saglamsa laz ziya5
profili

 • müge anlı ile tatlı sert

  bir kez daha gördük ki bizim polis teşkilatı aman ali rıza bey tadımız kaçmasın modunda takılıyor. ömrü hayatında bir defa suç işleyen, baklava çalanlara göz açtırmıyorlar. aslan kesiliyorlar maşallah. alt katta insan katlediliyor kendi evinin içine gelen sesi dinletiyorsun bu suç diyor. bu suçta diğeri değil mi amına koyayım ne diye bekliyorsun. ne zaman harekete geçeceksin. öldürüldükten sonra yaparsınız derdim de gördük ki o zaman da yapılmıyormuş.

  aynı şey palu ailesinde de olmuştu. adamın kendi kendi çocukları, eşinin kardeşinin çocuğu devlet korumasına alınmış. üzerinde iğne izi, tecavüze rastlanmış tuncer bey eli sikinde dolanıyor yıllardır. neymiş dosyalar farklıymış. dosyanızı sikeyim sizin. bir araya gelseymiş farklı olacakmış. sizin amına koyduğum dosya sisteminiz yüzünden bir kadın ve kız çocuğu tecavüz edilip, aç bırakılıp öldürüldü.

  artık sinirden normal yazamıyorum. erkek halimle dün hıçkırarak ağladım aleyna’nın anne babasının o halini görünce. koca devletin 20 yaşında bir orospu çocuğuna gücü yetemiyormuş onu anladık.

 • survivor 2020 ünlüler-gönüllüler

  -survivor gerçekleri mode on-

  "ersin'e konseyde kötü haber" diye paylaşılan fragmanla başlar her şey. bu fragmanı gören izleyenler yarışmacının en formda olduğu dönemde bu haberi verdiği için sosyal medyadan acun'a yardırır. tepkileri gören acun apar topar o konsey yayınının değişmesini ister. bu ersin'e hiç söylenmemiş gibi yapılır. tabi gerçekte ersin o konseyde haberi öğreniyor ve yarışmadan çekilip hemen türkiye'ye dönmek istiyor. acun olayın bu şekilde olduğunu öğrenirlerse ben biterim der. ersin'in bu nedenle gittiği haberi beni yakar acilen başka bir plan devreye sokuyoruz der. esat'ı yanına çağırır ve bir gece boyunca ne yapılacağı konusunda uykusuz düşünürler. esat birden ayağa kalkar "acun ağbi bu adamın dizinde telafisi olmayan bir hastalık çıktı diyelim. artık oynayamayacak acilen ülkesine dönmesi gerekiyor diyelim" der. acun da ayağa kalkar. esat'ın alnından öper. işte bu, aradığım şey tam olarak budur der.

  -survivor gerçekleri mode off-

  mesajlar üzerine edit: kaynak nedir diye soran var asgshs. yapmayın gözünüzü seveyim acun’un özel uçağıyım ben oradan biliyorum.

 • para biriktirmek isteyenlere tavsiyeler

  bu konuda en işe yarar çözüm yüksek maaşlı bir işte çalışmaktır. denedim gördüm tavsiye ederim.

 • s ile başlayıp k ile biten kelimeler

  ne salak başlıklar bunlar ya.

 • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

  gündüzleri eski türk fimlerini yayınlayan geceleri erotik videolar eşliğinde seks ürünleri satmaya çalışan kanallara dönmüş burası.