ev var onun durumu da karışık. evleri satma sebepleri de tuncerin bunlara "ahmeti öldürdüğünüz için karşı taraf kan parası ister evlerinizi elinizden alırlar" demesi. hava palu da "tahnal ailesinden bir kaç kişi ile eminenin " sizin evler bizim olacak" dediğini iddia ediyor. bunlar da daha çok hava nın hezeyanları. kaldıkları arabayı da meryem tahnalın altınları, çektiği kredi ve kocasından kalan tazminatla alındığını söyleyelim. evleri sattıktan sonra didime sakarya ya urfaya falan gitme durumları var tahnallardan kaçıyoruz diye geziyorlar.

  mayıs 2008 de tuncer emine çiftinin oğlunun eyup sultanda kaybolup bulunma olayı oluyor

  temmuz 2008 de meryem tahnalın oğlu recep tayyip, tuncerin bodrum katındaki evinden pencereye tırmanarak kaçar.

  aralık 2008 de cümbür cemaat 10 kişi binek araba içinde sahilde boş bir arazide yaşarken birileri meryem tahnalı ağaca bağlı görür kadın çok zayıftır, polise gideceğini söyleyince aile kadını çözer. bir kaç gün sonra komşulardan kazma kürek balta isterler. 20 aralık 2008 den sonra meryemden haber alınamaz.

  ağustos 2009 dan itibarende 6 yaşındaki melikeden haber alınamaz.

  palu ailesinin bu olaylara karşı söyledikleri. melikeyi kendi elleri ile emine tahnala verdikleri, recep tayyip i de eminenin kaçırdığı, tuncerin oğlu enesi eyüp sultanda kaçırmaya çalışıp iğneler batırıp bıraktıkları. ve anne meryemin de kaybolduğu.

  aradan 3 sene geçer 2011 harun palu hapisten çıkınca kızı ve torunlarını sorar. hava palu meryem tahnalın "tahnal ailesinin" ajanı olduğu gittikleri her yeri onlara söylediği bu yüzden tahnalların takibinden kurtulamadıklarını söyler. bu yüzden defalarca aç bırakıp dövmelerine rağmen kızlarına yapılan büyüyü bozamadıklarını söyler.

  meryemin onlara gizli gizli uyuşturucu verdiğini. meryem o kadar kötüdür ki kızları ayşe ve emineye uyuşurucu verip herkesi uyutur, kızları gece fuhuşa götürür. hatta tuncerin iddiası 4-5 defa tuncer e de uyuşturucu verip tecavüz etmiştir. evet kadın erkeği uyuşturup tecavüz etmiş. hava palu meryemin tuncerin attığı dayaktan ve açlıktan öldüğünü oğlu isa ile tuncerin cesedi bir yerlere gömdüğünü söyler. bundan 5-6 ay sonra da melike de dayak, işkence, ispirto içirme ve aç bırakılma sonucu ölecektir.

  bunun üzerine baba harun palu hava paluyu ikna eder hava palu gider itirafçı olur her şeyi anlatır. oğlu ve kızı kendisine benzer ifadeler verirler, tuncer ve diğerleri tutuklanır. ama cesetler bulunamaz. daha sonra ne olduysa hava palu çark eder ben damadıma ve çocuklarıma iftira attım bunu benden "tahnal ailesini" istedi der. perşembe pazarı diye bir yerde buluştuklarını söyler ama karşı taraf o dedikleri yeri dahi bilmiyordur. hava hanımla görüşmemişlerdir. hava tahnalların kendisini tehdit ettiklerini çocuklarına zarar gelmesin diye onları cinayetle suçladığını, paluları koruyup, sahip çıktığı için, tahnalların tunceri hedef seçtiğini söyler. tuncer sizi korumamış bütün malınıza konmuş yuvanızı dağıtmış denmesine rağmen hava hanım tuncerin onları arabayla gezdirdiği tahnalardan koruduğu o olmasa hepsinin perişan olacağını söyler. çocuklarını korumak için cinayet işlemek gibi bir suç isnad ediyorsun, esas o zaman korumamış oluyorsun dendiğinde hava palu beni tehdit ettiler çocuklarına zarar veriririz dedilerden başka bir şey demez. hava palu suçlamaları geri çeker ceset de bulunamaz herkes salınır.

  hava palu damadına toz kondurmaz ama damat karısı emineye, baldızı ayşeye kendi çocuklarına ve meryem tahnalın çocuklarına iğneler batırmakta cin çıkaracağım diye ispirto içirmektedir. kızlarının eli iğne deliği olmasına rağmen hava palu görmemezlikten gelmekte bunları damadının yaptığını kabul etmemektedir.

  pek çok şahit tuncerin büyücülük yaptığı sizde büyü var bozacağım diye şırıngalarla bir şeyler yaptığını yayına bağlanarak anlatır. tuncer ve aile inkar eder. tuncer klasik lafı "adli vaka da ortaya çıkar"ı defalarca tekrarlar. 2015de tuncer ustaelin çocuklarına sosyal hizmetler el koyar. çocuklarda da iğne izleri dayak ve istismar izleri vardır.

  ailenin kafaya takık olduğu en büyük konu herkesin onların mallarında gözü olduğudur. kardeşi emine tahnalında kendi evlerine sahip olmaya çalıştığını iddia ediyor.

  hava bunları iddia ederken, evi dağıtmadan önce, kardeşi emine tahnal ile irtibat kurar görüşmek ister deli deli konuşup sizde büyü var evinizin her yerinde büyü var, eviniz simsiyah buradan görüyoruz dediği için, emine havanın delirdiğini anlar bunlarla buluşmak istemez ama sonra kardeşini merak eder ve kocaelindeki evlerine gider çocukların perişan hali onu çok etkiler hatta neden alıp gitmedim diye çok pişman olmuştur. eve geldiginde isa 20 dakika kadini kapida bekletir kovmaz da sadece bekle derler. kadın sabırla bekler. tuncer tamam diye izin verince içeri alırlar. çocuklara çilek getirmiştir ama aile yiyemezler diye vermez. ev delik deşiktir. emine hanımı da evinde büyü var tuncere ver satsın diye ikna etmeye çalışırlar amaç eve çökmek kullandıkları yol evinde büyü var çocukların hali emine tahnala çok dokunur ama bir şey yapamaz kocasını ve annesini yeni kaybetmiştir perişan haldedir. bu delilerin yanından gider kendini kurtarır.

  manyakların mal mülk sevdası burada bitmez herhalde paraları azalmaya başlayınca karamürseldeki halalarına giderler.

  isa palunun halası gülbaharın yanına gider annesi ve tuncer de vardır. hava dışardadır kadından yine büyü ayağına evi isterler kadın vermeyince darp edip biber gazı sıkarak senet imzalatırlar. bu olay yüzünden isa hava ve tuncer hapse girer. programda bir ara hava sen hiç hapse girdin mi dediklerinde hava bütün cahil cesareti ile yok girmedim der. 2 dakika sonra hapis yattığı öğrenilince yani ben o zaman yatmamıştım diye saçmalar. kadının ne tür bir salak olduğunu anlamak adına önemli bir andır. aslında her yalanlarının ortaya çıktığında çok enteresan tepkiler veriyorlar.

  örneğin isa her şeye "neden mahalleliye para dağıtmışlar" diye annesinin "paranoid şizofreni" mahsulü iddialarını dinlendirerek itiraz eder. bir diğer savunması da sürekli kendinden emin bir şekilde "ortaya çıkacak" deyip durması.

  bu arada paranoid şizofreni için;
  https://evrimagaci.org/…enia-paranoid-sizofreni-668

  tuncer ve isa'nın hapisten tanıdıkları bir çok insan da yayına bağlandı tuncer'in hoca iddiasında olduğu dışkılara ayet yazıp büyü yaptığı gibi iddialarda bulundulur.

  tuncer çocuklarına sosyal hizmetler el koyduğunda bundan bir psikologu sorumlu tutar ve tehdit eder bundan da uzaklaştırma ve ceza alır. başka sebepten ya da bu sebepten aileye celp gelir ifadeye çağrılırlar zorla götürmek için polis 4 saat uğraşır. bir şey elde edemez 4 saat de ara bulucu iknaya çalışır o da evden çıkaramaz. tuncer elde balta bıçak direnir tüpü patlamakla tehdit ederler mahalle boşaltılır ancak gaz ve sis bombaları eşliğinde çevik kuvvet polisi içeri girebilir. bu olay ekim ayında olmuştur. emine yüzünde ki morluğu polisin bombası der elindeki morluk içinde aynısını söyler ama ellerde morluk dışında iğne izleri de vardır. bunlara da bomba der emine ama stüdyodaki adlı tip dr una göre bu eski iğne izleridir.

  ailenin 4 çocuktan 1 i kayıp diğer 3 ünde cinsel ve fiziksel saldırı izlerine rastlanmış. 1 yetişkinden haber alınamıyor.

  şahsi görüşüm olayın müsebbibi tek başına tuncer ve isa değil. bu onların kollektif suçları sanırım. ahmet tahnalın bile öldürlmesi bile planlı olabilir. ta en baştan meryemin eve gelmesi bile ailenin "sende büyü var gel" demesi ile olmuş olabilir. buna itiraz eden ahmet karısın almak için geldiğinde öldürülmüş olabilir.

  yaptığının hata olduğunu anlayan meryem aileye ters düşmüş ve öldürülmüş çocuklarda ailenin sapıklıklarından nasibini almış. suça ortak bulaştıklarından da her şeyi gizler olmuşlar.

  anne, fatih, isa, tuncer, emine ve diğer kızları herkesin birbirine ve çocuklara cinsel saldırıda bulunduklarını biliyor.

  müge anlı programda kim yapmış çocuklara saldırıyı dendiğinde "senle isa" diye cevap verdi tuncere. anne ve fatih de her azman ki gibi mal mal tepki vermeden dinlediler.

  bir de en gizemli nokta isa nın hapisteyken yazdığı, anneye bir şeyler itham eden mektubu, isa ben yazmadım tuncer yazdı diyor ama altını imzalamış. mektup içeriği okunmadı, tuncerin o sırada söyledikleri de sansürlendi ama içerik büyük ihtimalle anneye yakıştırılan zina yapmak yada buna yakın bir şey.

  bu aile kendi aralarında grup yaptığı ortaya bile çıksa şaşırmam. zaten meryemin ve kızı melikenin öldürülmesi büyük ihitimalle aile içinde toplu tacize uğramaları.

 • sıla'nın ameliyat olması

  sıla mağduriyet konusunda a.k. partisiyle yarışmaya karar vermiş.
  2 gün sonra rapor almayagiden birinin 2 ay sonra iç kanamadan ameliyat olması da garipsenmemeli.

 • 16 yıllık ak parti iktidarının en itici 3 figürü

  bekir bozdağ'ın olmadığı liste hiç olmamış listedir.
  1 numara zaten bellidir.
  bekir i ister 2ye ister üçe köyün listede kalan tek kişilik kontenjana yüzlerce aday arasından ben mehmet metineri seçiyorum.

 • 4 saniyelik trafik kavgasına tutuklama kararı

  şimdi savcı bey burayı da okuyordur.

  hakim nasıl karar verdi adamın küfrettiğine. aynı şeyi diğer şoför savcı için iddia etseydi aynı kararı savcı aleyhine verebilir miydi?
  normal bir vatandaş olarak trafikte biri bize küfretti diye şikayetçi olduğumuzda gidip araştırıp şahsı gözaltına alıp mahkemeye çıkarıyorlar mı?
  her küfürleşmede aynı kararlar mı alınıyor?

 • 10 ağustos 2018 devlet bahçeli'nin açıklamaları

  dış güşler, ekonomik operasyon, reyizin arkasındayız.

  adamın içinde meğer aktrollük yatıyormuş, görmemişiz senelerce. maaşı yatınca yardırmış twiterdan.

  bir de demiş ki;

  "bugün açıklanan yeni ekonomik yaklaşım 2023’e ülkemizi istikrar ve güven içinde taşıyacaktır."

  adama demezler mi "dayı o zaman sen neden başka partide siyaset yapıyorsun, katıl a.k. partiye

 • suudi arabistan'da katile verilen ibretlik ceza

  hırsızlık yapan tecavüze yeltenen myanmarlı değil de birleşik arap emirliginden bir prens falan olsaydı o prens yerine, onun myanmarlı hizmetçisi asılirdı. amk. krallığı