eksimitatlimi6
profili

 • çorapla uyumak

  işte bu zorluklar ve kabul edilmezlikleri üst üste koydum, yapamam diyenlere hak verdim, 2 aydır tek çorapla uyuyorum.

  cidden denemenizi tavsiye ederim. çoraplı ve çorapsız uyumanın zevkini aynı anda yaşıyorum. kötü yanlarını attım güzel yanlarını aldım.

 • 800 milyar metreküp gaz bulunması

  canım ülkem, umarım bana bonus kart ın +3 taksit kadar faydası olur. şimdi kodamanların çocukları uçaklar, gemiler derken o doğalgazın bize ancak borusu kalır. zaten 1 2 ay içinde doğalgazada kallavi bir zam yoldadır.

 • söke'deki benzinlik kazası

  kazaysa sebebi topuklu ayakkabıdır. bunu devlet çözemez topuklu giyen bayanlar arabanızda yedek, araba kullanmak için ayakkabı bulundurun, tabi insan hayatının sizin için değeri varsa. yoksa aynen devam edin.

 • internetten alışveriş yapmak emekçilere ihanettir

  sizin hesabınızla tecavüzde bile alın teri var, emek var... ses çıkarmayalım 2 kat fiyata kilitleyin, adına da emek deyin. sokturma emeğine.

 • 100 bin tl ile yapılabilecek en iyi yatırım

  1- 100 bin tl ile yatırım mı olur diyen hanzoları dinleme. hatta engelle. ya liseli hava meraklısı tipler bunlar yada ömründe 50 bin lirayı bir arada görmemiş açlar.
  2- en iyi yatırım göreceli bir kavram mesela sana göre en iyi yatırım risksiz olandır bana göre risksiz olandır. ne kadar risk alabileceğini belirle ona göre borsasından forex ine altınından faizine tonla seçenekten birini seç.
  3- en güzelini gerçekten söylemiş 2 arkadaş insana, kendine yatırım yap, en çok o kazandırır.

 • sigaranın en iyi özelliği

  ben 20 yılı geçkin kullandım, iyi bir yanını göremedim.

  ancak doğal seçilim falan mavraları okuyan genleri bozuk zavallı kardeşlerim, dedem 5 yaşında başladığını anlatırdı, dede 5 yaşında nasıl başlanır saçmalama derdim içimden, anam ölmüş o zaman başlamışım derdi.

  85 yaşında kalp krizi geçirdi, ölmedi tabi ki 95 yaşında başka bir sebeple vefat etti. al sana doğal seçilim.

  kendinizi avutmaya devam edin he doğal seçilim, meydan sana kalacak...