trendline59
profili

 • 24 kasım 2021 dolar kuru

  allahını seven espri kasmasın. bu işin mizahı kalmadı.

 • getir'in röportaj veren kuryeyi işten çıkarması

  adam diyor ki araba çarpsa ölsem gitsem aaa niye öldüm ben daha yaşayacaktım demem. bunu dedi o araba sanki bana çarptı. gitmişler bir de bu pırlanta gibi arkadaşı işten çıkarmışlar öyle mi?
  sen artık getirme... sabaha bu başlık patlamazsa getir salya sümük olmazsa ekşi'ye de ekşici'lere de yazıklar olsun derim. o getir bitecek...

 • istanbul'da taksiye binmiyoruz kampanyası

  (bkz: sen almazsan alma ben yine de binmiyorum)
  herkesin destek verebileceği belki de tek kampanya. neden?
  - çünkü adamlar zaten bizi almıyor.

 • 245 vefat 19.551 vaka varken okulları açmak

  yapılması gerekendir. açık olması gereken yer okullardır. kapalı olması gereken yerler alınması gereken önlemler sorgulanmalı. okulların açılması değil.
  - oteller tatil köyleri açık
  - otobüs metrobüs uçak tam kapasite
  - maçlara seyirci alınıyor
  - düğün dernek konvoy aynen devam
  - avm yemek katında üst üste yemek yeniyor
  - cafe restaurant kebap pizza kahvaltı fotoları tam gaz
  - sokakta neredeyse maskeli kimse kalmadı
  - işyerleri tam kapasite
  bir okuldan mı yayılacak bu virüs amk

 • evli kadınların müzik sistemlerinden hazzetmemesi

  verilen örnekte problem müzik sisteminde değil. kadında da değil. evlilikte de değil. yanlış kişiyle yapılan evlilikte. bunu götür bak atarım diyebilecek kişiyle evlenen her şeyi göze almış demektir. hiç konuşmasın.

 • 17 ağustos 2021 avrasya seçim anketi

  bu sonuçlar erken seçimi unutun, normal seçim zamanına kadar da bir çok sıradışı duruma ve uygulamaya hazır olun anlamana gelmekte.

 • 25 temmuz 2021 23 milyon aşı olmamış yurttaş

  aşı olmayan avm'ye giremez desen bütün algoritması çökecek topluluk

 • orta ve alt sınıf tatil beldeleri

  avrupalı turistler için türkiye. şu her şey dahil otellere gelen turistlere mesleklerini gelir durumlarını sorun anlarsınız hangi sınıf ve kimlere mahkumuz mecburuz...

 • 18 haziran 2021 imamoğlu'ndan c.başkanlığı sinyali

  adam bilmem kaç kilometre uzaktan selektör yapan araç gibi geliyor. sinyal de neymiş?

 • kız kankasının regl takvimini tutan erkek

  anca takvim tutar. onun tutmak istediği yerleri de gider başkası tutar. bu da elinde tuttuğu ile kalır.

 • 6 haziran 2021 güney beldesi seçim sonuçları

  bbp'ye 500 oy çıkan yerden genelleme yapılmaz. 2. parti çıkmış bir de.

 • 18 mayıs 2021 beşiktaş fraport antalyaspor maçı

  ghezzal dostum son bir iş. lanet olası son bir iş. hadi eski günlerdeki gibi. tamam biliyorum 3 gün önceydi ama bu sezon bu son.

 • 14 mayıs 2021 fahrettin altun'un tweet'i

  ramazan bayramında kudüs kan ağlarken enjoy menjoy diye tatilli matilli eğlenceli reklamı da kılıçdar yayınladı

 • 29 nisan 2021 gökhan özoğuz tweeti

  adam demiş ki konuşulması gerekenler varken konuşulmaması gerekenler konuşuluyor. ekonomi demiş, destek demiş aşı demiş maç neden var dememiş bunlar varken o anlamsız demiş. adam demiş. adam gibi adam demiş. bunlar her konu değil. hepimizi ilgilendiren konular. marketten çıkınca ulan ne aldık da bu kadar tuttu demiyor muyuz? aşı var mı aşı oşdun mu? iptal edilen kararın iptali çıktı çok iyi yürütülen süreçte. kapanın deyince oluyor mu? bunlar uzmanlık gerektiren konular mı? gökhan yapma böyle imamoğlu mu yavaş mı diye düşünürken bir de özoğuz mu diye düşüneceğiz. bir de şu meşhur z kuşağı hikayesi var. anne babasını mı dinler athena gökhan'ı mı? vur be. sen vur.

 • 9 nisan 2021 covid-19 vaka sayısının 55.791 olması

  - kaç yazalım ?
  +en yüksek oran hangi ilde?
  - samsun
  + yaz 55 bin

  edit: bu editi yaptığıma inanamıyorum ama anlamadım diyenlere genel cevap vermek istedim. 55 samsun'un plaka kodudur.

 • 30 mart 2021 tüsiad'ın endişelenmesi

  adamlar endişelenmekte haklı çokomelli yapısal reformlar ppt sunum eşliğinde açıklanırken salonda sırıtarak ben alkışlıyordum çünkü..

 • yazarların 2 kere gittim doyamadım dediği yerler

  üniversite yemekhanesi. bir yemek saati başlarken bir de bitmeden önce. yine de doymuyorsun.

 • kılıçdaroğlu'nun ssk dönemine ait görüntüleri

  ben şöyle anladım. her gün miting her gün miting. her zaman bir şey çıkmıyor, yeni bir gündem yaratamadık. elde de bunlar vardı. şimdilik bunlarla idare edin. yalnız ssk genel müdürlüğü de nasıl stratejik bir koltukmuş öyle. görüntülere göre o koltukta oturan ulaşımdan eğitime her konuda yetki sahibi...

 • street fighter'da ryu ve ken'i seçmeyen kişi

  street fighter 'da ryu ile oynanırdı. yanına birisi girerse o da ken olurdu. bu ilk arcade versiyon. street fighter ıı 'de bu karakter seçme işi geldi. orada da balrog vega sagat ve mr. bison seçilemiyordu. onun dışında diğer karakterler de seçilmeye başladı. ondan sonra special mod geldi ki oyunun pik noktasıydı. istediğin oyuncuyu seçerdin. ben de vega'yı severdim mesela. sonra işin bokunu çıkardılar honda'nın balrog'un ryu gibi güç topu attığı versiyonlar geldi ama biz büyüdük tabi artık. yani adam hem bilmiyor hem konuşuyor bir de başlık açmış.

  edit: atari salonu efsane nesli toplanmışız. gelen mesajlardan öyle anlıyorum. çocukluktaki en büyük hayal kırıklıklarımdan birisi de street fighter filmidir. ne büyük beklentiyle gitmiştim. küçüksün merkeze uzak bir ılçedesin. o zamanlar sinemaya gitmek falan bin türlü uğraş... o ne abuk subuk ne biçim filmdi allah belanızı versin. bir jacki chan filminin içinde bir 3 dakika street fighter sahnesi vardı. o 3 dakika hicivli komiklikli sahne bile o van damme'lı filmin içinden geçer.

  (bkz: abi geçeyim mi)

 • cengiz holding reklamına dislike verme kampanyası

  64 bin izlenme 7 bin dislike var. yorumlara da kapatmışlar. bu reklam ile rest demişler. görüyor muyuz görmüyor muyuz? bence görmekten ziyade gösterelim...

  link aşağıda. az çok demeyelim basmadan geçmeyelim.

  https://youtu.be/e-zqvpcudfo

  edit: önce vergi borcu haberleri silindi, sonra jet haberi gündemde öne çıktı. sonra da en çok ihale alan şirket haberleri. piyasa perişan bu muhalaefet de buradan güzel gelmeye başladı. sonra da bunlar biraz gündeme fazla gelince cevap olarak da bu video çıktı. bir strateji oluşturulmuş sen de o stratejiye o eksende cevap veriyorsun. anlamsız de etkisi olmaz de görüşünü gerekçelendir, saçma de. bazı arkadaşlar ne güzel trafiği artırırsın demiş ben öyle düşünmemiştim. bazı arkadaşlar bundan bile para kazanırlar demiş o kadar teknik bilgim yok. yok bordo klavye, yok oturduğu yerden protesto diyen arkadaşlar var. ne yapılsın?