dark territory8
profili

 • okan buruk

  adamlar türkiye rekoru kıran teknik direktörlerini 14 maçın ardından yenildi diye eleştirebiliyor. biz 5 senedir takımın amk başkana “acaba yanlış mı yapıyorsunuz başkanım” dediğimiz zaman norveçli terörist oluyoruz. bırakacam artık bu işleri ben ya.

  tanım : galatasaray teknik direktörü.

 • jorge jesus

  avrupa'da elendiği gece “ligde adalet yok, maçlar sahada kazanılmıyor, playoff gelsin” diye ağlayan hoca.

  fener taraftarı olarak bizler artık bunlara kanmıyoruz hocam. bi 3-5 sene önce gelseydin yerdik belki. ama uyandık artık. ali koç başkanından demeç talimatı almaya da başladığına göre siktir olup gidebilirsin artık.

  madem maçlar sahada kazanılmıyor o zaman neden playoff istiyorsun? playoff langırt masasında mı oynanıyor? abi hadi ya.

 • 15 şubat 2023 türkiye tek yürek ortak yayını

  en son reisin bağlanıp hepimizi göt ederek 128 milyar dolar bağışlaması yok mu?

  yok tabi amk.

 • fenerbahçe

  bir fenerbahçe taraftarı olarak söylüyorum, bugün yaşanan rezillikte ali koç'tan, jesus'tan, topçulardan daha suçlu olan bir taraftar profiline sahip takım. yıllardır herhangi bir başarı görmemiş olmamıza rağmen bu neyin göt kalkıklığı çözemedim gitti. bu iş artık düz cehaletten daha öte bir noktada. biz gerçekleri söyleyince de galatasaraylı olmakla suçlanıyoruz, troll olmakla itham ediliyoruz.

  şu alttaki rezilliklere bakın. şöyle sokacaz, böyle edecez diye umut satanlara bakın. rakibe saygısızca ana avrat saydıranlara bakın. sonra durup düşünün 'biz bu cahil tiplerle şampiyon olabilir miyiz' diye. ben ne zaman umutlansam bunlar aklıma gelir, susarım. 10 senedir böyle.

  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel

  en güzelini sona sokladım. demek 3-0 olunca da sevinmesinler, 4 gol atınca da öyle mi? demek kırmızı kart olmadan yenemezler o yüzden sakın koyduk demesinler öyle mi? demek jesus balonu patladı yazmasınlar çünkü yüce isa jesus'un napacağı belli olmaz öyle mi?

  görsel
  görsel

  adamlar 5 tane attı, hepsine sevindi. 3 tanesi sayıldı. hani caps alıp atıyordun burada gsli insanları göt ediyordun? sen kendi entryni silmişsin, şimdi adamlar seni t*şak oğlanına çevirse haksızlar mı? kendini itin dibine soktuğun yetmiyor, bizi de rezil ediyorsun. sen ve senin gibilerden tiksindik artık, önce sizden kurtulmamız lazım. sonra belki başarı gelir.

  bonus : görsel

  demek maçlarının %80'ini tek farkla kazanmışlar, ite kaka ilerliyorlar öyle mi? al deplasmanda 3 tane sapladılar, mutlusundur artık. kınanı hazırlamışsındır.

  bu tipler bugün kadıköy'de 10. dakikada susup yerine oturan ve telefonuyla ilgilenmeye başlayan tipler işte.

  serdar ali çelikler'in vole'de az önce söylediği gibi : “`bu yalakalara güvenmediğiniz zaman düzelme başlayacak`”

 • joao pedro geraldino dos santos galvao

  şu galatasaray'a attığımız transfer çalımlarını atmamış olsak 4. yıldızı çoktan takmıştık. galatasaray'ın da en az 1 şampiyonluğu hiç yaşanmamıştı.

  tanım : transfer çalımı topçumuz.

 • deniz gezmiş ve mahir çayan eşkıyaydı

  alparslan türkeş, muhsin yazıcıoğlu vb. katillerin kahraman ilan edildiği ülkede normal olan durum.

 • fenerbahçe'yi üç kelimeyle anlatmak

  şike yazanların sıçtığı başlıkmış*.

  şike yapmanın değil yazmanın suç olduğuna inanıyor bu arkadaşlar heralde.

  fenerbahçeli hukukçular derneğinin ilgili tweetinin altı şike yazanlarla dolmuş taşmış, hukuksal boyutta bile dalga geçiliyor bunlarla artık.

  buyrun

 • 2022 ispanya gp

  red bull'un max'i müşteri hizmetlerine bağladığı yarış.

  tuşa bir kez basacaksın diyorlar*.