marty mcfly jr4
profili

 • ekşi itiraf

  kafayı yemek üzereyim... hayatımda tartışıp arayı açmadığım kimse kalmadı. önce en samimi arkadaşlarımdan koptum. sonra akrabalarımdan uzaklaştım, şimdi ailemle büyük kavgalar ediyorum.

  hiç istemediğim bir bölümü okudum, bir şekilde severim umuduyla. 4 sene oldu mezun olalı ne iş buldum; ne hayatımı düzene sokabildim... param yok, konuşacağım kimsem yok.

  tamam her şeyi doğru yapmadım belki ama hiç sevenim, değer verenim yokmuş.. herkes kaçtı benden. 1 tane bile arkadaşı kalmaz mı insanın? vay be.

  psikologdan psikiyatriste koşturuyorum. içmediğim antidepresan türü kalmadı herhalde. hiç biri bir boka yaramıyor. intihar etmeye en çok yaklaştığım günlerdeyim. annem var sadece. ona bir şey olsa 1 dakika durmam bu dünyada.

  ilgi çekmek için yazmıyorum. o kadar konuşacak kimsem yok ki bunları en azından yazıya dökmek istedim.

  bu dünya o kadar boktan bir yer ki. normal bir insan gibi olmak için artık çaba bile göstermeye gerek görmüyorum, nasıl olsa "şans" denen olgu kimine cenneti; kimine cehennemi yaşatıyor burada.

  yoruldum.

 • akp'ye oy verenler şimdi neler düşünüyorlar

  1. dereceden akrabam olan kişiye zafer çağlayan meselesini sorduğumda tabii ki haberinin olmadığını öğrendim.

  televizyon kanallarının sus pus olduğunu biliyordum gerçi.

  konuyu anlattığımda ise "herkes 4-4 lük değil çıkıyor böyleleri, ben tayyip'i seviyorum yine oy vereceğim" dediğini duyunca diyecek bir şeyim kalmadı yine.

  anladım ki koyu akp'liler ne olursa olsun değişmeyecek. ülke değişmeyecek. 2.5 senelik işsiz, 2 hafta sonra askere gidecek olan benim geleceğim kara. umudum 0.

  coğrafyanın kader olmasını kabullenemiyorum. ben bu hayatı hak etmedim.

 • 9 eylül 2017 fenerbahçe medipol başakşehir maçı

  abdullah avcı: "fenerbahçe'ye çok çalıştık. kazanmak için 6-7 opsiyon yarattık. bekleyip göreceğiz."

  hocam ne gerek vardı çok çalışmaya. gece yatmadan bi' baksan yeterdi.

  not: alex de souzaspor.

 • yeni sözlük teması için isim önerileri

  (bkz: bursaspor sözlük)