psychedelic dystopia9
profili

 • sadece kızların sevdiği dandik müzik grupları

 • kötü ilişki vs yalnızlık

  yalnızlık yazan idealist dostlara selam olsun.

  birçoğunun gerçek yalnızlığın ne olduğunu bilmediklerine eminim.

 • yatağa bağımlı necat'a yardım ediyoruz

  arda turan'ın ayaklarından çok daha önemlidir.

 • öğrenciyiz 2 lahmacun fazla yollar mısınız

  gereksiz romantizm içeren olay.

  durumu olmayan öğrenciler böyle insanlar değil. kendi geçmiş tecrübelerimle durumu olmayan öğrencinin ne yapacağını söyleyeyim. durumu olmayan öğrenci dışardan yemek söyleyip iki tane fazla gelsin diye not yazmaz. durumu olmayan öğrenci hayatı zor koşullarda yaşayan ve kendini buna adapte etmiş insandır. yumurta kırar, makarna yapar, ekmek peynir yer.

  hesap editi: paraları olmadığını iddia eden bi grup öğrenci tanesi 5 liradan 13 lahmacun söylüyor. üstüne 2 tane bedavadan almak için şirinlik kasıyorlar. olay bu.

 • cinsel tercihi sebebiyle setten kovulan oyuncu

  nil makaracı'nın açıklamasına göre kendisini işten çıkaran da bi kadın. bu ülkede kadının kadına yaptığı eziyetin sonu yok.

  bugün taşak oğlanı haline gelen feminist ideolojinin bu hale gelmesinin sebebi de budur. üst sınıfa geçen, daha üst sınıfa ait olduğunu hisseden kadının diğer kadınları şevkle ezmesi.

 • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

  bugün itibariyle eminim ki şu başlık sözlüğün en iğrenç bileşeni oldu. eskiden çekinerek, ima ederek flörtleşmeye çalışanlar işi ilerletmiş. başlık kayganlaştırıcı kokuyor. ribony'ler connected'lar havada uçuşuyor. gerçekten dertleşmek isteyenler ise artık çok uzakta.

  bi şeyin de amına koymasanız olmaz dimi?

 • bedava konseri olsa gidilmeyecek şarkıcılar

  (bkz: manuş baba)
  (bkz: deniz tekin)
  (bkz: kalben)
  (bkz: koray avcı)
  (bkz: aleyna tilki)
  (bkz: buray)
  (bkz: eypio)
  (bkz: mabel matiz)
  (bkz: ezhel)

 • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

  yazarların türlü şirinlikli entrylerle connected linkleri paylaştığı başlık. dertleşmek denen şey connected2me denen sikik yer üzerinden yapılmaz. dertleşmek denen şeyin bir ağırlığı vardır. dert denen şey ağırdır. flörtleşme mecraları üzerinden yapılmaz.

  gerçekten derdi olan insan yazarlara kapım açıktır.

 • ekşi fit

  ortamı boy kilo şov başlığına çevirip fuck buddy'lik kurumuna göz kırpacak yiğit adaylarının yavaş yavaş damlamaya başlayacağı faydalı topluluk.