yggdrasilleaf6
profili

 • cem yılmaz'ın yapımlarını izlemiyoruz kampanyası

  kendini şoförüne tokmaklatan bunakların ve erkek çocuklara tecavüz ederken basılan pedofililerin ahlak dersi vermesi de ne bileyim...

 • bir hükümet neden ülkesine mülteci doldurur

  cevabını akp hükümetini az çok tanıyan herkesin verebileceği sorudur.
  onlara göre bu insanlar mülteci değil, din ve dava kardeşi. kafa orta doğulu olunca din ve dava kardeşi dediğiniz insanlar da milletin gizlice videosunu çeken, parklarda nargile tüttüren, onlarca suça karışmış vasıfsız orta doğulular oluyor. artık türkiye'nin cahil kesiminden bile oy alamayacaklarını bildikleri için daha cahilini yurt dışından ithal edip vatandaşlık veriyorlar işte. bence bu vatana ihanettir ve cezası çok ağır olmalıdır. neyse, umarım seçimi kaybettikleri zaman yargılanır ve gereken cezayı alırlar. bekleyip göreceğiz.

 • pakistanlı taciz çeteleri

  akp'lilerin "din kardeşi" olmakla onur duydukları maymunlardır. alayı bir çukura atılıp diri diri yakılsa insanlık hiçbir şey kaybetmez.

 • çikolata yerine hurma yemek

  "tat olarak neredeyse aynı" kısmından sonrasını okumadığım başlık. dilinizdeki tat reseptörlerini gordon ramsay tokatlasın.

 • akp'li fakire yardım yapmamak

  ekonominin anasını s*ken partiyi bu ülkenin başına getirip sonra aç kalacak kadar düşük zekâlı, cahil ve ilerisini düşünemeyen bir insan ölse bile umurumda olmaz. dünyada yeteri kadar aptal var zaten, bırakalım da doğal seçilim işini yapsın.

 • 5 ocak 2022 antalya depremi

  android tarafından gerçekleşmesinden otuz saniye önce uyarıldığım depremdir. biraz uzun sürdü, ortalama bir depremdi.
  görsel

  edit: konuyla ilgili kırktan fazla mesaj aldım, tüm mesajlara tek tek dönemeyeceğim için buradan bilgilendirme yapma ihtiyacı duydum. öncelikle herhangi bir uygulama indirmedim. telefon kendiliğinden bana bu bildirimi gönderdi. ben de ilk defa böyle bir bildirimle karşılaştım. bu özelliğin nasıl aktive edildiği hakkında benim de bir fikrim yok açıkçası. telefon sessizde olduğu için alarm benzeri bir ses duymadım, sadece bildirim titreşimi geldi ve telefonu açtığımda görseldeki bildirimle karşılaştım.