natural born gamer6
profili

 • taş gibi kızı kültürsüz diye terk eden erkek

  ancak abazan ergenler tarafından yerilecek adamdır.

  abicim bak, kızı siktin. aferin.

  peki sonra?

  oturup dizi izliyeceksin, sen rick and morty bakmak istiyosun, star trek discovery seyretmek istiyosun, kız arka sokaklar seyretmek istiyor?

  bastın kıza, harikaydı falan. film seyredeceksiniz, sen star wars'un yeni filmi gelmiş diyosun kız diyo recep ivedik var çok komik??

  sen istiyosun zaman ve mekan değişkenliğinden, dünyadaki siyasetin insanlığın sosyolojik evrimine dair etkilerinden; yapay zekanın gelişiminden, transhümanizm den bahsetmek, o istiyo ayşenin rujundan, mervenin ojesinden bahsetmek...

  yemek yiyeceksiniz sen suşi yiyelim diyosun o ööööğğğ çiğ balık yenir mi diyo falan filan.

  nereye kadar bir delik için yavşak olacaksın?

  ha senin kendi şahsi kültürün zaten diz altındadır, kıza eyvallah dersin de; kültürlü adam için kültürsüz kadın asfaltta yayan yürümek gibidir gerçekten.

  sikinizin de bir haysiyeti olsun.

 • galatasaray taraftarının utanç verici bestesi

  ortamda üzerine galatasaray forması giydirilmiş bir kız çocuğu vardır ve vidyonun her anında kulağını kapatmaya çalışmaktadır.

  bu rezillik, bu iğrençlik kabul edilemez.

  tabii ki fenerbahçe taraftarını da aklamaz.

  herkes rezilliğini kabul etsin.

 • 15 şubat 2020 aktroller tarafından tehdit edilmem

  arkadaşlar dün bir yazı yazdım ve 400+ insan tarafından favlandı, yazı şuydu; (bkz: #102085358)

  memlekette devletin varlığının hissedilmediğine dair bir yazıydı.

  pek çok tebrik, teşekkür mesajı geldi; aralarında ofis canlisiyim multinetle beslenirim mahlaslı bir tanesi ise beni egm'ye bildirdiğine dair bir mesaj atmış.

  bu faşizm, despotluk değilse nedir? bu baskı değilse nedir? yönetim buna dair ne yapacaktır? bunu merak ediyorum.

  hiç bir hakaret vs. içermeyen bir yazı yüzünden egm'ye neden şikayet ediliyorum? ey ekşi sözlük yönetimi biz artık burada düşüncelerimizi yazamayacak mıyız?

  ss: https://i.hizliresim.com/8xnoln.jpg

  ek: yüreği güzel insanlardan yüzlerce destek mesajı geldi, sözlüğün bilenlerinden "o adam troll senle dalga geçmiş" diye uyarılar geldi, aktrollerden pek çok biz de şikayet ettik mesajı geldi.

  bütün bu hengamede dün yazdığım ve bahse konu entry'nin 4ncü sıradan debe'ye girdiğini ama ekşi sözlük yönetimi tarafından sansürlendiğini öğrendim. siz de bilin. yani orjinal entrimin son cümlesi var ya; " ey ekşi sözlük yönetimi biz artık burada düşüncelerimizi yazamayacak mıyız?" bunun cevabı dümdüz, "hayır yazamayacaksınız"mış zaten meğerse.

 • 14 şubat 2020 bursa'da öğretmeni döven veli

  bakın bu neden kaynaklanıyor biliyor musunuz? devlet yok.

  türkiye de devletin varlığını sadece tayyip erdoğan hakkında reröre yaparsanız hissediyorsunuz. şehrin en işlek caddesinde 2 sıra park edilmiş olabilir şu an, çünkü devleti sikleyen yok aslında.

  servis şoförü 1 saat boyunca elinde telefonla konuşarak otobüs kullanabilir çünkü devletten korkmuyor. yaptırım olmadığını bilen insanlar resmen kaos oluşturmuş durumda.

  türkiye cumhuriyeti devleti 2020 de anarşi çağına gidiyor. devletin varlığı hissedilmiyor.

  devlet memuruna kim el kaldırabilirdi eskiden? şimdi devletin doktorunu hastanede dövüyorlar, öğretmenini koridorda dövüyolar. "devletin memurunu" . daha geçen gün 2 tane kopil izledik, polise posta koyuyor, yiyosa tutukla lan diyor hatta elini ayağını kaldırıp gerine gerine gidiyor.

  devlet? devlet yok. tayyip e küfür etmediğin sürece ortada devlet, hukuk, emniyet yok.

  polisi ara, yarım saatten önce kimse gelmez. tayyip e küfret 15 dakika sonra evinden alsınlar.

  işte bu tek adam rejiminin, partili cumhurbaşkanının memleketi getirdiği haldir.

  buyurun, tepe tepe kullanın.

 • kabak bamya kereviz enginar pırasa seven insan

  16 yaş ve üzeri insandır.

 • dövüşmelik arkadaş veri tabanı

  75 kiloluk adam da gelmiş 2v1 kapışalım diyo, haddini siktimin vitaminsiz köpeği biz 75 kilo ile göğüs basıyoruz senin neyini döveyim ben, yatırır sikerim en fazla.