better call sabire12
profili

 • idamdan daha etkili ceza

  çalışmak özgürleştirir felsefesidir. çalıştıracaksın mahkumları. gerekirse sabahçılar kazacak, akşamcılar dolduracak. kimi mahkuma hapishaneler bir ödül. kışı geçirmek için ufak suçlar işleyip içeri giren insan gördüm aq. yazın çıkıp teknede, barda, ıvır zıvırda çalışmaya devam ediyordu.

 • 16 ocak 2023 iyi parti'nin chp açıklaması

  aynen amk akşener akpli, iyi parti akpye çalışıyor ama kola kutusundan az oy alacak adamın adaylığını aklamak için 'dedem, pirom, yorgun demokrat, iyi insan, %60la kazanacak' diye şakşak yapan sizler muhalifsiniz. kadın 5 sene kendini paraladı, her rezaletinizi sineye çekti, sadece erdoğan'ı gönderelim diye. erdoğan'ı açık ara yenecek iki adamdan birini aday yapalım dedi, siz dinlemediniz.

  3 mart 2023'ten sonra size ne yapsa haklı olan kadındır. 5 sene akp gitsin diye çalıştı da ne oldu? eline geçen tek şey; 5 sene beraber yürüdüğü kalleşlerin iftiraları oldu. size tip ve hdp ile siyasi hayatınızda başarılar.

 • mansur yavaş'ın adaylıktan çekilmesi iddiası

  ülkenin erdoğan'a teslim edilmesine 'partimiz öyle uygun gördü :(' diyerek sesini çıkarmayanların, ilçe belediyeleri için kazan kaldırması durumu.

 • mansur ya da ekrem kazanabilir miydi

  kesinlikle. 20 yılda akp'ye 1 kez oy vermemiş ben bile kemal'e küfür ede ede verdim. ömrünün iyi kötü bir bölümünü tayyip ve akp'ye sempati duyarak geçirmiş bir seçmenin gelip de kemal'e oy vereceğini düşünmek hangi kafa hala çok merak ediyorum.

  e: 'ben verdim' diyen 3-5 arkadaşın bozamayacağı genellemedir.

 • taylan yıldız

  aslında hayırlısı olmuş olan güzel abimiz. dön amerika'ya bak keyfine. tatillerinde waikiki beach'te kokteylini yudumla, trafikte, sokakta, atm sırasında ışid militanlarıyla muhatap olmak zorunda kalma.

  boğaziçi, stanford filan görmüş adamsın, gelmişsin burada tevfik göksu'yla, yavuz ağıralioğlu'yla, koray aydın'la muhatap oluyorsun. 90 milyonluk ülkeye başkan adayı olan tipler kılıçdar, ince, erdoğan, oğan. hepsinin ağzında bilim, ilim, mühendislik, üretim goygoyu. oğan hariç diğer üçüne konuştuğun şeyleri derinleştir desen 2 cümle kuramazlar, ülkenin anahtarına talipler.

  yerinde olsam bilge yılmaz'ı da alır ilk uçakla abd'ye dönerdim. bu milletin hak ettiği yöneticiler ince, kılıç, erdoğan gibiler.

 • muharrem ince'nin yavaş'a çakma chpli demesi

  ince ve özdağ'ın dediğinin tersi yapıldığı müddetçe iktidarı yenebileceğimizi tekrar gösteren açıklamadır. bu ikizlerin aklına uysak ankara'da başkan özhaseki olacaktı. heriflerdeki siyasal öngörü bu kadar.

 • 19 mart 2023 ümit özdağ tweet'leri

  ittifaka katılamamasının birinci nedeni sabah akşam bu partilere iftira atıp rezil olması, tazminat ödemesidir.

  ikinci nedeni de başında bulunduğu yerli ve milli muhalefet partisinin %0,5-%1 ne kopartırsa reisinin gözüne gireceğini bilmesidir.

  partisinde kalmış 3-5 kişi. onlar da vatan partili kız, araplara vatandaşlık satan adam, lütfü, bir de kendisi. hala milletin oy oranına bok atıyor. o kadar makara yaptığımız dp kadar oy alırsa öpüp başına koysun.

 • 4 mart 2023 fazıl say tweet'i

  maksimum futbol fanatiği zekasını gösteren twittir. bugün kılıçdaroğlu galatasaray forması giyse en büyük kılıçdaroğlu düşmanı kendisi olur.

 • 7 şubat 2023 tff kararları

  bana abartılı gelen ertelemedir. hataysporlu atsu sabah enkaz altından çıkarılmış, yarın maça hazır olurdu.

 • vatan partisi %7 barajını aşacak

  görsel

  görsel

  her on yılda bir barajı geçen birinin iddiası.

 • 20 ocak 2023 sedat peker çağrısı

  daha geçen gün 'ölsem de o videolar paylaşılacak' diyen peker'in r yapmasıdır. kim kimden ne koparırsa.

 • rıdvan dilmen murat kosova düellosu

  futboldan bile anlamayan bir futbolcu eskisinin bir de basketbol konuşmaya çalışması rezaleti.

  rıdvan efendi sen daha real madrid kadrosundaki adamları bilmez, 'sarışın uzun saçlı, arjantinli forvet' diye diye gümtekin'e sorardın. sendeki bu bilgi dağarcığıyla üç büyükler harici bir konuda konuşmaman hayrına olur.