mesh ki ang gasher9
profili

 • sabri sarıoğlu

  fi tarihinde okul gezisi hasebi ile metin oktay tesislerindeyiz. işte futbolcularla tanışıyoruz fotoğraf falan çektiriyoruz antrenmanlarını izliyoruz. o zaman arda var servet var lincoln var ve tabii ki sabri abi var. birçok futbolcu ile fotoğraf çektik. bizim oradaki zamanımız doldu ve gidiyoruz o ana kadar da sabri abiyi görmemişiz. biz artık otobüsümüze doğru yol alırken sabri abi dışarı çıkıp arkamızdan seslendi, çocuklar gelin gelin fotoğraf çektirelim diye. koşa koşa yanına gittik hepimizle fotoğraf çektirdi şapkalarımızı imzaladı. diğer takım arkadaşlarınin aksine adamın içinde zerre kadar ego yoktu. çünkü o zamanlar yıldızı yeni parlayan arda turan bizi s***** bile takmamıştı. sabri abi ise aralarında en alçak gönüllü olandı.

  futbolculuğunu bilmem zaten futbolla hiçbir alakam da yok ama insan olarak birçok futbolcuyu cebinden çıkartır. bu yüzden benim için sabri sarıoğlu değil sabri abidir.

 • öğrencilerin geçinebilmek için onlyfans kullanması

  öğrencilerin geçinebilmek için değil rahat geçinmek için onlyfans kullanması olarak düzeltilmesi gereken başlık. ben ve benim gibi birçok kişi üniversiteyi zor şartlar altında okudu ve gerekirse çalıştı. bir gün bile götümü başımı insanlara göstererek para kazanma düşüncesi aklımdan geçmedi. duyar kasacaksanız s.ktirin gidin başka yerden duyar kasın. çok zor durumdayız bu yüzden kötü yola düştük palavralarını kendinize saklayın.

 • avukat kadınların çok çekici ve güzel olması

  güzel veya çirkin olsun avukat bir kadınla sevgili olunmaz. onca hukuk eğitimi, mesleki tecrübesi varken kendinizi hiçbir konuda savunamazsınız. lan bunlar suçlu adamı bile öyle bi savunuyor ki adam beraat ediyor. en ufak kavganızda bile kendisini öyle bi savunur ki asla haklı çıkamazsınız.

 • reddedilmekten korkan erkek

  reddedilmekten korkmayan erkek amcinin tekidir bundan emin olabilirsiniz. sonuçta bir kızdan aldığınız her red size sıkılmış bir kurşundur. kendine saygısı olan bir erkek önune gelene yürüyüp de reddedilip kurşun üstüne kurşun yemez. bu reddedilmekten korkmayan tipler de kendilerini alfa falan saniyor. olum 100 kıza iş atıyorsunuz biri karşılık veriyor zaten. o 99 kizin sizi s.kine takmamasi, peynir tenekesine benzeyen kızların g.tünü kaldirmaniz hiç içinizi acitmiyor?

 • kızların belalı erkek seçiminin altındaki neden

  baba figürü, korunma ihtiyacı falan hikaye. net gerizekalılıktan ötürüdür. baba figürü eksik, zayıf ve korunma ihtiyacı hisseden kızlar tanıdım. hiçbiri aman belalı bir erkek bulayım da beni korusun düşüncesinde değildi. ıstedikleri kendilerini koruyabilecek güçlü bir erkek. gerizekalı olmadıkları için belalı erkeğin onlara zarar verebileceğini göz önünde bulunduruyorlar ve onlardan uzak duruyorlar.

 • üçlü fantezisi olmayan erkek

  görsel

 • sakalsız erkekler istiyoruz

  çoğu erkek sakal bırakınca jason momoa olduğunu sanır ama gerçekte ebu bekir el bağdadi olur. evet ben de o ebu bekir el bağdadilerdendim.

 • 1.55 kadınların çok güzel olduğu gerçeği

  övmek için yaşayanlar

  edit: karikatürün orjinali umut sarıkaya'ya aittir. şuradan görülebilir. içimdeki küçük cem yılmazı kontrol edemediğimden ötürü konuşma balonlarını değiştirdim. böyle bir karikatür yok maalesef ama olsaydı çuk otururmuş *.

 • iyi adamların yalnızlıktan ölüyor oluşu

  beyler size bir iyilik yapayım. kız düşürmek istiyorsanız kullanacağınız en son başlık bu olmalı. iyi olup yalnız olan hicbir erkek gelip başlıkta ağlamaz. siz buraya çok iyiyim, yalnızım yazıp üstüne lokasyon da yatarsaniz kızların gözünde ezik görünürsünüz. hicbir kız da ay çen çok mu yalnizşin bakiyim çen gel sana nude vereyim demez.